Igranje inštrumenta

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Piaation
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 6. 12. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Piaation » 08. Sep. 2006 12:02

Igrala sem klavir in....harmoniko.... :D :D

Če mi je žal??........Emmm.....Po pravici povedano sem hotela igrati violino, pa se mi to ni uresničlo.... Je pa bla ena fajn izkušnja :)
fatima
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 2. 8. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a fatima » 08. Sep. 2006 16:07

Jaz sem manj kot eno leto hodila v glasbeno za kitaro. Takrat sem mela 7 let in se mi ni dalo not učit--> lenoba in so me izpisali ven. Zdej se probavam naučit sama kej malga...mi je pa ful ful ful ful ful ful ful ful ful žal da nisem takrat vse bolj resno vzela...
Uporabniški avatar
melodious
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a melodious » 08. Sep. 2006 17:55

Jz sem si že od otroštva želela igrati kitaro in me doma niso želeli vpisat v glasbeno, kaj šele da bi mi dali dnar za to :x In ker je ta želja bila tako močna sem se letos, ko sem dobila možnost vpisala v glasbeno šolo za učenje kitare. Čeprav stara 22 :oops: pravijo, da kjer je volja tam je pot. :cool:
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 18. Nov. 2006 23:27

Špilam kitaro že 15 let. Nikol ne bom pozabila svojih začetkov,ko mi je brat dal kitaro v roke in reku-zdej pa špilej :lol: . Strune so ble kovinske,tko da sm mela čist otečene blazinice na prstih...ampk me ni motilo :D . Pokazal mi je par akordov in po kašnem mesecu ali dveh treniranja sm že znala premenat iz enga akorda v drug akord itd...Pol sm začela pisat komade,špilat u bendu...in potem zamenala kitaro za mikrofon...Kitarco še vedno špilam,ampak sam za dušo,al pa na fešticah...
Ful bi rada znala klavir igrat...lahko špilaš od klasike do rock in metal komadov...Pa še sound ma tkoooo lep :love: .
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 19. Nov. 2006 9:48

No, jst mislm da sem že napisala. že četrto leto igram klavir Slika in flavto zarad šole..mamo v predmetniku. zdej od letos se mormo pa še orffove instrumente učit. počas dojemam da mi to nima kej škodit, kukr sm od začetka misnla :D sm tistga velikega veselja nimam pa že zarad tega, ker vem da je vse skup za oceno...pa mi to pol veselje spodbija :D
Zadnjič spremenil **SiMoN@**, dne 19. Nov. 2006 19:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 19. Nov. 2006 10:31

v osnovni šoli sm igrala ene 4 leta sintesajzer, pa sm pol nehala, ker sm mela sredno šolo vedno popoldan in mi ni znesl :( drgča bi pa z veseljem nadaljevala... rada bi se pa naučila igrat klavir :love:
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 19. Nov. 2006 10:55

5 let sm igrala flavto pa 8 let klavir...za nic mi ni zal, zal mi je samo to da sm ze ful pozabla ker si ne uzamem casa, sploh za flavto. za klavir se pa ucas se usedem pa kj igram :razz:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
JoLie`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a JoLie` » 20. Nov. 2006 10:55

Mislm da si bom kupila kitaro, za dušo :D, igrat me bo pa prjatlca naučila, oz. se bove učile skupi :)
Tako bi rada: Slika , samo brez belga fleka :rofl:

pa tud kkšn klavir bi rada znala igrat
Im worse at what I do best
And for this gift I feel blessed
Uporabniški avatar
Angel`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Ljubljana-centr

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel` » 20. Nov. 2006 10:58

JoLie` napisal/-a:Mislm da si bom kupila kitaro, za dušo :D, igrat me bo pa prjatlca naučila, oz. se bove učile skupi :)
Tako bi rada: Slika , samo brez belga fleka :rofl:

pa tud kkšn klavir bi rada znala igrat



to je pa moja kitara :freude: (in to brez beuga fleka) :flower:
te bom probala naučit če bom jz kej znala :P
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 20. Nov. 2006 12:15

Jaz pa sem na Srednji vzgojiteljski imela obvezen predmet instrument in sem tako 4 leta igrala kitaro. Moram reci, da sem se kar dobro naucila in mi niti malo ni zal. Poleg tega smo pa seveda igrali tudi na frulico :D in Orfove instrumente.. :)
Uporabniški avatar
Angel`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Ljubljana-centr

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel` » 20. Nov. 2006 13:14

_Petra_ napisal/-a:Jaz pa sem na Srednji vzgojiteljski imela obvezen predmet instrument in sem tako 4 leta igrala kitaro. Moram reci, da sem se kar dobro naucila in mi niti malo ni zal. Poleg tega smo pa seveda igrali tudi na frulico :D in Orfove instrumente.. :)


jz pa zdej hodm na vzgojitlsko ampak skrajšan program tko da bom v 1 letu nardila 4 letnike...prek zarisa
sm sm šla sam zarad inštrumenta k se drgač nism mogla upisat na pedagoški faks...pa sm se odločla da bom kr celo pedagoško sredno nardila :zustimm:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 20. Nov. 2006 13:45

--..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 18:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 20. Nov. 2006 13:49

Angel` napisal/-a:
_Petra_ napisal/-a:Jaz pa sem na Srednji vzgojiteljski imela obvezen predmet instrument in sem tako 4 leta igrala kitaro. Moram reci, da sem se kar dobro naucila in mi niti malo ni zal. Poleg tega smo pa seveda igrali tudi na frulico :D in Orfove instrumente.. :)


jz pa zdej hodm na vzgojitlsko ampak skrajšan program tko da bom v 1 letu nardila 4 letnike...prek zarisa
sm sm šla sam zarad inštrumenta k se drgač nism mogla upisat na pedagoški faks...pa sm se odločla da bom kr celo pedagoško sredno nardila :zustimm:


men od začetka sploh ni potegnilo, kaj to rabmo. sm mi je pa zdej prou fajn, tko k se kdaj lepo za klavir usedem pa kej zaigram..sm zelo redko..večkrat igram kej tko čist neki levga, kukr tistu kar bi mogla za pouk vadet :D
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 22. Nov. 2006 16:17

prečno flavto in mal tud klavir
tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 18. Jan. 2007 20:02

Kitaro sm igrala 6 let.. pred dvemi tedni sm jo po parih letih spet vzela v roke in pojma nism mela.. celo nekatere note nism znala zaigrat.. :eek:
Klavir pa sm se tko doma sama učila in zdej komot kej zaigram.. ;)
Don't get so caught up in your destination, that you forget to appreciate the journey..

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov