party life

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

candyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 8. 7. 2005
Kraj: over the hills and far away

Neprebrana objavaNapisal/-a candyka » 11. Jul. 2005 14:06

ayde d vidim kaki zurerji ste kle :cool:
se znorite na zurkah al ste bol previden tip? plesete ce je muzka al se bol drzite u kotu, itd. itd
piste kj
js se na zurkah znorim, priznam tud pijem pa kadim velikrat na zurkah sam jebi ga :roll: pa ce je le mozno d je muzka tud plesem k nora :D
pa vi?
piste tko nasploh na kake partije hodte, pa tko dalje :D
p.s. sm iskala, pa nism nasla podobne teme :wink:
love`s the funeral of hearts...and a note 4 cruelty..even angels cry blood
HIM&Nightwish RULZ!!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Jul. 2005 14:13

:) Hehhe, zanimivo. Jest sem tak kot ti - razen tega da ne plešem, edino na koncertih se pa za vse nazaj razmetavam :D

V kotu se nikoli ne držim, tudi pijem itd. Saj pa život je prekratek,da bi se sramežljivo držala stran od ljudi.

POslošam metal ('rock), tak da me v diskojih ni, Večino sem itak na koncertih, pa na žurkah prijateljev, tak da...

Život je prekratek - -treba žurirat!!! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
candyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 8. 7. 2005
Kraj: over the hills and far away

Neprebrana objavaNapisal/-a candyka » 11. Jul. 2005 14:33

hehe bulma ja smo ze dve :D
sam js pac rada plesem to je to :D tk d grem tud u kak disko
sam taglavne so zurke od frendov pa koncerti :flehan:
(zle me btw mece doma k ne smem nikamor, ampak avgusta jauuu :D )
tocn tak zle se mormo znoret
je pa res ja...d ponavad brez vsaj malo alkota ni zurke an? :wink:
love`s the funeral of hearts...and a note 4 cruelty..even angels cry blood
HIM&Nightwish RULZ!!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Jul. 2005 16:08

Ja, ja. Jes sem stara 21 let in še itak hodim full ven in žuram, pa žuram, pa žuram. Poznam pa dosti punc, ki full več nikammo ne hodijo, pa so samo s tipi itd. :roll: To se mi full ne zdi smiselno.

Kdaj bomo žurali če ne zdej ko smo mladi, ne? :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 11. Jul. 2005 16:11

Bulma napisal/-a:Ja, ja. Jes sem stara 21 let in še itak hodim full ven in žuram, pa žuram, pa žuram. Poznam pa dosti punc, ki full več nikammo ne hodijo, pa so samo s tipi itd. :roll: To se mi full ne zdi smiselno.

Kdaj bomo žurali če ne zdej ko smo mladi, ne? :D

jaja jaz mam omo ko se ful goni okol pa neke opokojence bogate hakla....
:oops: :roll: tk da starost tut ni izgovor za norost :)
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 11. Jul. 2005 16:56

LyLa napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Ja, ja. Jes sem stara 21 let in še itak hodim full ven in žuram, pa žuram, pa žuram. Poznam pa dosti punc, ki full več nikammo ne hodijo, pa so samo s tipi itd. :roll: To se mi full ne zdi smiselno.

Kdaj bomo žurali če ne zdej ko smo mladi, ne? :D


Jst jih mam 26 pa sem istega mnenja ;)


se strinjam!!!
Kdaj bomo pa žural, če ne zdaj?!
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 11. Jul. 2005 17:02

hhhh...ja dd da plešem. in to večinoma zgleda tko kot da se mi je mal sfu*al :oops: :D drugač pa js tud fuuuuuuuuuuul rada plešem, pa to kjerkoli, po koncertih, diskačih...doma! kjerkoli. prov vsake tolk cajta se moram mal zdensat, ker drugač...ne vem, neki mi manjka pol. pa ne da dobr plešem...sam uživam pač, ko migam :D
pijem pa...amm...po pameti(:lol: )...hh...usaj tok pazim da ne zakomiram...oz. pazijo drugi name,ker ko jaz začnem pit...ne neham sama od sebe :oops:
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
dasa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dasa » 11. Jul. 2005 17:18

ja jest sm vedno za zur...
plesem tut vse povsod, pa ce tut me folk vcasih cudno gleda...
glede pitja, ce vozim ostanem zvesto juce+voda, drgac ga pa tut pijem... ponavadi pijem breezer, al pa vodka z dodatki, pa se kej se najde...
kajenje... to je pa pr men itak vask dan, nazlost sm kadilka...
ja v diskoteke kr redno hodm, bl v lj, ker tukaj pr nas ni nc tazga, kjer bi se dal zurat... drugac pa na privat zurih obvezno odklop...
Ljubezen je kot delifin, ki se kopa v neskončni toplini tvojih oči, zato jih nikoli, zares nikoli ne zapri, saj pravijo, da delfini umirajo v temi.
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 11. Jul. 2005 17:38

Bulma napisal/-a:Ja, ja. Jes sem stara 21 let in še itak hodim full ven in žuram, pa žuram, pa žuram. Poznam pa dosti punc, ki full več nikammo ne hodijo, pa so samo s tipi itd. :roll: To se mi full ne zdi smiselno.

Kdaj bomo žurali če ne zdej ko smo mladi, ne? :D


Jaz se tudi strinjam s tem!!
Včasih grem ven s prijateljicami. Večinoma pa hodiva s fantom skupaj žurat, kdaj še skupaj s kakim parom.
Mislim, da bom vedno hodila ven, tudi ko bom starejša, saj obstajajo koncerti, fešte, šagre, plesi... :biggthumpup:
Don't worry, be happy!!!
candyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 8. 7. 2005
Kraj: over the hills and far away

Neprebrana objavaNapisal/-a candyka » 11. Jul. 2005 17:57

vete kak party bi pa js nardila
ce gledate kj mtv, tista reklama za coca cola party, k je na plazi pa eni tolcejo po bobnih pa odbojko igrajo, pa whatewa ce ste vidl to reklamo
na en tak party bi js se sla enkrt :D bla ze na bazen party, sam to ni isto :roll: tole mi je pa full carsko
love`s the funeral of hearts...and a note 4 cruelty..even angels cry blood
HIM&Nightwish RULZ!!!
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 11. Jul. 2005 18:05

Odvisno od situacije, včasih sem na plesišču včasih pa za šankom al pa za kako mizo :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 11. Jul. 2005 20:03

Vedno k grem vn ga žurat se do konca znorim... Zelooo rada plešem in si ne morm predstavlat, da bi šla na kakšno žurko in da bi bla čisto zamorjena in bi samo gledala folk okoli sebe. Takih sploh ne razumem: kako to da vam ni dolgčas? Ponavadi so kakšni tipčki celo noč za šankom. Dolgčas! Drugače pa plešem čisto povsod: tudi na šanku al pa na kakšen stolu sm se že znajdla :D . Pa tudi če so me drugi čudno gledali. Mi je čisto useeno. Itak pravjo, da si mora usak sam dobr narediti. Noben te ne bo prisilil, da se boš noro zabaval. Alkohol? Hmmm... Ja vsakič, ampak v normalni meri. Full mi grejo na živce tisti, ki se ga totalno nakomirajo in delajo bruke na okoli. Zdj k je pa poletje se pa itak v Lj. skoraj nič ne dogaja. Bo treba jit kmalu na morje. Komi čakam! Aja, pa še to... A ni totalno dobr, ko slišiš svoj naj komad in pol čisto znoriš in poješ? :razz: Jupiii!
candyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 8. 7. 2005
Kraj: over the hills and far away

Neprebrana objavaNapisal/-a candyka » 11. Jul. 2005 20:07

Zvezdica007 napisal/-a:...A ni totalno dobr, ko slišiš svoj naj komad in pol čisto znoriš in poješ? :razz: Jupiii!


itq
waaaa k js slisim ke moj candy shop me noben vec ne ustavi d sejkam svojo buttie :tanz:
love`s the funeral of hearts...and a note 4 cruelty..even angels cry blood
HIM&Nightwish RULZ!!!
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 11. Jul. 2005 20:29

Bulma napisal/-a:Ja, ja. Jes sem stara 21 let in še itak hodim full ven in žuram, pa žuram, pa žuram. Poznam pa dosti punc, ki full več nikammo ne hodijo, pa so samo s tipi itd. :roll: To se mi full ne zdi smiselno.

Kdaj bomo žurali če ne zdej ko smo mladi, ne? :D


Jst sm stara 18 in glih v tapravih letih za žuranje! :D Vedno ko kam gremo se odklopm in znorim v polno pa če pijem al pa ne... dogaja mi vedno! Tut muska takt ni važna, važn d se densa!!!

Glede tega kar je napisala Bulma se pa ne strinjam... jst mam tipa, pa nism skos sam z njim, ampak greva skup vn in skup zažurava, pa mi je prov fajn... :)
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 11. Jul. 2005 20:45

Sagurno, da žuram.... Čeprov mam rajš privatne žurke, kt pa ne vem kake KMŠ-žurke. In ne mislm tiste private party-e, kjer sediš za mizo, ješ in se pogovarjaš, ampak tiste pr kateriš plešeš, plešeš, plešeš od enajstih zvečer do šestih zjutrej!!!!
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov