Malica

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 16. Okt. 2011 15:49

brandibelle napisal/-a:ok zihr bom su v 1001 dar to kupt? k kosta ohohoho evrov..
a res nima noben doma nbenih posodic plasticnih?



Jaz jih imam ogromno, velik set tudi takih cenejših vseh velikosti in oblik, ampak tiste nimajo neprodušno zaprtih pokrovov :wink: - kar je pa pomoje najpomembnejša lastnost take posode, kot jo išče tista punca za prenašanje v službo. Take so tiste iz 1001 daru in so super, jaz jih npr. uporabljam za shranjevanje solate v hladilniku ali pa kislega zelja, ko je enkrat vrečka odprta - niti malo vonja ne pride ven. Lahko jih imaš tudi za kosmiče doma, ostanejo sveži in hrustljavi dlje časa ipd.
Drage pa tudi niso preveč oz. vsaj ne toliko, da si ne bi mogla privoščit kakšne :eek: (evo, namesto par vrečk črvov, pa imaš investicijo za večkratno uporabo :P ). Imajo pa tudi v Leclercu podobne na čisto isti način, tiste so pomoje še bolj ugodne.

EDIT: aha, super, da si našla :)



No, jaz imam take... z običajnimi pokrovi, ki se lahko odprejo med prenašanjem, jaz ne bi eksperimentirala (oz. lahko se da kakšno elastiko čez), tako da samo takim zaupam :D :

Slika Slika
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Okt. 2011 16:04

KOZARC od tavelkh kumarc pa je :)

(izpadl je k da sm najvecji socialc :D ni tko sam res neeee maram teh 1001dar trgovin k prodajajo isto k 10m levo v sparu za 10kratno ceno :S -mjbe je pa sam moja izkusnja taka)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 16. Okt. 2011 16:08

Hehe :D Mah ne, saj jaz tudi ne nakupujem tam pogosto, imajo res višje cene, ampak se najde kakšen poseben kos, ki mi pade v oči, sploh za darila zna biti kul. Tiste posode sem pa že ene 6 let nazaj kupila, pa so še vedno kot nove, tako da mi ni žal :)
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Okt. 2011 16:11

jz mam za take stvari kr od ledo sladoleda (k so 4je okusi) banjce...
fajn mors najprej cimprej sladoled vn pojest da pol lahk kj shrans :D
pa morm rect da ne nosm kukr ena kelnarca in tut mal prevracam.. pa se mi se nc ni polil...
je pa res da na bungee ne mors nest s sabo :)

najlazi je paaaaaaaaa da vzames kosmice s sabo v katerikol skatli... pa jogurt v loncku/flaski pa tm zmesas zjutrej... mislm da bo dost mehko do malce? al ne :P
Little princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 16. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Little princess » 16. Okt. 2011 16:48

Emmm.. Ko smo že ravno pri tej temi - že dlje časa kupujem neko kvalitetno termosko za kavo na predavanja.. Tally Weijl vem da je imel pred nekaj časa nekaj podobnega, samo sem si nekako sproducirala v glavi da ne morejo bit ne vem kako kakovostne :oops:
Iščem nekaj takega da se NE poliva (sploh za v avto je riziko, ker da se mi po zicih polije kava z mlekom, uhuhuhu :evil: )..
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Okt. 2011 16:52

tukj bi se pa mal "skesiru" ker ce je cheap se razbije un notr...
gres v hervis pa je pod alpin opremo :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 16. Okt. 2011 16:56

Js imam Aladdin, pa je super priročna. Sicer sem brala komentarje, da naj bi se enim odprla, ampak se mi še ni :) Ni pa ravno termovka v pravem pomenu besede. (imajo v 1001 Dar in teh podobnih trgovinah)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Little princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 16. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Little princess » 16. Okt. 2011 16:58

Koliko časa se pa obdrži toplota? :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 16. Okt. 2011 16:59

Ne ravno ogromno. Približno uro (malce na blef rečem). Kaj več pa pri meni že ne zdrži kava :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 16. Okt. 2011 17:11

Jaz sem tudi Aladdin hotela predlagat, ja :ja: Sicer kave ne pijem niti nimam izkušenj s termovkami, ampak sem slišala, da so v redu, tudi po 5 ur naj bi obdržale toploto :nixweiss: Aja, sem pa drugačne gledala, kot je prilepila *mala* - tisto je bila prav termovka z ročajem.


EDIT: hm, ne spomnim se več točno, katero sem gledala, tale je podobna:

http://hood.si/izdelki/pripomocki-za-ku ... -siva.html
Zadnjič spremenil dot, dne 16. Okt. 2011 17:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 16. Okt. 2011 17:15

*mala* napisal/-a:Js imam Aladdin, pa je super priročna. Sicer sem brala komentarje, da naj bi se enim odprla, ampak se mi še ni :) Ni pa ravno termovka v pravem pomenu besede. (imajo v 1001 Dar in teh podobnih trgovinah)



Jst mam podobno, je clo neka kao LE in sem dala 15€ pa je toplo gloh 5min tist, kar dam notr :(
Uporabniški avatar
Mimika55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimika55 » 25. Okt. 2011 9:28

sadje ali pa jogurt
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 13. Feb. 2012 20:27

Jaz sem ravno začela delat in tudi ne vem kaj bi nosila s sabo...

Do zdaj sem si nesla čaj ali kavo, za jest pa kakšno sadje, jogurt, sendvič ali pa solatne testenine s tuno. Ampak se bom tega kmalu naveličala, sploh sendvičev, ne vem pa kaj bi še bilo primerno da bi si nosila s sabo...

Kaj nosite ve?
Uporabniški avatar
intermezzo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a intermezzo » 13. Feb. 2012 20:34

Jaz tudi razmišljam, da bi si začela nosit. V prejšni službi smo šli najprej v trgovino, pa je bila zadeva rešena. No, kdaj sem si prinesla npr. sojin puding, oreške sem imela skos na mizi, jogurtke, sadne skute,.. Eni so si delali čokolino in kosmiče, kuhali jajca :?

Zdaj imamo sicer menzo s tremi meniji (ali štirimi, sej ne vem), toplo kosilo tako da bom verjetno kar tja začela hodit jest, ampak verjetno pa ne vedno..

Doma si narediš sendvič po lastnih željah, lahko si kupiš kake tiste jogurte s kosmiči zraven (sladke npr. Mullerjeve ali pa kao bolj zdrave Activia), ali pa ne vem,.. narežeš sadje in imaš sadno solato (kupiš ananas, pomaranče, kivi, grenivko, banane,..) ali pa zmixaš v smoothieja..
*.*
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 14. Feb. 2012 22:27

Ne sam res, js tud pojma nimam kaj naj jem. Delavnik od 9 do 17 ure, nekam na kosilo res neb šla, ker sm študentka in malce ne dobim plačane in mi res ni za dajat za kosilo. Tistih sendvičov mi bo pa tud kmalu dost. Čeprav to bi vse skupaj še nekak šlo, malo izmenjuješ, najbolj me moti to, ker domov pridem ob pol 6 in ful se nočem navadit tko pozno jest neke konkretne, tople stvari, ker bi se po hitrem postopku začela redit. Plus tega še 8 ur sedenja...vem da bi šli kg počasi, a vztrajno gor.
Če pa vsak dan ne pojem nekaj toplega, pač standardno kosilo, se počas začnem zanič počutit. Been there, done that in ne, pr men to ne gre.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov