Čokolada

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 09. Feb. 2010 9:22

Js sm mela včasih eno čokolado za ene 10 dni, zdj mam pa obdobje, ko lahko pojem po 2 čokoladi na dan če je nuja :D
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 09. Feb. 2010 14:14

jest bi lahko tud 300g čokolado naenkrat pojedla, ampak jo ne, ker vem da to ni preveč zdravo in se ponavadi po enem rebru ustavim. pri nas je blo vedno tko, da smo mel v omari kup sladkarij in čokolad, mami ni teh stvari nikol omejevala, ampak sem tudi kot otrok imela mejo, čeprav sem dokaj sladkosneda, ampak očitno mam neko samokontrolo :)
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Ejly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 8. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ejly » 09. Feb. 2010 14:37

100-gramsko pospravim v treh minutah :)
Zdaj pa itak kupujem samo še une 300-gramske iz hoferja, pa jo včasih tud v enem dnevu pojem :oops:
00ally00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 24. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 00ally00 » 09. Feb. 2010 15:59

Vedno se mi je zdelo, da če bi čokolado pustila odprto več kot en dan ne bi bila več tako sveža in sočna, zato jo preventivno(:P) pojem v enem dnevu, če mi pa cuker pade je tud nekaj minut dovolj.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Feb. 2010 16:04

^^Moja kolegica tud prav, da bo hitro rok poteku, zato jo poje v enem dnevu :D :) :lol:
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 09. Feb. 2010 18:13

pravkar zmazala 100g milko s celimi lešniki v dveh minutah :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Feb. 2010 18:22

00ally00 napisal/-a:Vedno se mi je zdelo, da če bi čokolado pustila odprto več kot en dan ne bi bila več tako sveža in sočna, zato jo preventivno(:P) pojem v enem dnevu
Hehe, dobra fora :D
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 09. Feb. 2010 18:41

Kaj pa je to 100g čokolada? To pa ja ni toliko velik. Se da na en dva tri pojest. Sama jo počasi jem, vendar jo ponavad pojem celo naenkrat, al pa v dveh dneh. Če že imam napad. Če bi vzela samo eno vrstico bi samo sebe matrala, ker bi potem sam še mislila na ostanek. resda pa počasi uživam v njenem okusu.
Tud moj tip zna tko hit pojest čokolado, tak da sma si glede teh stavri kr na istem...
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
creative PERSON**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 3. 1. 2009
Kraj: Rateče - Planica:vikend ; Lj :med tednom

Neprebrana objavaNapisal/-a creative PERSON** » 09. Feb. 2010 19:29

počasi in z užitkom, zlo redko mi rata da ne pojem cele, kr k enkt začnem se ne ustavm xD
ENJOY our lives ---> That's the only way to make us HAPPY
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 10. Feb. 2010 9:13

jz 100g čokolad sploh ne jem, ampak samo 300-gramske :D
hippo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 23. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a hippo » 10. Feb. 2010 13:23

če je milka - jih na dan lahko pojem tud 5
če je pa kera druga znamka pa 2 :D
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 11. Feb. 2010 14:09

:D
Ko sem še aktivno trenirala, sem občasno brez problema po treningu zmazala tudi 300g čokolado - v roku pol ure! Sedaj je ne zmorem več (mi postane rahlo slabo). 100g pa vseeno ni problem, zgine kot bi rekel burek. :D

Zadnje čase pa sploh nimam več take potrebe po čokoladi. Prvič v življenju jo lahko pojem 2 vrstici in mi je dovolj. Hecno. :razz:

Ni pa dobro jesti veliko čokolade, sploh pa ne navadne Milke (sam cukr in raznorazni aditivi). Druga zgodba pa so ponavadi čokolade z večjim deležem kakava (nad 70 recimo). Mene je z njimi "okužil" fant. Od takrat naprej (ko mi je okus res zapasal) si ne želim več toliko navadne čokolade, če pa že, pa manjše količine in v njej počasi uživam. Tisto z več kot 70% kakava pa lahko največ pojem (da mi še paše) 4 navadne vrstice, zaenkrat. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Feb. 2010 14:13

Odvisno kakšne čokolade...z mami in sestro si ponavadi kupimo eno 300 gramsko, seveda za naenkrat, nič šparanja :D in če je kakšna jagodna itd, ko nima nič trdega, npr keksov ali lešnikov, mi prehitro postane presladka in je ne morem več.
Glede meni ljubih 100 gramskih, npr Hoferjeva lešnikova, ali še bolje, navadna Milka, pa sploh ni vprašanje...ampak se zgovarjam na to, da me je takooo lepo gledala :D Nisem zastonj v društvu čokoholikov-anonimnih seveda :lol:
Imam pa srečo, da ima tudi moj rad sladko, da ne izpadem največji požeruh zraven njega :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Feb. 2010 14:26

Mene je pa včeri neki popadlo in sem mela skor overdose čokolade (ja, se tud lahko zgodi :lach:) in mi je blo cel večer mal slabo :stupid: ... in kaj dons zjutri vidm - mami prinesla še več čokolade, 4pack Guylianov! Ne, ne bo me izučil.. :D
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 11. Feb. 2010 14:33

Jaz imam tudi obdobja, ko mi čokolada sploh ne diši, potem pa pojem v dveh dneh dve 100gramski (en dan ena, drug dan druga) in mam spet dost za dolgo časa. Ravno včeraj - pojedla Milkino jagodno, danes sem si jo kupila za zvečer pojest in potem vem, da bom mela spet za neki časa dovolj.

Moja najljubša je pa sicer Milkina 300gramska s kremo, karamelo in drobljenimi lešniki :razz: tej se pa ne morem nikoli upret.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov