Študentska prehrana

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 08. Sep. 2010 17:03

Nevem, meni je tale sistem popolnoma zgrešen. :?
Do zdaj sem s kolegi dvakrat jedel "na bone" od kar je to novo sranje in nobenkrat ni stvar delala u nulo. Prvič enemu tista "avtentikacija" al kaj je že sploh ni tela delat in je moral potem plačat vse, drugič je enemu uspelo šele v tretje. Nevem zakaj tega ne morejo dat na urbano? Al pa na študentske izkaznice, ki že imajo magneten zapis? Ne, treba je uvest še eno dodatno čaranje s telefonom(al pa kartico za 15€(!!!!!!!!!!)), pol morš pa še keš tam štet. :roll: Bedno do konca. Plus tega je ta sistem obupno počasen. Ko je za eno mizo recimo 5 ljudi, po mojih opažanjih traja po 5min, da vsi plačajo. :roll: Ne predstavljam si, kakšna gužva bo to recimo v eni Emonski kleti, ob kaki 12uri, ko bo 100 folka noter hotelo plačat kosilo... :roll: Po eni strani na ves glas govorijo, kako ne bo več vrst pred prodajalnami bonov, po drugi strani je pa že zdaj očitno, da bodo vrste po restavracijah, kaj bo šele po 1.10... :roll: IMO je tole sfaljeno no...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 12. Okt. 2010 16:20

Sprobala nov sistem in moram rečt, da sem čist navdušena :D Do zdaj še nikjer nisem naletela na vrsto, ali pa da mi številka ne bi prijela na tistem aparatu. Tudi plačevanje ni zamudno, sploh če si vnaprej že pripraviš nekaj drobiža. Tak da ja, men je sistem super, sploh ker ni več geografske omejitve.

Se pa strinjam, lahko bi v ta namen uporabili študentske izkaznice, ne pa telefon ali pa kartico.
Uporabniški avatar
love.<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 18. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a love.<3 » 15. Okt. 2010 17:16

sistem mi je res dobr, lahk grem jest ker hočm brez da bi prj planirala.. mi je pa edin smešn, ker se gostinci sami niso pozanimal kako poteka tole.. tko da sm (pa verjetn ne edina) v eni okrepčevalnici jedla zaston...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Okt. 2010 17:43

Meni je ta novi sistem SUPER! Rada imam svobodo izbire v trenutku. Plus nič več vrst za nakup bone je pa tud fajn.
Meni je sistem še vedno deloval.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 15. Okt. 2010 18:33

Yes, yes! :D
Ampak to zelo slabo vpliva na mojo fast food požrtijo, kr zdj lahko kadarkoli pico naročim. :(
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 04. Dec. 2010 16:30

Tudi meni je super. To, da je na telefonu me niti najmanj ne moti (ga mam itak napolnjenega vedno in mi do sedaj še ni zmanjkalo baterije-če pa greš z nekom drugim jest in nimaš baterije-pač zamenjaš sim), pa ko denarja nimaš lahko dosti ponudnikih kar z moneto doplačam razliko. Najbolj je fajn, ker mi ni treba planirat kjer bom cel mesec jedla.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 04. Jan. 2011 17:01

juhuu podrazitve studenstkih bonov so tuuu :eew:
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 04. Jan. 2011 19:05

O teh podražitvah berem na vseh portalih kod da bi šlo za najgroznejšo stvar, ki se je zgodila. Mislim, da se Slovenski študenti premalo zavedamo kakšne ugodnosi imamo. Po Evropi npr. ne poznajo bonov (npr. Avstrija, Hrvaška,...) in sem se pogovarjala že z dost folka, ki tam študira in kar ne morejo verjet, je to sploh možno. Za teh par centov (Lj. povprečje 14centov), ne bomo umrli. Zahvalimo se lahko, da imamo takšne ugodnosti (dokler jih imamo).
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 04. Jan. 2011 19:30

:zustimm: čist res... veseli bodimo da napol zastonj jemo (men je smešno ko dam v meku 1,71 za tolk hrane, da ne morm vse pojest), mislm res se nekateri ne zavedajo, kakšen luksuz imamo.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
love.<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 18. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a love.<3 » 04. Jan. 2011 20:25

v maxiju je šlo gor za 20 centou, dobiš pa zj dodatno še vodo/jogurt/mlek.. pač da maš res zj ceu obrok z usm ured..
Uporabniški avatar
rancidka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 23. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rancidka » 05. Jan. 2011 12:02

No jst še tud nisem naletela na to, da sistem nebi deloval, se mi je pa zgodilo, da mi je na telefonu šla baterija. In je blo tak, da sem morala plačat, in naslednji dan pridet s telefonom, pa so mi povrnili denar. Tko da ni blo še nikol problema s tem. Moti me edino to, da lahko jemo samo 2x na dan in to s 4 urnim presledkom. Če se nam že boni iz enega meseca prestavlajo v drugega, naj jim bo čisto vseeno, kako mi porabimo te bone in kdaj.
Mi je pa super, da lahko jemo po vsej Sloveniji, kjer imajo gostilne na bone. Tako lahko recimo poleti grem na morje na slovensko obalo, in jem na bone, kar je super! :)
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 05. Jan. 2011 12:44

Dita- napisal/-a::zustimm: čist res... veseli bodimo da napol zastonj jemo (men je smešno ko dam v meku 1,71 za tolk hrane, da ne morm vse pojest), mislm res se nekateri ne zavedajo, kakšen luksuz imamo.

Se strinjam. Ampak folk itak zna večinoma samo jamrat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Jan. 2011 20:04

Rancidka, kolikokrat dnevno bi pa ti rada na bone jedla? Hudiča, če grem jaz enkrat, se za 3 dni najem od tistih porcij. A tebi je pa na vsake 4 ure premalo?
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 05. Jan. 2011 20:29

Loving Hut ma na bone po tanovem :hearts: Končno nekaj, kar ni pohan sir.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 05. Jan. 2011 20:57

A lahko malo bolj podrobno opišeš to? Kje se nahaj, kaj ponuje, cena bona...? Prvič namreč slišim za to :oops:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron