Igranje inštrumenta

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 21. Jul. 2008 12:46

igram violončelo že 9 let... nrdila nižjo glasbeno zdj sm šla pa naprej, igram še pr sinfoničnem orkestru.. drgač pa tko kot samouk igram klavir pa mau kitaro
Uporabniški avatar
~Papillon~
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 370
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Papillon~ » 21. Jul. 2008 13:02

Jst se pa z glasbo ukvarjam že precej profesionalno...
No, tole je moja glasbena življenjska pot: :D

Začela sm v glasbeni pripravnici, kjer smo mal peli, mal note risali, v glavnem meli smo se fajn. Potem sem se 2 leti učila kljunasto flavtico in nato presedlala na pravo prečno flavto. Po 4 letih sm se poleg flavtice začela učit tud oboo in se vanjo čist zaljubila. Flavto sm po 6 letih končala in nadaljevala z oboo na Srednji glasbeni, kjer sm ravnokar maturirala.
Študij bom v naslednjem šolskem letu nadaljevala na Akademiji za glasbo, smer tolkala, trobila in pihala.

Aja, še to sm pozabla. Znam igrat tud klavir, ker sm ga mela kot stranski inštrument na srednji glasbeni.. Pa kej na kitaro tud znam zabrenkat, to je pa to :)

Men glasba pomen lajf in jo obožujem od začetka do konca..
Sploh pa oboo, k je tok fantastično krasen inštrument :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 21. Jul. 2008 13:42

:roll:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 20:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 21. Jul. 2008 19:49

sicer ne igram nič...sem pa si želela še v osnovni šoli igrat na klavir...sam hec je bil v tem, da se jaz nisem želela učit not :lach:
jaz bi igrala samo brez, da bi mi bilo potrebno znati note :lol:
ker znanost tako še ni napredovala...se tudi nič nisem učila, ne not in ne klavirja :D
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 21. Jul. 2008 19:53

jaz sem začela obiskovati glasbeno šolo v prvem razredu oš.igrala sm pa tisto leseno flavto :D začela sem pa zarad fotra, ker me je silu.sej je blo tut men v veselje neki cajta, pol me je pa minil.pa nism upala fotru rečt, da neb več špilala...pol mi je nabavu pa prečno flavto, ki sploh ni poceni, pa sploh nism upala rečt da nočm weč igrat inštrumenta.in sm pol dve leti igrala prečno flavto, pol mi je pa dopizdil pa sm mu powedala.pa sploh ni pizdiu,itak mu je blo jasn da me pr 14ih nemore več silit..flavto sm pa takoj prodala :D


dons mi ni žal,da sm obiskovala glasbeno šolo, fotru dam mal tut prou, ker sem se mal zamotla s tem pa se naučila tut neke discipline...
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 24. Jul. 2008 23:09

flavta-6 let

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov