Knjižni klub / branje [združeni temi]

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 10. Jul. 2006 21:41

trenutno berem hčere anglije, ki je menda prva knjiga. ja ni tako na izi postavit jih v vrsto, sploh ne v knižnic, ko jih včas še pol manjka. pa kr težko je, ker povsod ne piše ktero leto je al pa imena na zadnji platnici, potem pa morš po knjigi brskat.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 11. Jul. 2006 7:42

dans sm misla da me bo pa pobralu ;D

pride ena tetika na vlak..vagon prazen, ona ase itak zravn mene zicne pa potovalko rukne zravn mene-tku da me je čist zabasala tm- pa prvleče vn knigo..ma mora bit stara ene 20 let. rpiloga nedeljskega je pisalo..in je s takim veselem brala... hihi...

jst takih knig sploh ne morem brat..mi mora bit že platnica taka simple&privlačna :D
rastalove
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 11. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a rastalove » 19. Jul. 2006 12:12

trenutno berem prvi del Bridget Jones, sm si pa dons nabavla Živa zažgana, Puščavski otroci in pa Ko mi je bilo 12 let..., tko da mam za na morje 25 knjig! Mislm, da bo dopust prekratek... :cry:
Uporabniški avatar
Velouria
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Velouria » 19. Jul. 2006 13:03

tmis_ napisal/-a: Poleg teh pa so mi zelo dobre tudi knjige od Amelie Nothomb, še posebej Metafizika cevi, joj super knjiga.

Se strinjam! Moram priznat, da jo sama niti pogledala nisem, ko sem vidla naslov... Se mi je zdelo kr neki, kakšna metafizika, fuj. Hehe. No, pol sem jo pa dobila za darilo v angleščini pod naslovom The Character of Rain in jo prebrala v enem šusu. :D Fantastična knjiga!!

Nauk: ne sodi knjige po naslovnici IN po naslovu! ;)
now I have you sleeping next to me ... and this is home

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov