Dan Brown

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 18. Feb. 2007 23:18

Mah, knjiga je dobro napisana, mogoče bi lahko rekla, da je dobra kriminalka, pač nekaj kar te sigurno potegne v branje. Ni pa to knjigo, ki bi bila vredna take slave kot jo je žela. Namreč,ko enkrat prebereš lepo število knjig ugotoviš, da to ni nobena mojstrovina. Mene osebno je razočarala.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 28. Jul. 2008 10:14

Jaz sem Angele in Demone kar požrla. Res super knjiga. Knjige Da Vincijeva šifra pa nisem prebrala, ker sem že dvakrat pogledala film in mi morda ne bi bilo zanimivo. NE vem, v kratkem pa vrjetno še bom.
Komaj čakam pa, da posnamejo do konca film Angele in demone, ki ga snemajo v Rimu.
Obožujem take vrste knjig, sedaj pa se lotevam knjigo od Kate Moss, Labirint, in gor piše: "Požri se, Dan Brown, to je prava stvar".
Bomo videli.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 28. Jul. 2008 13:52

prebrala sem Angele in demone in so mi bli res super. tudi do dveh ponoči sem jo brala če je blo treba :D priporočam...
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 05. Avg. 2008 22:56

a_pikica_a napisal/-a: Knjige Da Vincijeva šifra pa nisem prebrala, ker sem že dvakrat pogledala film in mi morda ne bi bilo zanimivo. NE vem, v kratkem pa vrjetno še bom.


preberi jo, ker je film totalna nula proti knjigi!
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 06. Avg. 2008 9:27

rammsteingirl napisal/-a:
a_pikica_a napisal/-a: Knjige Da Vincijeva šifra pa nisem prebrala, ker sem že dvakrat pogledala film in mi morda ne bi bilo zanimivo. NE vem, v kratkem pa vrjetno še bom.


preberi jo, ker je film totalna nula proti knjigi!


pod to izjavo pa se podpišem tudi jaz :top: sem prebrala knjigo, ki sem jo ob branju kar požirala z očmi...mi je bila ful ful dobra..sem kar onemela večkrat zraven...tko osuplo me ni pustil še noben film na svetu..No v glavnem pol sem pa čez dva dni(ko je res bilo še vse "sveže" od prebranega) pogledala film in...lahko rečem čisto sranje..sem bila totalno razočarana...slab film za moj okus zelo slab...knjiga je 1000x boljša!
Tko, da preberi verjemi, da ti ne bo žal :wink:
hippo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 23. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a hippo » 26. Okt. 2009 10:59

ja knjiga je definitivno boljša, kot film! v filmu so pač priredili use skupaj, prikazali tako, da bo gledanost čim večja..

saj na splošno so knjige vedno boljše;)

dan brown.. men je kr uredu, podatki, ki jih v knjigi navaja kot resnične po mojem mnenju so resnični, ali vsaj delno resnični, če že ne zaradi drugega, že zaradi tega ker na tak način njegovo tematiko opisujejo tudi druge knjige ( pa naj bodo to nek zgodovinski roman, ali pa pač knjiga na splošno ki govori o iluminatih/ilumintantih, prostozidarjih....)
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 26. Okt. 2009 11:32

Prebrala vse knjige in so me navdušile.
(s)mej se

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov