Mladinska knjiga

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 15. Maj. 2008 22:55

a to je isto kot svet knjige?ker tam je nekak podobno.če nč ne naročiš sam položnco dobiš za najdražjo knjigo.Mislm nevem, tak nateg da sam glava boli :roll:

drgač pa ja, SPLOŠNE POGOJE JE TREBA VEDNO PREBRAT PREDEN se kakršnakoli pogodba/naročniško razmerje ali kakšrnkoli zavezujoč papir pdopiše.VEDNO!!ker so vedno neke cake, kako zajebat.Al pa tud niso cake, sam določene stvari na kakšen način pač nekdo posluje.Jst vem ker kličejo h nam na šiht in težijo, ampak nimajo kej, ker so to pač podpisal.
Jst vedno vse preberem od začetka do konca, če mi kej ni jasno pokličem in prašam, šele na to kej podpišem, ker drugače si popolnoma mrzel.tle ti tud zveza potrošnikov nič ne pomaga.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 16. Maj. 2008 9:12

Ja, ta svet knjige je en navaden nateg. Ljudi prepričajo na tak način, da se lažejo, da dobiš ne vem kakšna dobra darila ob vpisu, pa da lahko kupiš karkoli iz prodajaln mk po znižani ceni itd...
Yeah, skor nobena trgovina ni v sklopu "svet knjige", v njihovi ponudbi ni pa nič interesantnega, ponudba je pa vse prej kot cenovno ugodna...

:? :evil:

Na tak način ne bodo ljudi prepričal da je pametno kupovat knjige...:S
Uporabniški avatar
love18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 22. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a love18 » 16. Maj. 2008 11:36

jp mjane so tut prepričal d sm se upisala..mislim da je bla kriva tista ponudba da lh kupš eno knjigo za euro :oops: in lih dons sm dobila njihovo kartico po pošt..uglaunm po tisto knjigo tut nkol nism šla pa tut ne mislim hodit kja..res nvem kua mi je blu da sm se upisala..vrjtn se mi ga ni dal poslušat..k je kr za mano hodu..eh.
uglaunem zanima me če s lh zdej takoj izpišem al morm čakat 2let ?al kku?
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 16. Maj. 2008 11:39

Js sm tud nasedla, mnda pred ene pol leta .. Sploh nevem ka mi je blo glede na to, da take takoj odslovim. :? In tud nism nikol šla po tisto knjigo (mnda je bil nek atlas sveta) za en euro.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 16. Maj. 2008 12:14

Jagodka, mal razložiš kako si se odjavla, kaj si napisala... Ker sm čula, da fulkrat sploh nočejo odjavit, da ful morijo, prepričujejo, nadlegujejo! Meni sta šli 2 leti že mimo, a zdej se pa ne morm odjavt, morm čakat spet dve leti?
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 16. Maj. 2008 12:28

moi T napisal/-a:Jagodka, mal razložiš kako si se odjavla, kaj si napisala... Ker sm čula, da fulkrat sploh nočejo odjavit, da ful morijo, prepričujejo, nadlegujejo! Meni sta šli 2 leti že mimo, a zdej se pa ne morm odjavt, morm čakat spet dve leti?


Sm ti napisala že v tej temi - če se tri mesece pred pretekom dveh let ne odjaviš, ti avtomatsko podaljšajo za eno leto. če so ti torej že podaljaši za eno leto, se kar zdaj odjavi (da potem ne boš pozabila) in ko bo leto naokoli boš odjavljena. Drugače pa ne gre.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 16. Maj. 2008 12:34

Ja, sej res, si napisala ja! Hvala ti :D. Drugače pa me useeno zanima, kaj točno se napiše, a treba navest kakšen razlog, zakaj ne bi več bil učlanjen al kako? Jagodka? :gruebel:
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 16. Maj. 2008 12:40

Ti še to jst odovorim, berem namreč v splošnih pogojih :) Nikogar ne zanima, zakaj se ti odjavljaš in to je to.
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 17. Maj. 2008 20:45

Tudi moj brat je nasedel fintam Sveta knjige. Zdaj vsake 3 mesece (al koliko je že) dobi katalog in potem izbere najcenejši izdelek pa ga kupi. Enkrat je kupil Tombolo (kartice, bobenček in številke za igrat). Res so totalno bedni :x .
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 18. Maj. 2008 12:13

Bedni so kvečjemu tisti, ki nepremišljeno podpišejo vsako zadevo, ki jim jo prikažejo kot ugodno. :wink:
Če tako ali tako kupiš par knjig na leto, se ti Svet knjige splača, ker lahko kupuješ ceneje. Če pa knjig sicer ne bi kupoval, si pa seveda na zgubi.
Tako kot jih je na zgubi tričetrt, ki so kupovali bedarije, samo da so izkoristili bon za 5€ v H&M.

Meni Svet knjige ni simpatičen, ker ponavadi ni tistih knjig, ki bi jih jaz kupila. In ker se za nakup raje odločim spontano.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 18. Maj. 2008 15:05

mene so že ene trikrat dobil tili k ponujajo tole. dvakrat v kranju pa enkrat v šenčurju pred trgovino in kr nočjo nehat nakladat, men je ena ženska petnajst minut govorila kako noro je to, pa da lohka kamasutro kupm (ja in :roll: ) - kao ful smo nori.. in pol se je sploh ne moreš znebit.. je kr za mano hodila.. pol sm ji pa rekla če se loh čez en teden na istem mestu dobiva.. in sm ji hitr ušla :)
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 18. Maj. 2008 15:21

Ma ja ti tak najedajo da mi je slabo, zadnjič me je en pred mercatorjem dobesedno lovil po parkirišču pa nakladal s tem. Ni mi sicer jasno da se še tolko folka včlani, če se že dolgo časa opozarja na to da pol kar sami pošiljajo knjige in da si prisiljen vzet. :?
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 18. Maj. 2008 15:27

pa jest sm ji tko rekla, da morm mat prašat ker je ona financminister :) (itak nočm teh knig! ) sam mi pol una reče : "dj no kaj boš mtko sprašvala - itak si že dost stara da sama odločaš o seb" - kao me je hotla tko dobit da bi se pol jest počutla frajrko pa ji rekla "ja valda, kaj mi bo mtka - vzamem tele knige :D "

važn da majo kamasutro tut :) to mi je čist vsak povedou..
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 18. Maj. 2008 20:52

Jaz sem tudi domov dobila ponudbo od Sveta knjige. Pa mi je mami rekla, naj ne nasedam, ker pol mores 4 na leto neki kupit. In cez dva tedna me je klicala zenska iz Sveta knjige in mi tezila, naj se uclanim, da si lahko zberem neke knjige za 1€. In sem ji lepo rekla, da me ne zanima in se naprej utrujala, da sigurno kdaj kej kupim za rojstni dan - kaksnoknjigo, cd itd. Bolj ko sem ji govorila, da me ne zanima, bolj je tezila. :?

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov