Popolna ljubimka

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 29. Jan. 2007 20:52

No tista, ki ma to knjigo nej recimo na teden 3 "recepte" vn napiše, pa mogoče ktera našla kej uporabnega in kaj takega, ki bo pri njenem zares palilo :wink:

Jst sm enkrt u knjigarni mal preletela so tut slikce pa use, tko, da se lahk še kej skenira :D

Zdej pa se naj javi tista, ki ma to knjigo :P
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 29. Jan. 2007 21:40

skoraj kot kamasutra. :D :D :D

tudi jaz se strijnam z ANGELgirl. Je pa včasih kaki punci priročno izvedet neke nove položaje in tehnike, sploh če je še na ''začetku svoje seksualne poti'' :cool: , ali pa preprosto želi nekaj novega. Popolna ljubimka itk rataš tako, da sprobavaš, se pogovarjaš, kombiniraš to dvoje in slej ko prej ugotoviš, kaj sede najbolj tebi in tvojemu partnerju.
Tak da tiste s knjigami - go girls!! :D
(sicer pa sem jaz to knjigo podarila bestiki, pa je nad njo tak navdušena, da mi je še vedno kar noče posodit :P )
“Fashion does not only exists in dresses;
fashion is in the air, it is brought in by the wind,
one feels it coming, breathes it in,
it is in the sky and on the pavement,
it depends on ideas, customs, and happenings” - Coco Chanel
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 31. Jan. 2007 19:32

vedno morš bit odprta za vse položaje, saj na začetku je mal nerodno, potem pa se navadiš,probaj od spredaj, zadaj, postrani, stoje, na mizi in še se bi kaj našlo. glavno je, uživaš in da se maš fajn in predvsem to, obvezno ti mora pasat :)
Trawca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 8. 9. 2006
Kraj: Kjer biva ljubezen

Neprebrana objavaNapisal/-a Trawca » 31. Jan. 2007 21:39

knjgio lahko sam FEST pohvalm :top: :yau:
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 01. Feb. 2007 3:44

Trawca napisal/-a:knjgio lahko sam FEST pohvalm :top: :yau:


Kaj si si pa zapomnila, da je za pohvalit? No, dej, malo namigni, ker sem firbčna.
_lejchy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _lejchy_ » 01. Feb. 2007 7:58

Za popolno ljubimko pomoje ne rabiš nobene knjige..kot so že nekatere napisale, je pomemben pogovor s partnerjem,ker usakemu pašejo drugačne stvari..eni so bolj za grobo,eni pa bolj za nežnost :P
Js mislm, da morš raziskovat..dotiki se ga tm,kjer se ga še nisi in opazuj njegovo reakcijo..tud sama se lahko spomneta novih položajev,tistih ki jih dejansko zmoreta,ker knjige ponavdi prikazujejo tudi nemogoce položaje--usaj men se tako zdi :) pa mal domišlije tud ne škod..
Prva stvar pa je..da dejansko ti uživaš v tem kar počneš in da to on opazi..ker ga bo to da si ti zadovoljna in vsa blažena,še bol vzburl :wink:
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 01. Feb. 2007 12:56

No jest bi jo tud prebrala, ker je še nism pa ste me navdušle..

Sicer se pa strinjam z _lejchy_, pa vseeno tiste k ste jo prebrale lahko kej poveste, da bomo ostale vedle :razz:
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 01. Feb. 2007 17:08

Če bi vsakič kao 3 recepte napisali bi blo že šrej kot v 1 tednu stvar skozi.. Morem rečt, da se prow neki novega dosti ne naučiš vn iz knjige so mi pa všeč tehnike, ki učijo različne načine kako mu ga "vršt na roko". Tisto je res kar uredu napisano pa tudi slikice so fajn. Drugače pa položaji, ki so pokazani so bolj ali manj znani vsaki povprečni ljubimki že. Od oralnega sexa je res malo in nič posebnega. Pripomočkov pa lahko jst več naštejem kot jih je opisanih. Ampak tiste "vrži na roko" tehnike so pa super in odtahtajo vse ostalo :razz:
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 01. Feb. 2007 21:01

^^ Ja, s temle se kr strinjam. :twisted: Čeprou ene metode so tolk zakomplicirane, pa ene 20 korakov zraven, pa zapletena slikca, da se men zdi, da bi mogla sred akcije pržgat luč, rečt ej sam mal, pa it po knjigo pogledat, kaj zdej naprej :lach:

Glede položajev in obdelovanja z usti pa res ni nič kej pretresljivo novega noter odkritega. :?
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 03. Feb. 2007 12:07

Samo trenutek... hočete, da se slikce tule lepijo pa to? Mislim: knjiga je še kar obsežna in ko se "odstrani" vse brezvezno bluzenje, ostane opisanih kar nekaj tehnik. Ročnih, oralnih in nekaj osnovnih sex položajev. Načeloma nič novega, tisto kar je novo pa se mi je izkazalo za neuporabno. :D
Vam je res škoda dat 10 Evrov za svoje spolno izobraževanje? :twisted:
Imaš, da me vikaš!
Trawca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 8. 9. 2006
Kraj: Kjer biva ljubezen

Neprebrana objavaNapisal/-a Trawca » 03. Feb. 2007 17:07

Knigo sm brala polet...seveda da sm pozabla do zdj. sm pa brala pa si zapomnla par obratov, velik je govora o moški G točki...in ja, določeni prijemi so NOVI in grem stavt d jih nobena kle z glave ne we....in sm uporabla u praksi...in lah zagotovi povem, dje biu odziv več kr presenetliv. gre za določene prijeme, načine dotikanja določenih točk, vse je prkazano tud s slikcam, tko d ne bi klele podrobno opisvala...ker je to treba kupt pa od začetke brt. prebrala sm tud knigo popoln ljubimec, k jo je meu fnt, in vse kr not piše je tist kar ženskam nam res dejansko ustreza. Knjiga je zakon. to je to. seveda prijeme pozabš gutou če to redno ne počneš...js nism. ampak ob naslednem resnem tipu jo zihr mislim še enkrat prebrt pa te napotke k so opisani še večkrat uporablat u praksi :D :D
MysteryGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 4. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a MysteryGirl » 06. Feb. 2007 8:45

Prebrala sem jo. Ful dobra knjiga..res zanimive zadeve. Sočno:). sam je res zajeban..sploh ročne tehnike:).. men se sploh ne da poskušat..un mi je ful dobr k bserno ogrlco oviješ okrog penisa..namažeš z lubrikantom pa "drkaš":). pa za ful enih pripomočkov sm zvedla za katere nisem vedla da obstajajo. Fino..preber.. ti posodm knjigo?=)
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 06. Feb. 2007 8:57

Tud to da si posojamo to knjigo ni slaba ideja, pa še spoznamo se mal :wink: Drgač je pa tud men huda knjiga, všeč mi je tud stil pisanja, se človk še mal nasmeji zravn... Pa razni izrazi za tehnike so tud hudi, npr pletenje košare, ptičja kletka... :D Zna bit pa kr zaj**** kej dejansko izvest, morš met res kr spomin da si vse korake zapomneš.
Uporabniški avatar
plesalčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 30. 12. 2006
Kraj: heaven,tretji oblaček na južni strani

Neprebrana objavaNapisal/-a plesalčica » 06. Feb. 2007 9:26

enemu paše eno drugemu drugo
...pač daš vse od sebe... :D ITAK
...itak mi vse diši po tebi...
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 09. Feb. 2007 7:47

Jaz jo imam doma...... Sem si jo enkrat kupila.... Sem razmišljala da bi jo še fantu, pa ne ker bi slabo sexal, bolj ker me zanima kaj piše za ženske pa če bi tud on kej novga sprobal :lol:
No knjiga popolna ljubimka je do polovice en sam uvod, o spolnih boleznih in nevem-čem-vse-še.... tko da men, k sm ze prej bla precej seznanjena s tem je bla tm dolgočasna. Ročnih tehnik je ful, zgledajo ful zajebane, pa namig je tm, da doma vad na kumari, ker če prvič probaš na tipu zna bit nerodno. Sej priznam, ene tehnike so res :eek: .... No pol je še napisan kako ga oralno, nič novega, potem pa vsi položaji.... kar pa tud ni nič novega..... :P :D

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov