Zajtrk

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali zajtrkujete?

Da,redno.
120
49%
Pogosto.
53
21%
Redko.
50
20%
Ne,nikoli.
24
10%
Skupaj glasov : 247

plesalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 6. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a plesalka » 26. Dec. 2006 18:27

zajtrk je najpomembnejši obrok dneva,vendar ga večina ljudi kar preskoči ali pa si ne naredi oz. ne izbere vstreznega. :? :eek:

kaj zajtrkujete,če sploh kaj? :wink: :P
npr.žitarice,sadje,krun z namazi,...
kaj pijete?
ob kateri uri mate zajtrk?

PS:še neki bi vprašala o teh žitaricah za zajtrk.ali ve kera kej o tem?kere so najboljše po okusu,sestavi,najkvalitetnejše?
kaj mente o teh od nestleja fitness žitarice? :) (jst sm si jih dons kupla eno škatlo pa še nism probala,ko pa bom še jst povem svoje)
Zadnjič spremenil plesalka, dne 26. Dec. 2006 18:33, skupaj popravljeno 1 krat.
plesalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 6. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a plesalka » 26. Dec. 2006 18:32

jst naprimer obvezno vsako jutro jem,kr je to edini del dneva,ko sem res lačna(mimogrede,bojujem se z prenizko telesno težo in pomanjkanjem apetita).
kadar začnem s šolo ob sedmih zajtrkujem ob šestih,kadar pa začnem ob osmih pa ob sedmih.čez vikende pa ob osmih.
do zdej sm vsak dan dva kosa kruha s skuto in medom pa jabuk in kefir,zdej bom pa te žitarice probala,in upam da bodo kul kr sm se tega že naveličala :) enkrat na teden pa dva pečena jajčka na olivnem olju-obvezno zard krvi :)
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 26. Dec. 2006 19:59

ja, redno zajtrkujem.... sadje al pa muslije z jogurtom... najboljši so polnozrnati musliji od nature, ker majo največ vlaknin ... ura: odvisn kdja vstanem, enkrat od 6 ure do 11 ure zutri :)
maičulla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 19. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maičulla » 26. Dec. 2006 21:08

js pa ne zajtrkujm...
1. ne da se mi prej vstat da bi
2. pa nekak ne vem, če ga jem sem potem takoj lačna, če ga pa ne pa nisem

sej bom probala kej spremenit :)
Uporabniški avatar
°tanchyka°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 20. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °tanchyka° » 26. Dec. 2006 21:20

js tut nikoli ne zajtrkujem.. od pondelka do petka sploh nemorm, ker mam šolo in sm se odnaročila od malce, med vikendom pa niti nimam časa ker se morm zmeri spočit in ful pozn ustanem. tak da.. ne jem zajtrka.
simmy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 15. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a simmy » 26. Dec. 2006 21:24

Jaz redno zajtrkujem ker sm drugač k prazna vreča, ta pa ne stoji pokonci. Če vstanem zgodaj in moram zgodaj jesti je moj zakon bi lahko rekla čokolino. Hitro je pripravljen in ni preveč težka hrana za zjutraj, vsaj zame. Kruha naprimer na vsezgodaj ne morem jesti. Če pa vstanem malo bolj pozno in imam čas da pridem k sebi pa jem karkoli mi pride pod roke.
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 26. Dec. 2006 22:05

Js pa zlo redko zajtrkujem. Kor prvo mi niti ne paše, pa že čist sm se navadla. Tko de če takoj zjutraj jem se prou čudn pučutm :? Med tednom se zbudim malo čez šest, jem pa ob desetih. Med vikendi pa se od 11h-13h zbudim, prilezem do kopalnice pa se počasi spravim k zajtrku oz. že kosilu :D
thebest
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 1. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a thebest » 26. Dec. 2006 22:13

jaz skoraj nikoli ne jem zajtrka... se zbudim 15 minut pred odhodom v šolo, oblečem, umijem pa kr grem...ponavadi pol okrog 10ih v šoli kaj pojem... :?
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 26. Dec. 2006 22:14

men tt zjutri sploh ne paše jest tko da če že morm pojem kako japko al pa mandarino pa je to to :)
¤Hi.EaT Me *=)¤
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 26. Dec. 2006 22:40

Jest tut ne jem zajtrka, ker:
- ne da se mi prej vstat, zato da bi jedla, mogoče si kdaj kej vzamem s sabo in pol v avtu pojem, pa še to je saadje
- ne paše mi zjutri jest
- med vikendom, pa ne jem zajtrk, ker me zbudijo ob enih in je takrt lih kosilo :D tko da sobote in nedelje kosilo=zajtrk :)
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 26. Dec. 2006 23:41

Ne zajtrkujm, razn če se šteje skodelca čaja :) Ne predstaulam si, da bi zjutri jedla, kr če zjutri na hrano pomislm, mi je kr slabo, pa še lačna sm pol ful hitr, če zjutri jem in zard tega čez dan pol tok več pojem :? To res ni zame. Drugo je na morju... :P
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 26. Dec. 2006 23:53

Ja sam res, jest sm tut pol prej lačna če zjutri jem, nevem kvaj to fora..
Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 27. Dec. 2006 0:02

densy napisal/-a:Jest tut ne jem zajtrka, ker:
- ne da se mi prej vstat, zato da bi jedla, mogoče si kdaj kej vzamem s sabo in pol v avtu pojem, pa še to je saadje
- ne paše mi zjutri jest
- med vikendom, pa ne jem zajtrk, ker me zbudijo ob enih in je takrt lih kosilo :D tko da sobote in nedelje kosilo=zajtrk :)


podpis...
ampak pr men je problem, da mam zarad tega težave s pritiskom, se mi rado vrti, medlim itd... tko da se bom mogla prsilit u to, ampak je sranje, kr kak tedn sm lepo disciplinirana, potem pa spet po starem, kavo z mlekom+cigaret za dobro jutro, pa do 2,3 popoldne nč :?
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 27. Dec. 2006 0:05

kavo z mlekom+cigaret za dobro jutro, pa do 2,3 popoldne nč

Ja sj to no, jest morm nehat kadit, u soboto k sm se zbudila sm mela kr rumen desn kazalc, k sm v petk mal pretiravala, fak mej kr napsihiral.. sm zgledala k en str fotr ke u roke,,
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 27. Dec. 2006 0:45

vsako jutro! al čokolino al pa cornflakes

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov