Kako pogosto preberete kakšno knjigo???

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Na mesec preberem????

Glasovanje se je zaključilo dne 07. Jan. 2005 12:07

0 knjig
6
24%
1 do 2 knjigi
19
76%
Skupaj glasov : 25

Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 21. Jan. 2006 9:30

Ful berem! Knjige so zakon. Preberem eno na teden, ok včasih na 14dni...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
.:fiona:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 12. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a .:fiona:. » 21. Jan. 2006 14:27

jaz pa grem kr redno v knjižnico tak da na mesec preberem 3 knjige al pa več če mi gre s časom skoz. berem največkrat ponoči, na vlaku, al pa čez vikend.. kaka nedelja popoldne npr. domača branja mi niso problem, zadnje čase pa sem iz poezije prešaltala na dramatiko - Ibsen rox :D skratka: rada berem :)
Uporabniški avatar
ME to YOU
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 2. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ME to YOU » 22. Jan. 2006 22:06

dobre ste...
jaz mam pa najbolj beden izgovor: ni časa..
zato definitivno premal berem! :oops:
pol probam nadoknadit ko ni izpitov..al pa še bolj ko so počitnice :wink:
Boys are my favourite thing to study!
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 22. Jan. 2006 22:48

Jaz sem včasih ful več brala. Tudi po 3-5 knjig na teden. Samo takrat se je to še dalo, ko sem bila doma, pa mi je mami rit odnašala ... Zdaj, ko sem na svoje, pa za knjigo zmanjka časa. Ne morem več priti domov iz službe, se počiti na kavč in brati knjigo, ko pa je prej treba še pospraviti, skuhati, zlikati ... Zvečer pa ponavadi padem v posteljo in to je to. Tako da zdaj preberem maksimalno 1 knjigo na teden ... :oops:
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 22. Jan. 2006 22:53

ME to YOU napisal/-a:dobre ste...
jaz mam pa najbolj beden izgovor: ni časa..


same here .. obljubim si pa , da grem še ta teden v knjižnico in si sposodim par knjig ! :tach: :biggthumpup:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
ložica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 5. 2005
Kraj: na poti do sonca..

Neprebrana objavaNapisal/-a ložica » 22. Jan. 2006 23:03

joj js tok mal berm da me je kr sram..nevem če sm prebrala prostovljno 20 knjig v zadnjih 5 letih :? enostavno ne padm not..edina k sm celo v enem dnevu prebrala je bla iz zbirke kurja polt:ne hodite v klet..đizs :?
say it right..
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 22. Jan. 2006 23:05

ložica napisal/-a:joj js tok mal berm da me je kr sram..nevem če sm prebrala prostovljno 20 knjig v zadnjih 5 letih :? enostavno ne padm not..edina k sm celo v enem dnevu prebrala je bla iz zbirke kurja polt:ne hodite v klet..đizs :?


haha enako ;) jaz sem tudi v te knjige iz kurje polti čist not padla , pa brala eno za drugo :D :oops:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 22. Jan. 2006 23:30

krfjolca napisal/-a:Jaz sem včasih ful več brala. Tudi po 3-5 knjig na teden. Samo takrat se je to še dalo, ko sem bila doma, pa mi je mami rit odnašala ... Zdaj, ko sem na svoje, pa za knjigo zmanjka časa. Ne morem več priti domov iz službe, se počiti na kavč in brati knjigo, ko pa je prej treba še pospraviti, skuhati, zlikati ... Zvečer pa ponavadi padem v posteljo in to je to. Tako da zdaj preberem maksimalno 1 knjigo na teden ... :oops:


Jaz pa pridem iz službe, se počim na kavč, me ne briga, če je pospravljeno, likam pa itak sploh nič :D . Berem pa tudi med kuhanjem včasih.... Itak mi je dolgočasno samo v piskre gledat.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 23. Jan. 2006 0:20

Luna C napisal/-a:
ložica napisal/-a:joj js tok mal berm da me je kr sram..nevem če sm prebrala prostovljno 20 knjig v zadnjih 5 letih :? enostavno ne padm not..edina k sm celo v enem dnevu prebrala je bla iz zbirke kurja polt:ne hodite v klet..đizs :?


haha enako ;) jaz sem tudi v te knjige iz kurje polti čist not padla , pa brala eno za drugo :D :oops:

Kaj je to za zbirke? :gruebel: Cigava zalozba? Pa kakse knjige?
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 23. Jan. 2006 1:31

jst ssem prijavljena v knjižnici in vsako knjigo imaš lahko 14 dni doma. Da ne omenjam tisti svet knjige, kjer sem član in moram na 3 mesece kupit nekaj.
Torej se zna zgodit, da preberem tud po 4 knjige na mesec (hvalabogu imam dost cajta) ali celo več. Odvisno od knjige.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
lil_boo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 7. 2005
Kraj: Il.bistrica - koper

Neprebrana objavaNapisal/-a lil_boo » 24. Jan. 2006 11:27

Jaz tud obožujem knjige, samo včasih preprosto nimam časa. Zelo rada imam kriminalke ali kaj takega, kjer se res kaj dogaja. (kake spletke, morilci...) Čas najdem bolj poleti, ko se sončim nimam lih kej prida za delat :D
Drugač rada preberem kaj od Agate Christie, Victorie Holt ali pa zdej celo od Minette Walters.
Morem rečt, da je bila tista davinčijeva šifra res zakon (moreš počakat do ene 40 strani menda, da se prične kaj bolj jasno svitat za kaj sploh gre).
Bridget Jones te res nasmeje,pa ena knjiga Jack and Amy(avtorja: Josie Lloyd in Emlyn Ress - upam da sem napisala prav) je tud zanimiva, ker sta ženska pa moška pogleda na isto stvar. :knuddel:
Prebrala sem tudi neki romantičnih stvari, ki jih običajno lih ne marm ampak BELEŽNICA in LJUBEZEN V STEKLENICI sta res carski na tem področju. :grinsevil:
Najbolj dbest knjiga na kriminalnem področju pa je bla "Priznaj Fletch" vsaj zame. Pa še ena je bla sam se ne spomnim naslova :(
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 24. Jan. 2006 11:57

Predlagam, da tule pišemo bolj kdaj in koliko beremo, the best knjige in komentarji so pa v drugi temi (še vedno ne znam naredit linka :oops: ). če ne nam bodo šefice tole združile... :(
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 24. Jan. 2006 12:14

Js si grem zdej kupt Belo masajko, sm prebrala vsebino v Evi (ja, si bom šla tud po robčke). :D
Neki mi paše take knjigce brat.
Waiting in the queue oh whoopee doo
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 24. Jan. 2006 12:24

berem kadar mi zapaše.. to ej ap enkrat na leto.. oz. enkrat na pol leta.
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 24. Jan. 2006 15:10

evo danes sem šla končno v knjižnico in si sposodla 4 knjige .. prvo grem brat čez 15 min ;)
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov