Kuhinja

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 01. Feb. 2012 13:49

Prostor brez sten ... je kot gozd brez dreves :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 01. Feb. 2012 13:58

sanjaanja napisal/-a:
claire napisal/-a:o živjo sanjaanjajanja, a pride še jagoda-malina, orhideja1? kaj pa kalanhoja, marjancax, modrobela? aja ne, zdaj je sandra3 nov alterego. stara, kak se ti da izumljat nove in nove in nove nicke in se z njimi sama s sabo pogovarjat? ker tip te to prenaša? tole razcepljeno osebnost?


Ej stara, a sebe si pa pozabila? Res imaš dolgočasno življenje, da se ti, da takšne igrice it.


ti se greš igrice. tebe smo dobili že milijonkrat da si uporabljala 20 nickov in si bila tudi že v banovcih (kar pojdi pogledat pod ustrezno temo). jaz mam samo en nick in se ne pogovarjam sama s sabo, kot se recmo nivea in ana. sploh tam, ko je ana nivei govorila koliko ur na dan leži v bani, je blo blazno smešno. LOL. jaz si nič ne izmišljujem. vsi vejo, da se pogovarjaš sama s sabo.

brendi sandra in sanjjaaanja skup držita. ne se bat. one vse vejo točno zakaj gre. :D

in jaaaaa, ful mi je dolgcaaajt. in prosim, uporaba vejice v tvoji zadnji povedi je totalno zgrešena. a si ti ziher 45 stara? ker to smo se mi v OŠ učili.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 02. Feb. 2012 12:15

^^ Zdaj te pa še manj razumem kot sem mislila, da sem te. A jaz, da uporabljam 20 nickov :eek:, sem mislila, da hočeš reči, da enako razmišljamo, oziroma, da držimo skupaj po tvoje. 20 nickov - hudo. Kako naj se pa prijavim z 20 nicki? Nikjer ti tudi nisem rekla, da se s sabo pogovarjaš. In kdaj sem bila v banovcih, da bi jaz vedela ne. Zato nehaj lagat. No zdaj se že jaz pogovarjam s sabo. Kdo zdaj jaz ali ti? Kdo sta brendi in sandra ne vem. Se ne spomnim, da bi ju kdaj zasledila tu. Za kakšne vejice gre? In od kje ti podatek, da imam 45 let?

Zdaj si pa kar koga drugega najdi za pravocirat, ker zame si preotročja, kljub temu, da nimam 45 let.

brandibelle jaz bi pa imela takšno kombinacijo kuhunje in dnevne sobe, da ne bi bilo stene vmes.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 02. Feb. 2012 19:36

^^ ti pa zame prestara (like 35+ and still na kozmoforumu- LOL), preneumna (ker še vejic ne znaš postavljat), pretumasta (ker greš odpret temo o kuhnah med najstnicami) in še spomina maš kaki 1kb, ker se ne spomniš svojih alterego osebnosti. zdaj pa pojdi rajši k svojemu frocu- še dobro da ti je uspelo enega najt, da ti ni zadni vlak odpelal (da mi je videt tega tipa, ki prenaša to razcepljeno osebnost).

sem pa ponosna, da pri vsej svoji otročavosti mam dober spomin in občutek kam it kaj spraševat - za razliko od tebe.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Feb. 2012 20:12

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Feb. 2012 20:57

sirova štručka napisal/-a: Glede na temo, ki jo je odprla... tudi člani na forumu se staramo, če bodo na forumu vedno sprejemljive samo teme v stilu "ali sem noseča" in "zakaj me ne pokliče" tudi tanajzvestejših članov čez pet let več ne bo tu.


jaz bom kmalu odprl temo "Žara ali krsta???" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 02. Feb. 2012 22:19

OFFtopic ampak BEDNA STA
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Feb. 2012 22:41

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Feb. 2012 7:44

sirova štručka napisal/-a:Skratka nehaj smetit in raje povej kakšna kuhinja te čaka v že opremljenem stanovanju.

:wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 03. Feb. 2012 9:59

^^ lepa. S stenami. :)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 03. Feb. 2012 11:17

Mene bolj kot lepota kuhinje, zanima , kaj je v loncih. Ker med maldimi je na tem področju ena velika žalost. Vse nekaj na hitro narejeno iz slabih sestavin, kuhinja pa vsa sijoča modernih oblik :roll:
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Feb. 2012 12:38

claire napisal/-a:^^ ti pa zame prestara (like 35+ and still na kozmoforumu- LOL), preneumna (ker še vejic ne znaš postavljat), pretumasta (ker greš odpret temo o kuhnah med najstnicami) in še spomina maš kaki 1kb, ker se ne spomniš svojih alterego osebnosti. zdaj pa pojdi rajši k svojemu frocu- še dobro da ti je uspelo enega najt, da ti ni zadni vlak odpelal (da mi je videt tega tipa, ki prenaša to razcepljeno osebnost).

sem pa ponosna, da pri vsej svoji otročavosti mam dober spomin in občutek kam it kaj spraševat - za razliko od tebe.


In kljub vsemu napisanemu, še vedno naredim manj pravopisnih napak kot ti. Sicer ne vem za kakšne vejice gre. In kljub temu, da sem imela otroka pri 33ih (kar se mi zdi, da je čisto normalno) ga jaz imam, kar ti zase ne moreš trditi, da ga boš pri teh letih imela. In sem srečna, da toliko spoštujem druge, da jim osebnega življenja ne mečem naprej in ne blatim njihovih bližnjih, če jih ne poznam.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Feb. 2012 12:41

Podvojeno.
Zadnjič spremenil sanjaanja, dne 03. Feb. 2012 12:52, skupaj popravljeno 1 krat.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Feb. 2012 12:51

BTW Claire teme sploh nisem jaz odprla in 35+ tudi nisem stara. In tudi, če bi bila kaj potem. Sem lahko samo srečna, da sem toliko kot sem, in da sem zdrava, srečna,...

Jochie napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a: Glede na temo, ki jo je odprla... tudi člani na forumu se staramo, če bodo na forumu vedno sprejemljive samo teme v stilu "ali sem noseča" in "zakaj me ne pokliče" tudi tanajzvestejših članov čez pet let več ne bo tu.


jaz bom kmalu odprl temo "Žara ali krsta???" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Oj Jochie zakaj pa ne. O tem bi lahko tekla debata. In nikoli ne vemo kdaj nam bije zadnja minuta.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 03. Feb. 2012 13:14

tor napisal/-a:Mene bolj kot lepota kuhinje, zanima , kaj je v loncih. Ker med maldimi je na tem področju ena velika žalost. Vse nekaj na hitro narejeno iz slabih sestavin, kuhinja pa vsa sijoča modernih oblik :roll:


To je po moje ful odvisno od "prioritet", enim pač dobra hrana ne pomeni veliko, bodo pa mel najnovejše cunje. Pač vsak po svoje. Sam zakaj bi pa tak hotu met ne vem kako kuhno pa tud ne vem :D

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov