Kuhanje

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

amalija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a amalija » 30. Jul. 2008 14:22

Ful rada kuham in pečem, skoraj vse po vrsti, no, kakih vampov ravno ne, ker se mi gnusijo, ostalo pa...
Uporabniški avatar
niiiky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 29. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a niiiky » 30. Jul. 2008 15:02

Moja specialteta bučkee :D pol pa še dam kaki sir nariban polek pa poliko pa tak čist special narejim :P drugače pa še kr rada kuham. kak kdaj no :d odvisno od počutja. :cool:
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 31. Jul. 2008 0:14

Js pa bol mal kuham sam si ful več želim.. Ponavadi ko hočem kosilo pomagat delat, hoče mama vse namesto mene nardit in pol zgubim voljo in upanje..
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 31. Jul. 2008 18:47

Jaz sem bila zdaj en teden sama doma in sem morala kuhati (ok, priznam 2x, ostalo me je resila babi in prijateljica :) ) in je bilo kar super, ker drugace je skoraj zmeraj mami doma in ona kuha. Seveda so bile na jedeilniku testenine enkrat pa zrezki v omaki z rizem. Bilo je slastno in sem prav ponosna nase. :D
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 31. Jul. 2008 19:07

Zelo rada kuham. In seveda tudi jem. :D
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 31. Jul. 2008 22:34

sama sem začela kuhat ko sem za neko obdobje spremenila prehrano (vegansko)... Takrat sem se naučila največ in mi je kuhanje postalo užitek.

Poleti, ko sva z bratom en mesec sama doma sem vedno zadolžena za prehrano :D

Sem pa en teden nazaj naletela na enega kolega, ki je pri jamral kako komi čaka da prideta starša iz morja, da bo končno jedu neki drugega ko pico in cornflakes. :roll:
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
tadeya_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 29. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a tadeya_ » 02. Avg. 2008 10:11

jas zelo rada kuham.. drugače pa najraje spečem kaj sladkega... :)
Uporabniški avatar
nincy87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 2. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy87 » 10. Avg. 2008 23:51

Rada kuham. Sploh za druge. Samo preveč posode vedno napacam za brezveze :D
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 11. Avg. 2008 6:38

kuhanje zmaga, to je nekj kar me sprosti. največkrat kuham za druge, ker se sama že med kuhanjem najem, ker je treba skos poskušat, če še kj manjka :) drgač pa kuham zdle kšne 4 leta, nauču me je pa očko, nekj pa tut sama, kuharske knjige so moja večinska literatura
Uporabniški avatar
Lady_T
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 16. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_T » 11. Avg. 2008 12:03

Rada kuham, še bolj fajn se mi zdi ko so krožniki na konc čist prazni :D
Mi je pa tud luštn fantu kej spečt, k je večji sladkosned kot jst
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 11. Avg. 2008 12:16

Jst tud rada kuham zadnji dve leti...prej mi pa ni blo všeč. Ampak bolj ali manj sama ekperimentiram in redko kuham po receptih.
Uporabniški avatar
ZeroCool
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 21. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ZeroCool » 31. Jan. 2009 1:20

Hmm kuhati sem začel odkar sem začel pisati blog na temo receptov. Ne vem od kod dobivam inspiracijo, včasih jih sestavljam sam, včasih kakšnega povzamem od kje. Mnogokrat pa tudi improviziram.

Drugače pa, kar se tiče kuhanja, hmm čist odvisno za kater spol kuham :D Ženske pravijo, da imajo najraje mojo belo čokoladno kremo pa rižoto z piščancem, bučkami, melancani in papriko, medtem ko je moški del bol navdušen nad raznimi koktejl zvarki in tortiljami. Nasploh imam najraj kadar se nas več zbere skupi, pa skuham za vse :)

Moja trenutna specialiteta, oziroma malce drugačne testenine, so testenine z atlantskim sledom in rukolo pa fettuccini s kislo smetano in makom.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 31. Jan. 2009 19:14

Uf kuhanje je moja šibka točka. Raj delam bilo ker drugo delo kot pa kuhanje. Ok, če pacam kej morskega al pa kej nouga sm vedno naudušena, ampak une obične stvari (golaž, segedni itd.) pa ne maram prprauljat.
Mi je v tolk večje veselje pečt. Tukej pa počasi postajam mojster, ker pečem po princupu: tud po 1 mesec pečem enoinisto stvar, dokler se je ne najem in izpopouni tolko, da stvar obvladam (zdej sm v obdobju pečenja mufinov po receptu (ki sm ga sicer mal predelala) ene Cosmo kokoške) pol pa najdem kej nouga in to furam nekej časa. Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 31. Jan. 2009 19:18

Jz full rada kuham, še raje pa pečem :) Upam, da bo kdaj imela svojo slaščičarno :D
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 01. Feb. 2009 1:58

jaa ful dobro znam kuhat..nekje pri 14ih sm sama zacela pripravljat kosila, od malih nog sm pa spremljala mamo vsak dan v kuhinji, tko da sm se cist use naucila od nje :P fuuuul rada kuham, skor bolj kot jem :D vcasih ko dolgo kuham vec sploh nism lacna :lol: rada probujem nove recepte al pa si kaj sama zmislim...
moj fant zna nardit par stvari, ampak rajs to prepustiva meni, on pa pomije posodo in me tu pa tam pelje na kosilo v restavracijo :D

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov