Čokolino in ostale kašice

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 06. Feb. 2011 18:22

Jz se spomnim samo enega primera (iz tračev)... (ampak ta bejba je extra aktivna, tko da no wonder, da ji je blo tole premalo)



^^ Evo, točno to :D .. pa za Jennifer Aniston se mi zdi, da je tudi enkrat pisalo, da samo še otroške kašice je... in potem si kakšne babe pač narobe razlagajo oz. mislijo kako bodo fino shujšale s Čokolinom ipd... Poznam tud eno že kar v letih, ki je to probavala in se čudila, zakaj ji ne uspe :)

Aja, pa nisem mislila 'bašejo' v smislu nenadzorovanega žretja v velikih količinah - mišljeno je bilo kot sopomenka za 'jedo' :wink:
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 06. Feb. 2011 18:57

Hm, zanimiv, js ko čujem za otroške kašice zmir pomislim na ala frutek varijante in če bi mi kera rekla, da hujša s pomočjo otroških kašic bi si mislla da v resnici cel dan je spasirano sadje, čemur se pač po novem fensi reče smudi. S tem mi je jasno da nekak obvladuješ intake kalorij v telo, s čokolešnikom pa res ne (seveda govorimo da se pol je čokolino/lešnik za vsak obrok, ker pol pa res ni fore, ker ma pač veliko lahko prebavljivih OH ki dvignejo cukr na kratki rok, pol pa lahkota spet kuj udari). Stupidity is a punishable offence, pa naj se redijo če ne znajo pogledat vsebnosti hranilnih snovi in kcal na škatli :D

Pa jaz tudi kot froc sem bla ooo čokolino bleki, sam koledar sn pa vseen rada mela :D Pa enkrat sn v 2. razredu napisala za domačo nalogo knjigo o ttem medvedu, mater je bla fajna zgodbica, ko je šel v vesolje pa je bla cela sci-fi :D
Uporabniški avatar
sleepyheadgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 30. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sleepyheadgirl » 07. Feb. 2011 22:57

kalorije gor dol čokolino je za zajtrk zakon zadeva :D s toplim mlekom in srednje gost =) mela sm pa že obdobja k sm jedla tazga da je blo tok gosto da je žlica stala notr pa je blo še pol suhga čokolinota umes, do tega da ga par let sploh nism jedla. trenutno pa spet mal prakticiram to občasno za zajtrk :D drgač pa tako hvalte keksolino da ga morm it nujno iskat, glede na to da me je že večkrat zamikal v trgovini :)
Gymnastics tells you no. All day long. It mocks you over and over again. Telling you- you're an idiot.
Larisa<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Larisa<3 » 04. Jul. 2011 6:55

jaz mam rada čokolino, samo če ga jem za zajtrk mi obleži še cel dan v želodcu. delala sem si takega z mrzlim mlekom in kot beton, pa napol tekočega da sem ga pila kot kakav, pa s ful vročim mlekom da je čisto smetanast postal...
zdaj ga pa nisem že ful dolgo jedla, moram ga kupit (zdaj ko sem to temo videla, sem se spomnila).

koledar je pa tudi meni iiiiiiiii luštkan :oops: <3
*my needs are simple: all I want is everything*
vera386
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 18. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a vera386 » 18. Avg. 2011 17:17

Najraje imam čokolino in čokolešnik. Ostale verzije mi niso dobre. Si ga pa kupim enkrat na dva do tri mesece.
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 25. Avg. 2011 9:40

Men je postal čokolino pa ful presladek. Včasih sem ga lahko pojedla na tone, zdej se mi pa zdi, da mam sam cukr v trebuhu :?
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 20. Sep. 2011 12:32

jemina napisal/-a:Meni je od lumpija čokolino z lešniki najboljši



se popolnoma strinjam. ni ga čez lumpijev čokolino. :hail:
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 20. Nov. 2011 14:34

Sama sem pred leti prešla iz čokolinota na čokolešnik...In še danes ostajam zvesta temu..redno, vsako jutro za zajtrk. Včasih si za spremembo privoščim tudi frutolino :D

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov