Balet

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 21. Jul. 2006 18:41

v sredo sm šla gledat romea in julijo in gues what? luckas v boxarcah... njamiiiiiiiiiiiii ker telešček :flehan: :yau: :gut: čist po nepotrebnem se je pol obleku (in zihr se z mano strinja vsa ženska publika, ki si je ogledala predstavo), da ne omenjam plesalca, ki je plesal Tybalta... tak visok pa temen pa tak huuuuuuuud telešček... njami, da ne govorim o napetih ritkah :D

aja, pa balet je bil tut ful dobr ja :D :D :D


aja, pa men se zdi da luckas ni gay... vsaj tko se je nama s kolegico zdel k sta se tko zaljubljeno s soplesalko gledala po predstavi (vsaj tko se je nama zdel)... pa čist skp pašeta iiiiiiiiii
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 27. Jul. 2006 14:47

Jaz sem šla pa v osnovni šoli z mamico od Karfjolce gledat labodje jezero....in imam to predstavo še danes v spominu točno kako je to vse potekalo...bila sem izredno navdušena in bi si jo šla takoj še 1x ogledati!

:D
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
v@zi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a v@zi » 01. Avg. 2006 18:45

jz sm šla pa kk let nazaj gledat labodje jezero v cd, pa je blo tok lepo da še dons k pomislm se čist raznežem...balet je zakon
Freaked
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 368
Na forumu od: 8. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Freaked » 13. Avg. 2006 22:57

Ej punce, a pa če bi imela na izbiro tako kot recimo aerobiko, tečaje baleta, bi hodile na klase za rekreacijo??
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 18. Avg. 2006 8:33

Seveda bi :lol: Sem trenirala balet, pa mi zdele prav manjka :cry:

Drugač pa priporočam: romeo in Julijo, že zarad našega prelepega Lucasa :D , pa tud sama predstava je super!
Freaked
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 368
Na forumu od: 8. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Freaked » 21. Avg. 2006 19:31

A res, kje pa?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 21. Avg. 2006 19:37

.. :)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 16:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 23. Avg. 2006 15:18

ushergirl napisal/-a:ok mene neki zanima. ali je še čas da bi naslednje šolsko leto začela obiskovati balet?stara sem namreč šestnajst in mi je balet v zadnjem času kar prirasel k srcu.


Za amaterski ples je še čas ampak profesionalka pa žal najbrž ne boš, ampak saj to je logično.

Drugače glede baleta je Mariborski balet zadnja leta na izredno visokem nivoju. Nazadnje sem gledala Labodje jezero. Predstava je bila izjemno lepa ampak kar me včasih zmoti je, da je težko najti dobro slovensko plesalko. Sicer konkretno v Labodjem jezeru je plesala glavno vlogo slovenka ampak okoli nje pa same tujke. Včasih se mi zdi da mogoče kdo iz Slovenije na njihov račun ne dobi priložnosti, oni pa so v svoji državi tako ali tako drugi kader, ker ne morejo priti v druge vrhunske oziroma bolj cenjene tuje ali domače ansamble.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 24. Okt. 2006 17:44

Freaked napisal/-a:ja sam je baje da gey :cry:

No sej to mi je že takrat, ko so bili na sosednji mizi pri bowlingu, tako deloval. Mal me je spominju na unga blondija (zdej mi je ime šlo iz glave) pr Queer as folk. Sam sej ni važno, za gledat je še vseeno cuker. :hearts:
Ubistvu glavno da pleše super, če je gej al pa ne. Sam da ma tut privat lajf ušlihtan, k se to prec pozna tut na drugih področjih, če kej v privatnem življenju ne štima. Tko da s punco ali s fantkom, sam da je srečen. ;)


Danes grem gledat Arhitekturo tišine. Komaj čakam, upam, da bo fajn.
(kolk časa približno traja? .. moram očku sporočit, kdaj prb. more prit pome, pa nikjer ni podatka ..)
Zarad prejšnjih postov me je pa zdej še tok bolj zamikal balet Romeo in Julija, tko da ko se bo dal, grem pa še to pogledat. :) :hearts:
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 24. Okt. 2006 20:22

js sem od baleta gledala samo grka zorbo, ki smo ga šli gledat s šolo in mi je bil čiiiiiiiist do konca super :) tako živahno dogajanje, fajn glasba, pisane oblekce...super so bli :)
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 25. Okt. 2006 20:32

Hm, men je blo včeri ful fajn na Arhitekturi tišine. Sicer se mi zdi, da še ne dojemam teh stvari čist tko, kot naj bi jih, sam mi je bilo lepo. Sam mal me je medlo na momente, k se je tok stvari dogajalo na odru, da nisem vedela, kam bi gledala, pol sem pa kar švigala mal sem, mal tja. :)

Februarja pa Romeo in Julija.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 18. Nov. 2006 23:16

Jz bi šla tudi kkšen balet gledat, samo nevem kteri so :)
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 26. Nov. 2006 0:02

Mi mamo pa že karte za Hrestača za 30. december. Komaj čakam!! :)
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 27. Nov. 2006 19:45

Kok je pa že kej razprodan? Js bi šla 27., sam trenutno nimam keša, tko da upam da ni že ful zasedn?
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 21. Dec. 2006 8:40

meni pa je biu usec hrestac in neka bozicna pravljica al neki takega...:)

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov