Pijani gumijasti medvedki

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pikita69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 16. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a pikita69 » 20. Maj. 2012 18:32

Zdravo !!

Nujno rabim vašo pomoč. Zanima me če je že kdo delal te pijane gumjaste medvedke. Povsod berem "recepte" , ki pravijo, da jih namočiš v alkohol in počakaš par dni. Zanima me torej če ma kdo kakšne izkušnje v katero pijačo jih je namočil, koliko dni in še mogoče kaj dodal??? hvala :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Maj. 2012 21:10

Iz glasbe in zabave premikam v podforum kuhinja, ker gre vseeno za kuharsko mojstrovino, čeprav je nabrž namenjena zabavi ob glasbi :)

avtorici teme pa.....velike črke v internetnem bontonu brez izjeme pomenijo kričanje, tako da se jih v prihodnje prosim izogibaj, ker bodo sledile sankcije!
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 20. Maj. 2012 21:56

Sem slišala da se jih namoči v vodko, so že sami po sebi dovolj sladki tako da ni treba dodajtati nič :)

Nisem pa še sprobala :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 20. Maj. 2012 23:07

Ugh, a to tudi obstaja :? Strup, namočen v strup :) Kot da niso ti medvedje že brez tega dost nekoristni, heh :D
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 21. Maj. 2012 17:07

medvodki, jummy :D

mi jih delamo tako, da kupimo en pakl recimo oz več če naj je veliko, damo 2 do 3 deci vodke (to je na en paket), navadne ne one z okusom pa za par dni v hladilnih, tolko pač, da se napijejo (postanejo tudi kr precej večji) ^^ so dobri zelo ampak kr precej zahrbtni (kr so dobri in jih z vesljem hitro papcaš potem pa kr naenkrat vdarijo) :D
pikita69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 16. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a pikita69 » 21. Maj. 2012 18:16

pa misliš da bojo s tequilo vredu ? Vodka mi namreč ni na seznamu najljubših pijač :D
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 21. Maj. 2012 18:38

Tudi meni ne, ampak so vsi sitnarli, da so z vodko najboljši. Za tekilo ne vem.. mislim pa, da bi vseeno šlo.
pikita69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 16. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a pikita69 » 21. Maj. 2012 19:13

bom probala pa javim upam da rata :D
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 21. Maj. 2012 20:39

No super... komej čakam da poročaš kako so ratali... da vidim če jih bom jaz tudi kdaj prakticirala...pa magari s tekilo :)
MetteMHolter
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 5. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a MetteMHolter » 21. Maj. 2012 23:06

in kko pol une mokre medvedke jeste ? z žlico ?
The Tragedy in life doesn't lie in not reaching your goal. The tragedy lies in having no goals to reach !

You take your life in your own hands, and what happens? A terrible thing: no one to blame.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 21. Maj. 2012 23:20

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Maj. 2012 5:38

Nihče ni vprašal za mnenje :P :P

Mene jih tud mika probat! Tak da sporočte rezultate :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 22. Maj. 2012 13:12

Hm, kako nevedna sem. Prvič slišim za tole. :D Verjetno tud zato ker sploh nimam rada teh gumijastih medvedov ali kakršnihkoli drugih gumijastih bombonov (saj je govora o onih kao haribo cukrih namočeni v alko?) :D A je to pol v smislu rumkokos cukrov al res vdarijo kot je ena napisala?
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 22. Maj. 2012 13:39

Jst vrjamm, da so ful zahrbtni, ker alkohol ful "prej prime", če ga "ješ" :D Ker, ko ti hrano namočeno v alkohol žvečiš, gre alkohol direktno v sluznico, tko d je treba res mal pazit, da ne pride fajn za tabo. Nam je profesor (!) biologije v gimnaziji svatoval, da če se hočmo fajn in hitr napit, nej piškote namakamo v vino. Svašta - ampak je pa to ena redkih stvari, ki sm jih odnesla od njegovih ur :D Drugače pa tut mene zanima rezultat, mi smo učasih delal žele z vodko pa je tut ok, sam ker vodka tut men ni preveč pri srcu je mel use skp še vedno preveč okusa po njej, baaaa :P
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Pearl*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 1. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl* » 22. Maj. 2012 13:48

V redu zadeva :D Delamo podobno kot katy. oz še z eno varjanto, da daš v en štamperl 2-3 medvedke, čez vodko in potem čakaš, da se medvedki napijejo - so dobri za pojest, ampak rez zahrbtni, ker vsebujejo dosti več vodke kot se je čuti, vodko pa spiješ in je prijetno sladka :D

Je pa treba pazit, ker se jih res hitro prenaješ, ker izgledajo nedolžni, pa vseeno pride za tabo :razz:
I never fall apart because I never fall together.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov