5 žensk pika com/5 moških.com

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 16. Apr. 2007 15:50

Jst sm bla tut v soboto na moških ... bli so mi veliko boljši kot ženske :D ... le zakaj :P
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
me_myself_and_I
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a me_myself_and_I » 22. Apr. 2007 9:43

js sm jih šla zanč gledat (5žensk.com) in je blo supr.. zdj pa še 5moških..upam,d čimprej... :D :cool:
Uporabniški avatar
^Tajca^
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 3. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ^Tajca^ » 20. Maj. 2007 19:28

A mogoče katera ve kje še špilajo obe predstave oz če sploh jih :) najlepša hvala:*
You have enemies?
Good, that means you accually stood up for something in your life.
me_myself_and_I
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a me_myself_and_I » 22. Maj. 2007 17:19

^^na strani od špasteatra ti vse piše... www.spasteater.com
lp :D
Uporabniški avatar
^Tajca^
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 3. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ^Tajca^ » 22. Maj. 2007 18:25

Aja, nism še nč tam gledala :oops: hvala :)
You have enemies?
Good, that means you accually stood up for something in your life.
Uporabniški avatar
satisfaction
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a satisfaction » 15. Dec. 2007 21:15

jst sem tud (šele) prejšn tedn šla gledat 5moških.com in je blo ful ful fajn
dve ure in pol samga smeha :D :D žal mi sam da nism šla prej to gledat
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 30. Dec. 2007 11:44

Jaz sem že lani pogledala oba "dela". Najprej ženske, potem še moške;
Res dobra komedija!
Moram pa rečt, da so mi ble ženske bolj všeč; Tudi moški del ni slab (smo imeli srečo, ker je Zrnec igral - so mi rekli, da ni na vseh predstavah - ga menja Javšnik)

Vse pohvale Špas Teatru!
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 19. Jan. 2008 9:08

Sweet Princess napisal/-a:Tudi moški del ni slab (smo imeli srečo, ker je Zrnec igral - so mi rekli, da ni na vseh predstavah - ga menja Javšnik)


Js sm pa slišla, da Javšnik menja tastarga Cavazzo.
Uporabniški avatar
mAjChYkaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 19. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mAjChYkaaa » 24. Jan. 2008 17:11

No, jaz se bila na moških. Se mi je dopadl, vendar se je za moje pojme predolg vlekl. Najboljši je itak tamlad Cavazza=) Ne sam zato, ker je lep, ampak ker je res tudi odličen igralec.

V bližnji prihodnosti grem pa pogledat še ženske :)
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 27. Jan. 2008 22:49

mAjChYkaaa napisal/-a:No, jaz se bila na moških. Se mi je dopadl, vendar se je za moje pojme predolg vlekl. Najboljši je itak tamlad Cavazza=) Ne sam zato, ker je lep, ampak ker je res tudi odličen igralec.

V bližnji prihodnosti grem pa pogledat še ženske :)


Me too, me too! ...Se mi je tudi najbolj od vseh petih moških dopadel Cavazza pa Lado (čeprav tudi ostali niso bili švoh)... Je pa res, da je večina for pobranih in prevedenih od tujih stand up-ov... In za tiste, ki redno spremljajo ameriške komedijante (moj fant npr.) je to kar moteče...

Komaj čakam, da bo čas za ženske :) .
Uporabniški avatar
Traxie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 25. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Traxie » 30. Jan. 2008 17:46

Vem, da sem bolj med zadnjimi, k si je ogledala tole predstavo in da ni vec tok aktualno, ampak morm se izpovedat ;).

Mene so fuuull razocaral!!!! Kot 1. sm mislila, da je dramska igra in ne nek stand up comedy in me je ze na zacetku vse minil... No pol sm se pac sprjaznla s tem, pa mi se vedno ni bil tole nek visek humorja. Sex pa sex pa se 1x obrnen sex. Sej so neke mere je smesn, sam pretiravat pa spet ni treba. Predin pa un k igra v Zacnimo znova (pozabla kako mu je ime) mi sploh nista bla vsec :roll: . Ce sta povedala 1 smesn stavk je blo velik. Hvalabogu sta Lado&Zrnec nakonc mal popravla vtis.

Res mi ni jasn, zakaj je folk tok navdusen...Mogce je zamenjava igralcev kriva :nixweiss: ?
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 03. Feb. 2008 15:37

Ok, mene pa niso razočaral..prav posrečeni so mi bli..edino škoda, da ni blo Cavazze ampak je bil Predin-on je zagrenil predstavo pa še zgledal je tk k da ga bo slej ko prej od treme pobral

Traxie: da to ni bla neka dramska igra bi lahko ti to že vedela prej..glede na to, koliko je blo govora o tem..pa da je tema sex, sex, sex pa še enkrat sex je blo pa men tud nekak logično že iz plakata..razen če samo meni kondom čez črko Š nekaj pove. :nixweiss:
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
Traxie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 25. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Traxie » 22. Feb. 2008 11:02

..aNia*. napisal/-a:Traxie: da to ni bla neka dramska igra bi lahko ti to že vedela prej..glede na to, koliko je blo govora o tem..pa da je tema sex, sex, sex pa še enkrat sex je blo pa men tud nekak logično že iz plakata..razen če samo meni kondom čez črko Š nekaj pove. :nixweiss:


Pac se nism pozanimala preden sem sla gledat. Si ti vedno preberes napovednik filma preden gres v kino? Jst si pac ne. In me potem nekatere stvari razocarajo. Plakata se ne spomnim...Da je tema bolj na sex sem sicer vedla, ampak nekje je pac mera dobrega okusa (vsaj zame). In tisto Javsnikovo nabijanje o tem kako so si oni kot otroci meril svoje "batine", ker se niso mel s cim drugim igrat mi pac ni blo smesno. Sej mam pravico do svojga mnenja ane? :roll:
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 16. Mar. 2008 13:33

Traxie napisal/-a:
..aNia*. napisal/-a:Traxie: da to ni bla neka dramska igra bi lahko ti to že vedela prej..glede na to, koliko je blo govora o tem..pa da je tema sex, sex, sex pa še enkrat sex je blo pa men tud nekak logično že iz plakata..razen če samo meni kondom čez črko Š nekaj pove. :nixweiss:


Pac se nism pozanimala preden sem sla gledat. Si ti vedno preberes napovednik filma preden gres v kino? Jst si pac ne. In me potem nekatere stvari razocarajo. Plakata se ne spomnim...Da je tema bolj na sex sem sicer vedla, ampak nekje je pac mera dobrega okusa (vsaj zame). In tisto Javsnikovo nabijanje o tem kako so si oni kot otroci meril svoje "batine", ker se niso mel s cim drugim igrat mi pac ni blo smesno. Sej mam pravico do svojga mnenja ane? :roll:

ni to letel na tvoje mnjenje - pač ti ni bla smešna predstava in jo lahko po mirni volji skritiziraš js ti pravim samo, da si si sama kriva za razočaranje (tvoj stavk: Kot 1. sm mislila, da je dramska igra in ne nek stand up comedy in me je ze na zacetku vse minil).

Glede napovednika: nikoli si ne preberem točne vsebine, ponavadi sam oprečikiram zvrst pa oceno filma..me vsaj ne preseneti kaka zatežena drama namesto komedije
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 16. Mar. 2008 16:44

A kdo ve, kolk je cena karte za Halo Tivoli?
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov