Med

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 09. Feb. 2009 19:51

Jst mam ful rada med ... Na kruhu, v čaju, v mleku .. Sem probala tudi že palačinke z medom :D Mmm ... Najboljši na svetu mi je pa namaz, ki smo ga v vrtcu dobivali za zajtrk - maslo in malo meda zmešanega (zmiksano) skupaj :)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 09. Feb. 2009 23:46

Njami, dostkrat si ga dam kšno žličko v jogurt/kefir za zajtrk :) al pa na kšn hrzek z skuto-dodam med.
Drgač pa metin čaj z medom! :top:
Gina79
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Gina79 » 10. Feb. 2009 12:51

Meni je tudi med zakon :) Gozdni ali akacijev - ampak samo s kruhom, v čaju ga ne maram, ravno tako ne na kakih pečenih bananh, oreščkih... ;)
Uporabniški avatar
°rainbow°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 3. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a °rainbow° » 10. Feb. 2009 13:14

Jaz si ga dam kako žličko v toplo mleko, tudi pomaga, kadar ne moreš spat.
pikiccca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pikiccca » 11. Avg. 2009 20:34

Jochie napisal/-a:cvetlicni med mi je najljubsi, z njim sladkam caj ali pa ga z ramo namazem na kruh. vcasih mi pase, da med in ramo najprej smesam, pa potem namazem.

pa kaksni medenjaki so mi tudi dobri...ampak za njih je potrebno iti v trgovino...oz. ce so glih doma, jih jem, drugace se ne spomnim, da bi jih kupil! :D



Jst tud tko učasih nardim. najprej oboje zmešam, potem pa namažem. mi je ful ušeč k je mal drugač. :roll:

Mam pa tudi jst sorodnike k pridelujejo med, pa ga kr pogosto jem.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 11. Avg. 2009 21:12

Najboljši med vseh časov sem letos privlekla iz francije - sivkinega :cool:
Še en boljših ki se je znašel v mojih rokah je bil pomarančni (cvetovi), ki sta ga starša privlekla iz grčije...

cvetlični in podobne prekomerno sladke zadeve mi ne pašejo tolko, sem pa ljubiteljica kostanjevega medu - klasična jesenska/zimska večerja je žlica kostanjevega medu v lončku 3.2 trdega jogurta. :)
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 29. Jan. 2011 14:27

Citiram v obstoječo temo-purple rain, hvala :wink:
Mateja_Sv napisal/-a:Zanima me kakšen med vam je najljubši?
Ko pa je tema o medu že odprta me zanima kje kupujete kozarčke za med? Jaz bi rada kupila take manjše kozarčke za med pollitrske. Mogoče kdo ve kje se jih lahko kupi (podobne kot za marmelado)?

lp, M.


positive vibration napisal/-a:ooo, med, i love it!

Mi ga kupujemo domačega od enega čebelarja blizu celja. Gozdnega ali pa kostanjevega - baje temnejši kot je, več ima zdravilnih učinkovin. Zdrav pa je itak vsak :)

Kozarčki za med... jah. Moja mama dela doma regratov med, torej je ona sama ena taka čebelica, ki nabira regratove cvetke in potem čara z njimi :)
Kozarce pa prišparamo, recimo od oliv, marmelad itd., pod vročo vodo odstraniš nalepko, čez pokrov pa prilimaš krogec s čebelico, da ne piše na kozarcu od meda glih sladka paprika :D


tor napisal/-a:Med je nekaj najbojšega :)
Tako kot je positive vibration napisala, temnejši je, bolj je zdrav.
Jaz ga kupujem od čebelarja, in nikoli v trgovini, je res naraven, domač, dobeeer :)
Najraje imam akacijevega ali pa cvetličnega.
Prazne kozarce vedno vrnem čebelarju.


*mala* napisal/-a:Js tud obožujem med. Sem ga sposobna jest na žlico :)
Najraje imam pa gozdnega in hojevega, nista preveč sladka.
Kupujemo pa pri znanem čebelarju, tako da je res dober in cenejši, kot v trgovini (od 5-7€ na liter, odvisno kateri je).
Pa tud medenjaki so super!

Razni kozarčki se pa tudi dobijo v večjih trgovinah-Merkurju, OBI, Lesnina, itd...


spice girl napisal/-a:Ne maram, razen v čaju. Je preveč sladek in lepljiv. V čaju pa mi je boljši kot sladkor. Sicer pa mi ga zrihta nono, in sicer domačega od čebelarja iz njehove vasi


..Evelyn.. napisal/-a:AAh med :) kristaliziran mi je zakon, ga lahk samega jem, topljen/tekoč pa malo manj.. :)


pjotra napisal/-a:najraje imam akacijevega, od kakšnega kmeta - domačega. V trgovini sem jih probala že kar nekaj, vendar se mi zdi da dodajajo sladkor, ker me po vsakem skelijo zobje.

glede lončkov pa ne vem... :(


rancidka napisal/-a:Jst mam tudi rada kristaliziranega, še rajši pa kremnega. Tega baje delajo po nekem posebnem postopku, brez dodatkov. In je res zelo kremast in odličnega okusa :)


Mr. Nobody napisal/-a:Obožujem ga. Sploh na svežem, še malce topelem kruhu ... mmmmm nekaj najboljšega. Pa obvezno mora biti domač, ne tisto umetno brezokusno sranje iz trgovine, polno dodanega sladkorja, ki mu nekateri pravijo med.
Najraje imam pa cvetličnega, čeprav se tudi drugih ravno ne branim. :P


positive vibration napisal/-a:
Jochie napisal/-a:mater ste me zrajcal....jaz pa glih lačen.... :D :D :D

kruh, rama ali maslo pa povrh med... :)

dej, sline mi že po compu kapljajo, grem jest...med seveda... :D :D :D


Maslo, itak, kaka margarina...
pa topli kruh, pravkar vzet iz peči Slika


Summer055 napisal/-a:meni je mislim da tudi akacijev izredno dober. Tak zelo tekoč (z mehkim polnozrnatim kruhom in maslom je res mjami :) ) in sladek.


neznankan napisal/-a:Jaz ga obožujem. Pojem ga vsak dan vsaj eno žlico. Se mi zdi da sem manj bolna odkar ga jem.
Kupujem ga pri čebelarju. Najrajš mam gozdnega.


*SunFlower* napisal/-a:
..Evelyn.. napisal/-a:AAh med :) kristaliziran mi je zakon, ga lahk samega jem, topljen/tekoč pa malo manj.. :)


Evo, isto.

Kar se pa kozarčkov tiče, poskusi v ta večjih Mercator centrih ali LeClercu.


buubbika napisal/-a:Jaz glede meda nekaj ne razumem in nikoli ne bom (pa četudi vsak pravi kontra). Namreč, ko med dolgo stoji, se nardi sam CUKR. In potem rečejo, da moraš dat med na toplo/v toplo vodo, da rata spet tekoč in s tem kao dobi nazaj svoje zdravilne učinke.
Po tej logiki lahko sklepam(o), da če jem(o) sladkor v trdnem stanju, da mi (nam) škodi, če pa je karamelizirana oblika sladkorja, pa ne.
WTF?!

Med sam po sebi je že zdrav, ampak notri je tolikšna količina sladkorja, da...

Če je kaj res zdravo, so to Medex kaplljice. Nekaj mililitrov stane čez 20€. In to mora predelati čez 100 čebelic, da dobijo teh par mililitrov. Zato tako drago, učinkovito, zdravo.


emanuela napisal/-a:Med kristalizira in to samo v primeru, da je naraven.Stopimo ga zato, ker je pač lažje delati s tekočim medom kot pa s kristaliziranim.In ja, kljub pozitivnim lastostim je not ogromno sladkorja (in kcal, hehe :) ).


girl92 napisal/-a:med zavira apetit al ga pospešuje? sem slišala teorije za oboje..kaj verjet? :oops:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 22. Sep. 2011 21:09

Pred kratkim sem si kupila Kostanjev med in moram reči, da mi je zelo okusen. Sicer je malo grenak, ampak pravijo, da je takšen med najbolj zdrav. Tudi svetlost medu naj bi bila pomembna, torej temnejši kot je, bolj zdravilen je.

Jaz ga najprej z žlico nekaj pojem, potem pa še nekaj raztopim v čaju.

Nikoli pa nisem marala medu na kruhu :? Sploh v kombinaciji maslo + med. Bleh :D
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 25. Sep. 2011 21:18

Poleg vseh že napisanih kombinacij z medom, naj dodam še med + mleti cimet :) Med se odlično obnese tudi v halvi.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 21. Apr. 2012 20:55

Js ga mam najrajš v zelenem čaju namesto sladkorja pa kerkrat si nardim masko pa seveda ga uporabljam tud za boj prod kašlju. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov