Slaba prebava

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 09. Sep. 2012 21:11

Nikol se mi ni to dogajal zdej pa kar naenkrat. :S
Zadnjič spremenil *cukrr*, dne 10. Sep. 2012 15:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 09. Sep. 2012 22:16

Kaj hudiča, se ti je tako groznega zgodilo z drisko, da ti "sploh ne gre iz glave"?
It was forever..but it didnt last long..
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 09. Sep. 2012 22:26

Driska je posledica tega, da alkohol preprecuje, da bi crevo vsrkalo vodo in ta voda pac mora ven. Ce ze moras piti, pij pocasi, v majhnih kolicinah in prej OBVEZNO jej.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 09. Sep. 2012 23:12

Ma meni je bolj čudno, da sprašuje, kaj je narobe z njo, če ne prenaša dobro alkohola, ki je že itak sam po sebi strup oz. škodljiv :D Skor kot bi za cigarete tarnala, da ji je slabo po njih in kako naj to popravi.. Ja pač ga ne pij, če vidiš, da ti ne dene dobro, huje bi bilo, če bi ti kakšna zdrava / nujna stvar povzročala preglavice :)
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 10. Sep. 2012 13:23

..Evelyn.. napisal/-a:Kaj hudiča, se ti je tako groznega zgodilo z drisko, da ti "sploh ne gre iz glave"?


Eh pustmo to... je že mim. :)

CaliLove* napisal/-a:Driska je posledica tega, da alkohol preprecuje, da bi crevo vsrkalo vodo in ta voda pac mora ven. Ce ze moras piti, pij pocasi, v majhnih kolicinah in prej OBVEZNO jej.


Hvala to sem hotla slišat hehe. :) In ja sem že sama razmišljala ful v to smer, ker prej se mi ni nikol to naredlo.

dot napisal/-a:Ma meni je bolj čudno, da sprašuje, kaj je narobe z njo, če ne prenaša dobro alkohola, ki je že itak sam po sebi strup oz. škodljiv biggrin Skor kot bi za cigarete tarnala, da ji je slabo po njih in kako naj to popravi.. Ja pač ga ne pij, če vidiš, da ti ne dene dobro, huje bi bilo, če bi ti kakšna zdrava / nujna stvar povzročala preglavice smile


Ja vem, da je alkohol škodljiv sploh pa v velikih količinah... sam ne me narobe zastopt, ker nism nek kronik haha. :D Pijem skoraj nič... samo to kar se mi je pa zgodilo zdej se mi je do zdej samo 2x in nič več. Če nebi prenašala alkohola že na splošno bi se mi to zmeraj dogajalo, ko sem kaj spila sam zdaj mi je blo pa res čudno zato pa sprašujem take reči. :S In ja bom PREJ jedla preden grem kaj spit. :D pa hvala vsem hehe. :D
Tu es dans toutes mes pensées.*

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov