party life

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 20. Avg. 2006 10:20

kadar grem kam vn, se znorim do konca... pa nj me gledajo, kokr da bi bla nora, važn da men dogaja, pa da me je po možnosti celo plesišče polno :D i love to dance.... tko to je, tko je blo in tko bo :D
rastalove
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 11. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a rastalove » 20. Avg. 2006 10:25

Jst grem full rada kakšno soboto ven, da se mal znorim.. Ne stojim u kotu, vedno plešem (stojim lahk doma) al sama al pa u družbi. Mam tako vrsto kolegic, da ne gremo ven, da se nastavljamo in kažemo, kolk smo "lepe", ampak gremo ven, da ga žuramo... Ponavad se mamo tolk fajn, d ko je konc, nas morjo radarji ven pospremit :)
Velikrat se pa tut zgodi, da se partija odloči in da gremo na kak house, techno party in ga ornk zažuramo, kjer tut brez alkohola ne gre.. ampak to se zgodi tko 1x na mesec, ker se res full preveč keša pokuri...

YeeeeeeeeY PARTY ON!!!!! :tanz:
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 20. Avg. 2006 10:52

~NIA~ napisal/-a:kdo mi bo odgovoru na zgori postavlen uprašanje? :D


Ja jest bi rekla, da je to mal too much - a ni dost da žurko nardiš za en večer? Ne vem no men bi blo žal tok dnarja zagonit sam za drinko pa hrano. Ok, sej prov, da si mal privoščiš pa nardiš žurko k si lih polnoletna sam men osebno je to mal pretiran.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
petyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 7. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petyka » 20. Avg. 2006 23:37

~NIA~ napisal/-a:kdo mi bo odgovoru na zgori postavlen uprašanje? :D


men se zdi tvoja žurka super :D
bi tud js naredila podobno za svoj 18 bday, mogoče bi si samo temo zabave omisnla...
upam da bo uspela, poroči :wink:
I just want 2 hold u again
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 21. Avg. 2006 0:05

NIA če imaš dost denarja, potem ni problema :D
Uporabniški avatar
angel_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a angel_girl » 21. Avg. 2006 0:51

jaz če se le da, ko ga žuram, moram plesat, saj to mi je najlepše, zaradi tega grem sploh ven ga žurat...
je pa problem, ker frendice s katerimi hodim ven niso ravno take...pa se držijo malo bolj v ozadju, vsaj če ne spijejo kaj...pa tudi tako nasplošno... meni pa ni problema, ker res zelo rada plešem, sploh pa v če nas je več je :gut:
drgač kadim ne, pijem ga tud bolj malo in mi ni point da se ga napijm, mogoče ravno tako kak drink na začetku pa to, ampak ne grem s tem namenom da ga bom pila...dobro razen če praznujem rojstni, to je potem drugo :D
bi pa ful šla na kake partyje...v mislih imam rave - techno...pa ta scena, sam je doma še malo problem zaradi staršev pa niso pristaši tega, čeprav tatkotu je techno zakon :D

~NIA~ napisal/-a:kdo mi bo odgovoru na zgori postavlen uprašanje? :D


am no ja ne vem, sm bla kr :eek: nad tvojim postom...srečni tvoji frendi pa frendice k bodo to doživele :D mi je prav žal da nism vabljena...hehe
no če je tebi tako všeč pa si želiš, zakaj da ne, to je tvoja odločitev, pa samo enkrt imaš 18 let ne...čeprav se mi zdi pretirano..tri dni...ne vem no... me pa zanima koliko te bo to stalo? kako to da si se odločila za vikendsko zabavo?
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 21. Avg. 2006 1:31

ja nia jst bi se pa kr tvoji matki pridružila.... meni se to zdi pretiravanje. sej če vse sama plačaš super, sama veš kak najraj dnar porabiš...


jst sem praznovala enx z družino(okol 25 ljudi) pač doma, to smo bili res samo tisti,ki smo vedno na vseh praznovanjih, ki smo vedno skupaj, pa potem še s frendi, pa tut najprej pri meni, smo imel večerjo, potem pa naprej ven, pač žurat... mi je bilo suepr, je bilo pa 7 oseb,ki so mi v tistem trenutku v življenju največ pomenile.
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 21. Avg. 2006 9:19

----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 14:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 21. Avg. 2006 10:06

~NIA~ men se to zdi trimuč :D
Pa pomoje tut ni efekta, če maš tolk dolg žur, za moje pojme je boljš, da maš 1dan, pa je tisti dan tolk bolj noro. Če maš tri dni skupi, na koncu sploh ne bo več efekta, ne bo se vam več dal, pa še keša boš čist preveč dala. Pomoje si bodo žurko kot dobro zapomnli, če bo 1 dan, ne pa 3dni. Ampak dobr, to je moje mnenje, če ma hočeš pa nared tri dni.
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 21. Avg. 2006 10:07

uh js niti ne žuram kje velik po klubih...........k moj drgec ne pleše, za moje cimre je pa žuranje po lokalih predrago. najraj mam zasebne feštice pr kolegih, doma al pa v študentskem stanovanju. tam se mamo najboljs :zustimm:
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 21. Avg. 2006 10:09

Applebitecc napisal/-a:Jaz kot prvo ne hodim prav velik na žurke oz. parkrat letno in tut nikol nisem prav velik hodila, ker mi ni to point življenja. Pa čist po pravic povedano, znajo bit zlo dolgočasne in monotone. :D

Hmmm... Jaz plešem, ampak bolj težko prav sproščeno, če nimam kaj pod kapo (al pa kje drugje :lol: ). :D Sem pa ful ful bolj sproščena na privatnih žurkah, kjer folk poznam in takrat sploh nisem 'previdna'. Diskači in te zadeve mi pa nikol niso bli prav všeč...

So mi pa všeč bolj ne-plesne vrste žurk... Kjer je muska in se lahko tut malo zapleše in zapoje, ampak se še da v kakšnem kotu pogovarjat in bluzit v pijanem stanju in cel večer ne mine sam v plesu. Ker takrat se zgodi fuuuuul zabavnih, zanimivih in nepozabnih stvari, plesni večeri so pa v bistvu skor vsi en in ist šmorn za moje pojme. :wink:

Mi pa drugač ne grejo na živce ljudje, ki ne plešejo, ker jih tut razumem, da pa nismo vsi enaki... :wink:

jooooj applebitec moram se popolnoma s tabo strinjat. se opravičujem k nism opazla prej in sm forum smetila :oops: :oops:
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
ancy007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 31. 5. 2005
Kraj: gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ancy007 » 21. Avg. 2006 12:34

jst pa zj zadnje čase ne hodim več tolk po žurih k mam resnega tipa in nama obema to ne paše več. sem pa včasih šla vsak vikend ven, preplesala kar se je le dalo dolgo,ampk večinoma sm bla kr trezna, k m je v bistvu to zlo pasal k poj saj traparije nism delala.oz.sm mogla bit trezna k sm vozila. sm pa dostkrat šla v Lj u klub Fun Factory ampk to je že par let nazaj.
zj sm se pa kr umirila, pa hodim sam še u lokale na pjačo, se pa najde kšn redek trenutk k grem še u diskača pa zaplešem, sam mi nekak ne sede več, k zlo sovražm če se folk gužva, pa me včasih to ni motilo.
pač sem mal odrasla in se zresnila pa mi ne paše več vse to
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 20. Dec. 2007 20:35

Ok, žuri so del mojega življenja!! Ne razumite me napačno, sem pridna študentka, dobra prijateljica.... a človek včasih rabi odklop!!! Zabavo, kjer je glasba tako glasna, da se ti ni treba pogovarjati in samo plešeš..... in nabiraš moči, da si naslednji dan zopet nasmejan za cel svet....
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 20. Dec. 2007 21:06

Smejkica napisal/-a:~NIA~ men se to zdi trimuč :D
Pa pomoje tut ni efekta, če maš tolk dolg žur, za moje pojme je boljš, da maš 1dan, pa je tisti dan tolk bolj noro. Če maš tri dni skupi, na koncu sploh ne bo več efekta, ne bo se vam več dal, pa še keša boš čist preveč dala. Pomoje si bodo žurko kot dobro zapomnli, če bo 1 dan, ne pa 3dni. Ampak dobr, to je moje mnenje, če ma hočeš pa nared tri dni.


Smejkica ma prov. Nared raj za en dan, pa se boste mel ful dobr, ker 3 dni je ze mal huda, no saj men.

Drugac sem mela pa js za 18. roj dan eno festo v gostilni za sorodnike + prjatle, in je blo ful dobr, smo mel program pa dobra hrana pijaca.
Z prjatli smo sli pa vn.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 20. Dec. 2007 22:04

itak.. da se pleše, ko se vrti muska al pa špila! :D
V diskoteke ne zahajam pogosto, bolj na koncerte rock on :cool:

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov