Restavracija Al Capone, City Park, Ljubljana

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 24. Mar. 2006 10:09

Drugače imamo že temo, kamor lahko pišete svoje izkušnje in mnenja o restavracijah:

http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=1139

Lahko pa za vsako restavracijo odpremo novo temo... :twisted:
kozarec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 13. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kozarec » 24. Mar. 2006 14:13

Jaz sem v mb v Al Capone jedla najslabše špagete sploh. No komet, pa se nimam za zbirčno. :(
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 24. Mar. 2006 15:24

*****
Zadnjič spremenil Tiavanna, dne 06. Dec. 2009 16:24, skupaj popravljeno 1 krat.
killy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 22. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a killy » 24. Mar. 2006 19:25

jest nevem, al se teli gostinci ne zavedajo da ne bomo vedno študentje! da bomo enkrat veliki in da bomo plačevali z denarjem :) takrat nas tja, kjer so že zdaj do nas neprijazni ne bo več...

opažam tudi, da 1000 sit nekega poslovneža v obleki ni enako kot 1000 sit študenta.... da o postrežbi niti ne govorim... za 1. ga (poslovneža) si vzamejo 15 minut, mu zlezejo skozi rit skoraj v usta, za študenta pa med tekom do kuhinje in nazaj vzamejo naročilo... pa to povsod... :( za popizdit
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 27. Mar. 2006 9:37

ja men tud ni všeč al capone...kadar sm bla tam sm čakala fuul dolg in na naročilo in na račun, pol ti ne more dat kao pol pol pice drugač, npr pol s šunko pol brez...to se da povsod.. :roll:

adittude kelnarjev tud v kurcu hrana je pa tud za en drek!

sej kr naj bojo zoprni itak bojo oni na slabšem k ne bojo mel več študentov.. :twisted:
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 27. Mar. 2006 17:12

mi2 z mojim tud dostkrat jeva na bone pa se mi zdi zanimiv d tud 2X ne dobiš iste porcije npr. naročim torteline in jih dobim pol krožnika in sm pol lačna, naročim naslednjič pa dobim fulllll tortelinov in jih ne morm pojest! :roll: moj ponavadi je lazanjo in jo je tud enkrat več drugič manj... :roll: se vam tud zdi d so porcije odvisne od tega kdo kuha??? :cool:
drugač pa mi je vse gut... :)
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
limoncaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 25. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a limoncaa » 29. Mar. 2006 18:30

Jedla sem na bone, ma je blo vse v redu, razen čakanja.... :lol:
MACA-FACA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 11. 10. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MACA-FACA » 30. Mar. 2006 11:54

moj kolega je dobil polža v solati:) pa mu je sam rekla, sorry:) :roll: mene so čist razočaral....čakaš k en degen. :evil:
Jst sm mu naročla kavo pa pepelnik preden sem dobila za jest. Potem dobim za jest. In pojem. Pa mu rečem a lohka zdej kavo pa pepelnik. Ok spet nič. :evil: Pride do mene, pa prav sej res kava. In f***** po nevem kolkem cajtu prinese kavo skupaj z računom, (valda spomnu se je na kavo, pol ko smo zahteval račun). Spet mu rečem a lohka pepelnik. Mah na konci sem v plastično flaško odtresala. Tko da mene tam ne vidjo. V mehiški> pa svaka čast, te res obravnavajo kot gosta. Pa so zeelooo prijazni in ustrežljivi, kulturni in oh in sploh... :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 01. Apr. 2006 15:58

Ma ko sem delal v btcju smo redno na bone hodil jest s sodelavci(ki so tudi studentje od 22 do 26 let). Sam k so moji sodelavci mal starejsi, so kr pazl da nam niso moril.
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 01. Apr. 2006 16:00

Men je pa Al Capone všeč zarad špagetov z morskimi sadeži, sam enkrat sm bla tm pa mi je blo ful všeč, pa nism opazla da bi se ful blazno doug čakal :nixweiss:
How blind can you get and still have eyes?
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 31. Avg. 2009 17:33

mi je ok samo mi gre na ziuce da te streze 5 razlicnih natakarjev tako da potem eden za drugega mislijo da so ze prisli do tebe :?
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 31. Avg. 2009 17:37

Jst sm tud tm velikokrat jedla pa nikol nism mela nobenih problemov,sicer ni blo na bone,ampak vseen,hrana mi je bla všeč,osebje tud tko da jst pripomb nimam :)
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov