COSMO miting Kranj

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 26. Jun. 2008 9:37

Js sem se zdele pogovarjala s Tigi, pa me bi ble ene 20.15 v Kranju. Pa Zuza se vedno velja za prevoz domov. ;)

Zdej sam prosim povejte Kranjčanke, ce pridete pa kera pride. Pa povejte do 17h, da ne bomo pol same v Kranju ble. :D
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 26. Jun. 2008 10:05

Jz sm zdele delala dva dni delala po 12ur, noge me bolijo ko zmešane in sploh ne vem kaj naj nardim. Če se dobite ob osmih v Kranju vas pridem pozdravt, ker pol grem naprej na koncert od Siddharte (ja sej me je sram), ampak sem šele zdej zvedla da je koncert ... tko da vas ziher pridem pogledat, pol morm pa naprej ker sm enmu frendu oblubila da grem z njim.
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 26. Jun. 2008 10:43

Lejla mi je tud sporočila, da je ne bo, ampak tega ne more kle sporočit, ker je še vedno benana. Sva govorile in vidle, da je bojš, če se v Lj dobite, da ne boste gor hodile za brezveze, Uglavnem zmente se ;)
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 26. Jun. 2008 12:51

Mislm da dons ne gremo v Kranj. Vsaj tako kaže a ne. Pršle nej bi zdej od kranjčkank samo: Densy(za kakšno urco), Mayflower (za manj kot urco) in pa Ninchy ( ne znam tapravga nicka).

Tko da...Se dobimo v lj???
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 26. Jun. 2008 14:10

Js ne vem kako bo z mano, ker je danes zjutraj (nenapovedano) prišel fant, in noče (?) povedat kdaj bo šou domou. :P Je pa vsekakor več možnosti da pridem če se dobimo v Lj. :)
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 26. Jun. 2008 14:15

Pol vse odpade?
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 26. Jun. 2008 14:18

^^ Zakaj bi odpadlo? Ti, Tigi in Žuža se dobite v Lj, js pa tut mogoče pridem.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 26. Jun. 2008 14:18

Potem je najbolje, da če imajo kranjčanke za cca. 1uro časa da se me dobimo v Ljubljani in se enkrat v juliju RES dobimo za min.3 ure v Kranju :D

Ne vem samo kje je tvoj mozek doma :oops: Josephina :)

No in kam gremo potem?
Če katera ni jedla bi šle lahko kam tako ker jaz nebom nič jedla in b om lačna
:oops:

Kje se dobimo da nam bo lazje? Jaz bom napisala še v temo za Ljubljano da se nam lahko še katera pridruzi...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 26. Jun. 2008 14:19

Kdaj se boste pa ve dobile?
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 26. Jun. 2008 14:19

Josephina napisal/-a:Pol vse odpade?



Neeeeeeeeeeeee nč ne odpade!!!!!!!!

cca. ob pol osmih najkasnej...

Še zdej nevem kje naj vas kaj poberem.... :oops:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 26. Jun. 2008 14:33

Če se dobimo v LJ pol jst pridem kr z avtom :) Tuki sm skor zihr da se ne bom zgubla.

Kje bi se pa dobile?

*hox* a dej dej lubija lepo domov pošl pa prid :D
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 26. Jun. 2008 14:34

^^ Sej ga že skos sprašujem kdaj gre domou. :D Matr sem nesramna. ;) Žuža, js te bom poklicala če pridem, da mi poveš kje ste. Pa upam da ne boste šle po eni urci domou. Upam da se vidmo!
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 26. Jun. 2008 14:46

Mah men je to krneki s temi mitingi. Zmer se neki menmo..pol pa pol folka od tega zajebe in mi gre to počas res že na živce.

Jst sm drgač tok zmatrana dons, čist use me boli k smo mel učer piknik...morm neki povedat (čeprov bo OT) k sm tok jezna zarad zjutri.
Tok mam zlate sošolce da kr res ni. Mel smo razredni piknik, in na konc nj bi USI pospravlal..in le kaj se je zgodil na konc. Pol jih je dam spizdilo, tisti k so pa ostal so se pa naselil pred kočico in se nastavlal soncu pa čvekal. Pol sm začela pospravlat, pospravm kuhno, wc, pometem..čakam če bo kdo kej reku če je za pomagat. Noben. Pol sm unmu sošolcu zamorila da nj on pomije po tleh (kr dost je za pomit) in je celo vedro nesu do unga prostora pol je šu pa nazaj sedet. Pol sm šla jst pomivat, zmatrana sm bla pa tok da sem zvezde vidla..uni pa men uzun ja Anja kok si pridna, ti si naša mamica :willnicht: ...takt se mi je pa odpelal. Kva me bojo kle neki u glavo jebal, preklete budale ene. In pol na konc je bil en sošolc užaljen ker sem ga nadrla...mislm halo kdo pa ne bi znoru če bi mogu use sam nardit..ostalih 15 bi pa poležaval zravn. Pa ne da bi kdo kej uprašu če je kej za pomagat :angry: :aerger: :motz: :willnicht: . Prov vesela sem da je konc da jih ne bom nikol več vidla.

Sploh ne vem če sem dons sposobna za miting, ker sem jezna, razočarana, zmatrana pa še za usak drek mi gre na jok.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 26. Jun. 2008 14:56

Sej bo Zuza. Eni so pac kreteni, nimas kej. :bussi:

Men je tud vse dol padl, kaj cmo zdej?
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 26. Jun. 2008 14:57

zuza ti kr pridi bomo pa skupej jokale :wink:

zuza res pridi če ne bom tiralico za teboj poslala ;)

Sam lokacija prosim kje se dobimo...
Josephina jaz ta pokličem ko bom konec ;) pa pridem nekam kjer koli ze si...kj esi pri mozu al kje? :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]