party life

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
nastasia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nastasia » 09. Mar. 2006 22:53

ja, men grejo tok na živce ljudje s katerimi grem vn, pa stojijo pol tm kot lipovi bogovi :evil:
life is perfect, life is the best. full of magic, beauty, opportunities...and television...and surprises, lots of surprises...
Uporabniški avatar
armandoxxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a armandoxxx » 10. Mar. 2006 9:31

jest tud nisem na miru .. če se mi pleše plešem .. če se mi skače skačem .. če se mi žura žuram .. vmes pa kdaj še mal spim

LP
Armando
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 10. Mar. 2006 10:38

Jaz kot prvo ne hodim prav velik na žurke oz. parkrat letno in tut nikol nisem prav velik hodila, ker mi ni to point življenja. Pa čist po pravic povedano, znajo bit zlo dolgočasne in monotone. :D

Hmmm... Jaz plešem, ampak bolj težko prav sproščeno, če nimam kaj pod kapo (al pa kje drugje :lol: ). :D Sem pa ful ful bolj sproščena na privatnih žurkah, kjer folk poznam in takrat sploh nisem 'previdna'. Diskači in te zadeve mi pa nikol niso bli prav všeč...

So mi pa všeč bolj ne-plesne vrste žurk... Kjer je muska in se lahko tut malo zapleše in zapoje, ampak se še da v kakšnem kotu pogovarjat in bluzit v pijanem stanju in cel večer ne mine sam v plesu. Ker takrat se zgodi fuuuuul zabavnih, zanimivih in nepozabnih stvari, plesni večeri so pa v bistvu skor vsi en in ist šmorn za moje pojme. :wink:

Mi pa drugač ne grejo na živce ljudje, ki ne plešejo, ker jih tut razumem, da pa nismo vsi enaki... :wink:
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 10. Mar. 2006 11:23

Mene je že rahlo minilo žuranje, ampak v svojih žurerskih cajtih sem ga res žurala...sploh uni tekila večeri so ubijal :D Velik slemerjev, ples na mizah, flirtanje s tipčki...drug dan pa bogibogi :D

Jst sm itak tip, ki se ma lahk fajn na narodnjakih, koncertu Big foot mame al pa partiju :D Važn je pa kako družbo maš zravn...eni so res take mone, da sam kozarc v rokah držijo pa stojijo v kotu cel večer...but not me :D Mene je blo povsod dost - največ pa na plesišču :)

Uglavnem, če je poanta da greš za šank pit...to jst lahko udobno delam doma :)
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
armandoxxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a armandoxxx » 10. Mar. 2006 12:13

men je čist dabest tud če grem sam .. sploh ne rabim družbe .. fora je da je cela moja družba poparčkana in pol vsi raj doma movije gledajo pa kej bluzijo .. k pa da bi šli ven žurat .. qrc .. grem pa sam .. iber zabavno :D ..

LP
Armando
Uporabniški avatar
avalon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a avalon » 10. Mar. 2006 20:01

uuu, jest pa kot študentka na veliko žuram. Sploh ne gre drugač. tut če gremo ven samo na kako pijačko, pa da glih ne vozim, se na koncu spremeni v partty :D
ko pa smo enkrat v švungu (kot bi rekla moja babi) oz ko nam začne dogajat je pa odlom. ni važno kje, ni važno kakšna msuka. zarad mene metal, rock, narodnjaki al pa komerciala, we just keep on grooving :musik: :tanz:
Smile. It’s The Second Best Thing You Can Do With Your Lips.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 10. Mar. 2006 20:10

bad_girl napisal/-a:Mene je že rahlo minilo žuranje, ampak v svojih žurerskih cajtih sem ga res žurala...sploh uni tekila večeri so ubijal :D Velik slemerjev, ples na mizah, flirtanje s tipčki...drug dan pa bogibogi :D


Ja, ja, ja... to so bli časi --> sploh slemrjev v življenju nam pozabla :D :wink: ...včasih kr mal pogrešam te čase k tko k je blo včasih nau nikol več :( ... sem pa tut jest zdej bolj ko ne upokojenka in se mi res več neda tok žurat --> zdej je bolj tko 1x na mesec, dva.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 19. Avg. 2006 20:10

...
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 14:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 19. Avg. 2006 21:01

meni se tudi več ne da glih! ok sem ter tja paše kaki dober party, samo da bi pa vsak vikend to pa ne... moji časi so mimo :D
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 19. Avg. 2006 21:07

@ napisal/-a:Ah ne vem no... Jst mam nekak kr obdobja - enkrat bi hodila vsak dan ven in žurala do jutra, spet drugič pa bi ležala z lubijem na kavču in gledala TV... Ko pa me prime, pa izkoristim žur do konca... :D



Jst čist isto :D In dons naprimer se mi prou ni dal it vn :wink:
Uporabniški avatar
petyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 7. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petyka » 19. Avg. 2006 21:15

oh ja žuranje :D sm v srednji šoli in ga žuramo na povno :D js se ponavad ne napijm, kadim pa itaq ne tko da z glavo na zabavo po moje :wink: Počnem vse kar bi tud s pijačo, sj kdai paše sam vedno pa ne... mam še čas tko da... :P
I just want 2 hold u again
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 19. Avg. 2006 21:24

Tudi jst zmeri žuram..Vsaki petek soboto in po novem tud nedeljo žuram do zadnjega..Priznam da tud kadim in pijem,ker mi pač paše..Muzika mi ni važno kakšna je ampak glavno je da se mi pleše in da uživam.Zmeri ostanem do zadanjega.V svojem življenju sem dala marskikaj skoz in sem marsikaj pretrpela in si zapravila nekaj let za žure.Zdaj pa mi nihče ne more do živega..Prav zdaj se odpravljam na žur in komaj čakam da se znorim,...
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 19. Avg. 2006 22:05

jz pa vedno ko grem kam na party ga izkorist v veliki meri... to se pravi da plešem in se mam z druzbo fajn... mi je brez veze prosit starse ce grem lh vn po da bi pa tm stala k lipu bog... (aja pa da ne bote misl da skos vn hodm pa zuriram k sm se kr mal mlada , vn grem sam v primerih ko starse naprosm pa še to njveč do 12:00)
Flirting isn't a sin... it's a hobby.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 19. Avg. 2006 22:21

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 03. Dec. 2010 19:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 19. Avg. 2006 22:37

~NIA~ napisal/-a:kdo mi bo odgovoru na zgori postavlen uprašanje? :D

lh ti povem sam kako ga je moj brt praznovov ...
no uglavnem frendi so se usi zbrala pa ga sli skupi pit pa zurirat na zacetki je se use zgledal ku kdar grejo za dobro volo vn zurirat, sam pol so pa se iz tizga lokala sli u eno kočo ku jo je najvev moj brt in so tm se cev nasledn dan zurirar :D
Flirting isn't a sin... it's a hobby.

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov