Kofetkanje

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 23. Mar. 2008 14:28

zelo rada pijem kavo...najraje belo kavo..in pa kavo z mlekom...doma pa z velikoooo smetane. potem pa spijem še kak kapučino...hehe....včasih res spijem preveč kave na dan :D
Uporabniški avatar
zmajček_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 15. 3. 2008
Kraj: v busu

Neprebrana objavaNapisal/-a zmajček_ » 23. Mar. 2008 20:00

kavo pijem usak dan,brez nje pomoje umrem.U kafičih jo ponavadi z mlekom doma pa brez.Edini problem pa je da jo učas spijem mal preveč,tut 7x na dan.
Uporabniški avatar
anahirbd
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 20. 10. 2007
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a anahirbd » 23. Mar. 2008 21:17

jz sm pa včasih ful velik kav pila, zdej pa mam obdobje k ne pijem kav, razn kratke bele kave ;)
pač ko sm pila kavo z mlekom mi je ful srce hitr začeu bit, pa tak živčna sm postala ;) pa ko sm delam v gostlini skos sam te kave kuham in mi že gredo mal na živce :D
drugač mam pa doma cappuchino on z vrečke za naredit pa si to kdaj naredim.
Uporabniški avatar
račka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 26. 7. 2007
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a račka » 23. Mar. 2008 21:40

pijem kavo zlo redko pa še to sm če mi prva ura odpade pa grem u lokal na kavo z mlekom doma nkol... učas kapučino iz vrečke odvisn al sm ful zaspana zjutri al ne :)
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 23. Mar. 2008 21:44

Nujna je zjutraj pred odhodom od doma kava z mlekom, ponavad še 2 al pa 3 sledijo tekom dneva. Sicer pa v kafičih samo kavo z mlekom. Tut iz avtomatov mi tista wanna be kava ni dobra...
Jst če je ne spijem se mi že kr blede zarad nizkega pritiska...tko, da je kava postala neki nujnega...
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 23. Mar. 2008 22:10

Js sem tut hud kofetar. Zjutri, da sploh začnem funkcionirat obvezno turška kava z mlekom pa cigaret. Pol čez pa spijem še povprečno tri kave zuni. V kafičih pijem z mlekom al pa belo. Coffe rules :D
ma|ick4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 20. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ma|ick4 » 23. Mar. 2008 22:41

Meni pa kava sploh ne diši,tak da je verjetno nikoli ne bom pila.
Pijem pa kapučino,ko mi ga je za naredit.In to ga samo doma pijem,v barčkih niti slučajno,ker mi ni dober(more bit samo z mlekom pa puno cukra,pa obvezno dosti pene).Aja,pa ko grem k botri ga tam vedno pijem,ker ona pa naredi najboljšega :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 23. Mar. 2008 23:12

Sm Aloha. In sm (belo)kofetarica. Heeeeej, Alohaaa! :D

Kjerkoli in kadarkoli naročam belo kofetko s smetanco (zdej že dva tedna dietiram, tko da sm primorana pit zgolj "golo" belko), mam naštudiran, keri lokali majo najbolšo smetano in keri najbolšo belko. Navadla sm še mami in pa fanta :wink: .

Doma mam eno u prahu, sm pa tja si jo nardim in pijem tko, da jo sprot z "vibratorjem" :D (alias ena tanka palčka za penco delat) penm, z žlico jem to peno in ponaulam postopk, dokler usega ne zmanka.

Klasične kave ne pijem. Sploh. Grozljiva grenkoba.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 24. Mar. 2008 10:06

Men je pa lih filing v grenkobi in sploh ne štekam kako, da lahko kdo v kavo pol kile cukra :? ... še kapučinoti (tisti kupljeni) so mi skor vsi presladki že v osnovi.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 24. Mar. 2008 10:10

Uh kavice doma sploh ne pijem (tiste turške), še na šihtu sem se odvadla pit belo kavo (če pa jo že mora met pa extra več pene).

Drgač pa najraj pijem kavo v lokalu (kapučino, belo, s smetano)-kar pač mi paše.

Nisem taka ljubiteljica kav :)
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 24. Mar. 2008 13:31

jaz doma pijem kapučin s karamelo (tak, ki se kupi v vrečkicah) v gostilni pa čisto zmeraj belo kavo.in nikoli jo ne cukram, ker mi je nesladkana noro boljša. čeprav zdaj, ko bojo toplejši dnevi mi tudi bela kava ne bo več pašala. bom kavo raje zamenjala za kakšen sok ali sladoled, še raje pa ledeno kavo :freude:
Uporabniški avatar
*daddy's girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *daddy's girl* » 24. Mar. 2008 13:37

Kave mi ni preveč všeč in je tudi ne pijem redno. Včasih si doma nrdim čist mal kave in veeliiiko pene(mamo kofe aparat doma),ter cukra..še to samo v primerih,ko se moram učiti pozno v noč :)
Uporabniški avatar
Nnia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nnia » 24. Mar. 2008 15:58

ma nevem jz tud nism glih neki ful navezana na kavo:)
sploh da bi si jo šla sama delat doma nikol
ponavad tko ja k kšna ura odpade u šol po pa umes na kavico pa še to zadne čase kr čaj al pa sok raj pijem:) učasih ful več kave tko pila heh
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Mar. 2008 16:16

Dokler zjutraj ne dobim kave, se me je bolje izogibat :) Pijem pa grenko, z mlekom. Doma kar v skodelici za čaj, da je več mleka.
Uporabniški avatar
*waterlily*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *waterlily* » 24. Mar. 2008 18:50

Jst popijem zlooo velik kave...doma jo tut jst pijem kar iz skodelice za čaj, da je vsega skupaj več (včasih jo skuham kar polno đezvo in pol počas dolivam), v lokalu pa jo naročim z mlekom, pa vedno pijem bolj grenko

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov