Ali kupujete knjige?

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 20. Jul. 2008 23:54

Jst si vsake tok kupm kšno knjigo, k je kej posebnega in si jo tes želim met skoz doma, ker vem, da jo bom večkrat prebrala/rabila ..... ponavad so to kšne lepe pravljice, k jih še zmeri rada berm al pa kuharske knjige - zdej mam lih u planu kupt dve knjigi, in sicer Meščansko pecivo - sm si jo sposodla u knjižnici in mi je tok všeč, da jo morm met pa še lepa je ful in predvsem sm navdušena nad zapletenimi ampak odličnimi recepti, pol pa še Sončno kuhinjo, ker mislm, da jo kot izjemna ljubiteljica testenin kr morm met :D
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 21. Jul. 2008 20:30

sem bila nekoč članica sveta knjige..in pol sem kar redno kupovala knjige...zdaj zadnje čase pa niti ne več tolko...sem pa vesela,če mi jo kdo podari kot darilo :D
zelo rada imam enciklopedije o različnih krajih, mestih, znamenitostih...torej povdarku na geografiji :)
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 21. Jul. 2008 20:35

kdaj pa kdaj kupim kaksno, ko dobim napad branja, kar pomeni, da preberem 10 knjig v enem tednu in potem spet en cas ne in tako naprej... drugace bi pa rada vec brala, ampak vedno najdem se 100 drugih stvari in potem jih razporejam v intervale, ki se ponavljajo... :)
Uporabniški avatar
black
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a black » 21. Jul. 2008 21:10

Še včeraj sem naročil tri knjige iz Amazona, praktično v knjižnici nisem bil od srednje, pa še takrat niso mel knjige, katere bi rabil, pa sem jih moral kupit. Kupujem knjige, pa posojam naprej kolegom, vsaj tistim, ki kaj preberejo :).
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 23. Jul. 2008 16:34

to je pa tut men fant pravil za te knjige na diskih....sam men pol knjiga kr zgubi vrednost, ne vem no...

drugače me pa te knjižnice že nervirajo, ker zahtevajo tok zamudnine da glava peče. js sm mela za faks sposojene ful enih malih knjigic o stari ljubljani in valda sem prekoračla rok, račun je bil pa...rajš ne povem kok. se mi zdi da knjigca z desetimi stranmi krt 20 šteje kvečjemu za eno knjigo no :)
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 28. Jul. 2008 10:07

Jaz jih kupujem. Nazadnje sem kupila P.S. Ljubim te. :hearts:
Pač za knjige mi ni žal dati denarja.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 28. Jul. 2008 12:59

Js si knjige sposojam v knjižnici
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 28. Jul. 2008 14:24

kiny napisal/-a:Js si knjige sposojam v knjižnici


Jest tud večinoma, ampak včasih si pa kakšno res želim, pa jo v naši knjižnci sploh ni, al pa celo rečejo, da ne obstaja :motz: , pol jo pa kr kupim :)
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 30. Jul. 2008 15:28

a katera bere rushdija? in a katera ve, ce se ga da kje pri nas kupit? (pa ne satanovih stihov, shame pa the ground beneath her feet)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Jul. 2008 17:18

Zaenkrat mam sam ene par knjig, sam ko bom pa starejša si bom pa velik več jih privoščila. Večinoma jih kar iz knjižnice.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 30. Jul. 2008 19:47

Js sploh ne berem knjig v prostem času... se mi ne da brat... in zato jih tut ne kupujem...
Kar pa morem prebrati in preštudirati za fax pa si sposodim v knjižnici in preberem kar se da hitro, da se knjig čimprej rešim :D
Drugač pa smo bli vrsto let naročeni na Mladinsko knjigo in mamo doma cel kup knjig, skor tk ko u knjižnici, tk da mi marsikatera knjiga pride prav pri študiju in še fajn je, ko ni skrbi, kdaj je rok vrnitve v knjižnici... :P
Uporabniški avatar
GloR-Red
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a GloR-Red » 30. Jul. 2008 23:16

js si tut knige raj kupm, sploh tiste k jih je recmo več skupi da se navaljujejo recimo. romani Nore Roberts so kar dobri. btw če kdo kej ne rab od nje z veseljem kupm! sam pište na ZS
Love yourself. Be fatal.
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 31. Jul. 2008 10:57

a niso norma roberts plaža a-la-danielle-steel romani?
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 31. Jul. 2008 11:29

Kupujem tiste knjige, ki jih prodajajo v Sparu po zelo ugodnih cenah, več ali manj gre za uspešnice.. Kupila sem Belo Masajko, Rojstvo Venere, Lulu, Senca vetra, od te zadnje pa se ne morem spomnit naslova (je še nisem začela brat - šparam za na morje). Imam pa še nekaj svojih knjig, ki sem jih dobila za darilo. Obiskujem tudi knjižnico.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 02. Avg. 2008 7:54

tisto knjigo k mi je všeč, al pa če me kšn dan kej prime grem preprosto u knjigarno in jo kupim...

če mam knjigo doma, jo lahko vzamem v roke kadar hočem, pa čeprav potem preberem samo en odstavek... včasih me prime, da bi prevrala samo določen odlomek iz knjige in knjige nimam nikjer...in pole me prime in jo grem kupit...
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov