Posoda za kuhanje

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 22. Mar. 2010 16:06

kratkem nameravam nakupiti nekaj loncev za kuhanje.in me zanima, na katere znamke prisegate?
sem nekaj gledala ikeino liniji 365+, WMF. samo kaj, ko je razika v ceni občutna. doma sedaj sicer kuham na WMF in so res špica, vredna vsakega €. ker pa se selima in je stroškov toliko, da postanem depresivna še preden stopim v trgovino, bi rada neakj uporabnega, da bo lahko za čistit, da se ne bo prijemalo in definitivno pralno v pomivalnem stroju.
ikeina linija mi je zelo všeč, a kaj, ko navadno rek, malo €, malo muzike, drži.:evil:

imate še kakšne izušnje z drugimi znamkami?
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 22. Mar. 2010 18:39

Jst mam v večini Tefalove in sem ful zadovoljna. :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Mar. 2010 18:42

Pomoje malce na napačnem forumu sprašuješ, ker tukaj punce večinoma še nimamo problemov glede tega.

Ko bom pa velika bom imela pa čimveč WMF stvari, ker mi vse super zgledajo in tisto kar imamo doma je tudi super.

Če ni denarja, na začetku pač kupiš poceni, nato pa čez leta delaš počasi zalogo kvalitetne posode (čeprav toliko spet ne rabiš in se hitro nabere dovolj).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 22. Mar. 2010 22:06

Jaz imam tudi največ Tefalovih in so mi tudi super.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 22. Mar. 2010 22:25

Jaz imam posode iz rosfraja. Kupovala sem jih pa večinoma v Nami. So kvalitetne in se lahko perejo v pomivalnem stroju.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Mar. 2010 23:09

Mi imamo doma AMC. Ampak to je kar precej velika investicija, tako da bom jaz pomoje začela s kakšno cenejšo varianto. Pomoje ni ravno nujno, da imaš že kar takoj najbolj kvalitetno posodo, se da preživet tudi z Ikejino :)
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 23. Mar. 2010 11:30

hmmm
AMC stane več kot leseni deli kuhinje :roll:
sem malo razmišljala, pa boma verjetno vseeno za WMF skupaj nabrala, boma raje nekaj mesecev preživela s katodnim tv-jem. ker toliko loncev pa spet ne rabim za 2. samo je problem, ko kdo na obisk pride.....

hvala za nasvete
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Mar. 2010 11:33

In zakaj je treba z očmi zavijat?
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 23. Mar. 2010 12:00

Po moje je zavijala z očmi zaradi visokih cen, ne zato ker si ji ti to predlagala. :wink:
Sicer pa imamo mi doma večinoma Tefalove in so kar ok.
*Mustang*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 6. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Mustang* » 23. Mar. 2010 16:17

AMC posoda je resnično super in kvalitetna pa tudi splača se toliko € odšteti...
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 23. Mar. 2010 17:46

jz mam WMF in Fissler in ne zamenjam :P
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 23. Mar. 2010 20:30

Uf, jz sm kar rengle od doma pobrala, stare EMO lonce :D Super so, kaj naj rečem, jugoslovanska kvaliteta :cool: :lol:

Ko pa kaj sproti ugotovima, da rabima, pa raje kupima kaj boljšega, npr. ponev sva kupla od Tefala neko super zadevo, odštela malo več denarja, pa se ne sekiram zaradi tistih evrov več, ampak jemljem kot kompenzacijo za to, da mi ni blo treba celega seta kupovat.
Je pa res, da nimama pomivalca, tk da se nisma niti ozirala na to.

Bedno je, ker mnoge firme zahtevajo, da od njih kupiš cel set posode (npr. Zepter), ne moreš kupovat po potrebi posameznih piskrov.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
amark31
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 366
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a amark31 » 23. Mar. 2010 21:58

AMC... postelja, pa posoda sta veliko bolj pomembna kot avto ali cune...
Turbo je super za golažke in ostale stvari, k se drugač zlo dolg kuhajo, pa do taprve rdeče za kuhano zelenjavco... milina, samo mal putrčka gor... mmmm
Tud zrezki so super... segreješ, odstaviš, suh zrezek gor ... in se nič ne prime... pa liftime guarantee... al se splača, al se pa sam tolažm, ker sem tok dal.

...pa javi ti, kdaj je treba odstavt... jaz drugače znam kaj razkuhat, ker delam miljon stvari hkrati.
ribica_1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 30. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ribica_1 » 23. Mar. 2010 22:16

:roll: je bil namenjen ceni AMW-ja, ne predlogu.
samo je pač tak, da ko se seliš, pač gledaš, kje se da ceneje skozi priti. nimam nekaj ekstra namena varčevati pri posodi in opremi, ampak ker moja mati, ki je sicer kuhar, prisega na ta WMF, me je zanimalo vaše mnenje. ker da dam 50€ za ikeino posodo, pa jo čez 3 dni vržem v smeti, ker se na njej vse žge in smodi, mi je škoda.ker lahko teh 50€ drugače porabiš.

sem pa še danes v harvey normanu videla neko posodo elo. glede an to, da ne vema niti, ali boma imela plinski štedilnik( stanovanje je priklopljeno na mestni plin) ali indukcijo, je problem še toliko večji......:evil:

pa hvala vsem za pomoč. več glav več ve :)
Uporabniški avatar
amark31
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 366
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a amark31 » 23. Mar. 2010 22:35

Kupi tamajhen paket, pa magari kasneje dokupuj, boljše, kot, da kupiš crap pa ga mečeš stran... pa posoda se mi zdi tako kot ležišče zelo pomembna... boljše kje drugje šparat.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov