V katerih trgovinah nakupujete?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

V kateri tgovini nakupujete?

Interspar / Spar.
34
36%
Tuš.
12
13%
Mercator.
44
47%
Hofer / Lidl.
4
4%
Eurospin / Hardi.
0
Brez glasov
Drugo (tujina, privatne trgovine).
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 94

urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 15. Mar. 2007 20:14

Nažalost je Mercator nesramno drag, pa še vedno največ tam kupujemo.. Hja, na vsakih nekaj sto metrov maš en manjši Merkator in pol valda mami iz službe tja spotoma leti.
Potem vsake kvatre gremo v Spar (če smo ravno v City Parku kako soboto - guuužvaaa), veliko hodimo tudi v Tuš kjer majo ugodne cene, to je res, pol v Hoferju sva bli samo enkrat ker je samo en v Lj, čakamo na Lidl da vidmo kaj bo tm, pa Eurospin je men uredu za razne arašide (ko me popade, me popade), čipse, kokice za mikrovalovko pa take stvari.. Mogoče so tud mlečni izdelki kul, sm jedla od tam jogurte in sm še vedno tle :) .
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 15. Mar. 2007 22:13

Jest sem pa še najbolj za Spar, ker je občutno cenejši kot Mercator. K čist zmer k pridem iz Mercatorja ven se sprašujem kdo hudiča me je okol obrnu, da sem tok dala za hrano, ki je v enem tednu več nebo.

V Tuša me ne spraviš k mi deluje tko socialna trgovina pa tisti njihovi tuševi izdelki, ki so vsi po vrst made in Romunija :? ... isto velja za Hardi, Eurospin. Hofer je še kr sam kaj, ko je neki na pol trgovina --> ni svežga kruha, mesa itd., jest hočem met vse na enem mestu :!:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 15. Mar. 2007 22:33

MIGRENA napisal/-a:Jest sem pa še najbolj za Spar


se ena pripadnica laufanja pa Sparu :D zakaj? zato, ker tocno vem kje je kaj in koliko kaj stane...na drugo mesto bi dala ecimo Tuš in Mercator - to mam sicer najblizje, ampak ne grem z veseljem :? v Tuš sploh ne, ker morm vedno osebne kazat, ce grem mami po cike :evil: , Mercator ma pa drazje kot drugi. V Hofer ne hodim, bila sem parx, ampak so se mi zasrali, ker tam ne mors placat s placilno kartico activa. Mama ima pa prioritete do Eurospina - hrana za mackone in latte :D V glavnem, Spar uber alles :)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 15. Mar. 2007 22:53

Največkrat v Tušu (glas v anketi) in Mercatorju
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 16. Mar. 2007 10:59

Največkrat v Mercatorju, ker mi je pač najbliže. Prej, ko sem imela več izbire v bližini (sem živela v večjem mestu), sem pa nakupovala v Tušu.

V Hoferju nisem bila še nikoli, v Hardiju pa samo enkrat - prvič in zadnjič. Tudi v Lidl ne mislim hodit, ko bo odprt. Mogoče sem snob. Ali pa se mi samo upira ta sistem zniževanja stroškov, tudi na račun zaposlenih. Saj vem, da tudi trgovke v Mercatorju, Sparu ali Tušu nimajo krasnih pogojev, ampak kar slišim o Lidlu, pa ... ne, svojega denarja ne bom nosila tja.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 16. Mar. 2007 13:19

Mercator ...v Kranju, ker je velik, pa vse majo, pa še dost poceni imajo te merkatorjeve izdelke...ki so pa kr dost kvalitetni...večina... pa še zraven so skoraj vse druge trgovine, ki jih rabim...
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 16. Mar. 2007 22:55

Pri nas doma kupujemo največ v Mercatoju, Sparu in E Lecrercu, ker so v leklerku najnižje cene in res super akcije.

po točno določene artikle za 5 min skočita tudi v Hoferja

Živila mi je super kupovati tudi Mullerju, ker imajo original nemške stvari in so res boljše. Sploh izdelki Kinder. pa še cene imajo zelo ugodne.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
sara 22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 16. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sara 22 » 16. Mar. 2007 23:14

Jaz kupujem večinoma v mercatorju, ker je povsod. Ampak mi gre prav na živce, ker je vse tako drago. Najcenejše je v sparu, samo jih je premalo. Najbolj sem nezadovoljna s trgovino tuš v katero semvčasih hodila. Ta tuš zgleda kot eno skladišče z nekakšnim neprijetnim vonjem. Se mi je zamerila, ker so me trgovke nadrle zakaj gledam kaj imajo v trgovini in zakaj v sekundi ne vzamem izdelka in grem-kako si sploh dovolim da najprej pogledam kaj imajo in šele nato izberem (pa skoz so me zaslediovale po celi trgovini-kar veliki samopostrežni trgovini!, pa ne zgledam nič sumljvo). Takrat sem bila kakšne 15 let stara pa so si trgovke upale kar vse rečt. Pa tudi v mullerju kupujem milko in kozmetiko- in mi je všeč, ker je zelo poceni večinoma.
ma|ick4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 20. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ma|ick4 » 17. Mar. 2007 17:27

Saj se trgovine razlikujejo druga od druge.V enem mercatorju so lahko prijazne prodajalke in majo ful stvari,pa še lepo zložene,v drugih mercatorjih je pa lahko pravo nasprotje.
Sama največ zapravim s sparu oz. intersparu odkar ga mamo,ker majo poceni izdelke in veliko več najdem kot pa v mercatorju,ki mi je bližje(ampak grem poredko tja).Čez nekaj mesecev pa mislim kmalu pred nosom skoraj imeti hoferja in jagra,pa bomo vidli,kak bo.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 20. Mar. 2007 21:11

u mercatorju ker:
- mamo une pika kartice
- mi ni treba letat 2h okol da najdem eno ku*cevo marmelado (stvar navade :wink: )
- je najblizi
- s prodajalkam se poznamo in se bols pocutmo notr
- tko smo se navadl

edin bad je ker tm ne prodajajo rib :? , za take cajte pa mormo do špara skoct :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Katie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 1. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Katie » 20. Mar. 2007 21:15

Js sama še ne nakupujem...Ko pa gremo z mami skupaj gremo vedno v Spar. Se nama zdi najcenjši in najboljši. Tko da skor vedno tam, učasih pa tut v kakšn merkator zaidemo :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 20. Mar. 2007 22:04

Midve z mami grava dvakat na tedn u Spar (City park).

Se mi zdi čis kul, use že naštuderan kje je kej... pa kul so tiste točke, sva zbrale ful unga pribora (za ns pa še za moje bodoče gospodinjstvo :razz: ), zdej majo pa ene grde brisače in sploh ne veva, kaj bi z njimi :?

Drgač gresta pa s fotrom kšno soboto u Leclerc (kr je najbliži).

Na morju pa Mercator al pa Noč in dan :)

Medtem k me razni Hoferji, Lidli in podobni diskonti rahlo odbijajo, kr mi delujejo nakak ceneno, nč mi ni poznano pa use neki nametan, čokolade na istmu kupu kt neke cune pa lonci, ah, ni mi no :?
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 21. Mar. 2007 7:37

mi pa za sprot (kruh,mleko) kupujemo v merkatorju ker nam je najbližji...drgač pa mal večje nakupe opravljamo predvsem v interšparu na viču...kdaj tud v kakšen leklerk al pa tuš, ampak bolj malkrat...
drga pa isto kot pri Alohi, men delujejo vsi ti lidli, hoferji, eurospini ful ceneno..sm tud delala v evrospinu in vem kako se vse premetava zadej....pa prodajal so ene dvd predvajalnike in so desetkrat v skladišču padl na tla :? drgač pa če hočm kšne kroisante al ap kakšno posebno italijasnko zadevo, grem kupt tja....ampak še to bolj malkrat...
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 21. Mar. 2007 8:48

Večino stvari kupujem v mercatorju, ampak mi gre na živce ker tm bluiz mene sta sicer dva ampak sta res slabo založena...solata je ovenjena, vse je bogo...tko da se poskušam izognit večjim nakupom tam.
Sm pa zjd odkrila špar na poti iz službe-če grem peš, in ma ful več stvari in bolj sveže...je čist novo prenovljena trgovina..je pa problem da je to ene 15 minut peš od mojga bloka, tko da veliki nakupi odpadejo ker nest ne morm tok daleč..edin pol zanč sm prjatlco prosila da me je pelala pa sm pol nabavla več stvari.
Kr se pa tiče prodajalk so pa v obeh mercatorjih in v sparu ful prjazne.
Jaz sam ne vem kaksne majo poslovodje, da take cudne stvari prodajajo pa tko slabo zalozen vse skp..pa glede na to da je okrog ogromn blokov in ljudi, me sploh čud.
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 21. Mar. 2007 10:24

večinoma kar v mercatorju, mogoče kdaj v šparu. zelo redko do nikoli pa v tušu in hoferju.
itak je mercatorjev povsod dovolj tko da je to ponavad tud najbližja trgovina

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov