Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 05. Apr. 2005 10:05

puma napisal/-a:moj odgovor v tvojem primeru bi bil: 'Dragi, kaj si bi ga dal ti malo povečat.' :twisted:


jst sem mojmu enkrat neki podobnga rekla.... uuuuuufffff je bil užaljen... še par mescev se je žrl zarad tega :D ... (pa čist prov mu je :twisted: )
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 05. Apr. 2005 10:33

puma napisal/-a:moj odgovor v tvojem primeru bi bil: 'Dragi, kaj si bi ga dal ti malo povečat.' :twisted:


Hehe, ma res, da mi kaj takega izjavi, najprej bi ga debelo pogledala kao "a ti to resno", potem bi mu pa kakšno prbila al pa mu rekla, naj si najde kakšno bolj suho, če sem mu že jaz predebela. :roll:
Uporabniški avatar
*CaTh*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 19. 1. 2005
Kraj: nad oblaki

Neprebrana objavaNapisal/-a *CaTh* » 05. Apr. 2005 10:38

dragon_fly napisal/-a:
puma napisal/-a:moj odgovor v tvojem primeru bi bil: 'Dragi, kaj si bi ga dal ti malo povečat.' :twisted:


:gut: :rofl: :rofl:


:lol: :lol: :rofl:

sam d ti pa tip reče, da če bi malce shujsala!?!? pol te pomoje nima dost rad... :roll: :roll:
sem angel,ki pazi nate noč in dan,sem vedno ob tebi, tudi ko sem daleč stran. med zvezdami lebdim in pazim,da te nikoli ne izgubim!!!!
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 05. Apr. 2005 10:50

*CaTh* napisal/-a:sam d ti pa tip reče, da če bi malce shujsala!?!? pol te pomoje nima dost rad... :roll: :roll:


ma ni mus... lahk sta tud že tok dolg skp, da sta dobila filing, da si rečeta vse kar komu pade na pamet brez kakšne posebne zamere... vsaj tko je pr men
Uporabniški avatar
*CaTh*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 19. 1. 2005
Kraj: nad oblaki

Neprebrana objavaNapisal/-a *CaTh* » 05. Apr. 2005 10:55

micamaca napisal/-a:
*CaTh* napisal/-a:sam d ti pa tip reče, da če bi malce shujsala!?!? pol te pomoje nima dost rad... :roll: :roll:


ma ni mus... lahk sta tud že tok dolg skp, da sta dobila filing, da si rečeta vse kar komu pade na pamet brez kakšne posebne zamere... vsaj tko je pr men


to je res...sam nekatere lahko tud to prizadane, če ji direkt pove...

najbolš je pa da se skupi lotita...ona hiujsa on pa zraven kondicijo pridobiva :)
sem angel,ki pazi nate noč in dan,sem vedno ob tebi, tudi ko sem daleč stran. med zvezdami lebdim in pazim,da te nikoli ne izgubim!!!!
Uporabniški avatar
Žaklina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 21. 3. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Žaklina » 06. Apr. 2005 13:55

petuš napisal/-a::runterdrueck: Živjo!
samo tolko bom povedala, imela sem fanta ki mi je ves čas težil s tem da sem debela, še po seksu mi je vprašal ali se nisem malo zredila. Bila sem z njim sedem let, prenašala njegove izpade, januarja pa sva se razšla, seveda na njegovo pobudo. Minilo je dva tedna in od takrat me kar naprej gnjavi po telefonu ( mislim da si bom zamenjala gsm št.), pa mi govori kako je nesreče in kako mu gre vse narobe. Jaz pa sem razčistila sama s sabo, tudi če nimam idealne postave in mamm večjo rit, mi tega ni treba poslušat, naj si najde tako ko bo zanj idealna. Vem da bom enkrat našla nekoga ki me bo sprejel tako kot sem in le takrat bom srečna!
Punce če res mate tak tečne fante se jih rešite, ker ni vreden tega trplenja, vse kar boste odnesle od tega da vam pobere vso vašo samozavest!


se 100% strinjam :)
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 06. Apr. 2005 14:14

dragon_fly napisal/-a:
puma napisal/-a:moj odgovor v tvojem primeru bi bil: 'Dragi, kaj si bi ga dal ti malo povečat.' :twisted:


:gut: :rofl: :rofl:

LOL, zdele sm se pa tok nasmejala, kr še vedno me trebuh boli LOL :razz:
Huda izjava!

Drugače pa hujšaj takrat, ko bo tebi pasal ... sej sama veš, če se dobro počutiš s telesom kakšnega maš! Lepo je da ti svetuje, ne pa da te sili in podobno!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 09. Apr. 2005 17:12

Punce zopet sem tukaj!!!

Fant mi je tko no kar na lep nacin reku, da bi shujsala.

drugace sem pa bla vcasih 163/64kg mela. Sedaj mam pa 59kg. pocasi pa bo prislo do 53kg.

Hvala za pomoc! :ja:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 09. Apr. 2005 17:12

nogica napisal/-a:
dragon_fly napisal/-a:
puma napisal/-a:moj odgovor v tvojem primeru bi bil: 'Dragi, kaj si bi ga dal ti malo povečat.' :twisted:


:gut: :rofl: :rofl:

LOL, zdele sm se pa tok nasmejala, kr še vedno me trebuh boli LOL :razz:
Huda izjava!

Drugače pa hujšaj takrat, ko bo tebi pasal ... sej sama veš, če se dobro počutiš s telesom kakšnega maš! Lepo je da ti svetuje, ne pa da te sili in podobno!



ta je bla pa res full dobra :D
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
redlion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 28. 9. 2004
Kraj: strawberry city

Neprebrana objavaNapisal/-a redlion » 10. Apr. 2005 9:15

meni je tudi fant en dan reku da sem predebela, in da bi lahko malo shujsala. sm ostala prav sokirana!

pol mi je pa malo razlozu stvar in dal mislit..

reku je da mam 20 let, in mi ni treba met 15kg prevec samo zaradi moje lenobe. k mam v bistvu dovolj casa za fitnes, bazen, rolerje.. karkoli zelim.

danes sem mu hvalezna! mam spet lepo postavo (168cm/58kg) - prej sem jih pa mela skoraj 70!

js nisem bla nikdar suhica, tudi zdej nisem, in tega ne zagovarjam.

punce, ni vse v lepem izgledu. s povisano telesno tezo se s casom pojavijo se holesterol, unicujejo se kolena, hrbtenica.. in js verjamem da si nobena od vas tega ne zeli!
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 10. Apr. 2005 9:30

redlion, lepo d si zadovolna s svojo postavo zdj, sam se sam men zdi al ti je fant mal na trd nacin povedu d shujsi? :?
can you keep up
baby boy
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 10. Apr. 2005 9:31

Itak - sam problem je, če ti fant to reče, če imaš 170 cm in 55 kg. Kar so že skoraj manekenske mere. Pa če ti malček trebuščka visi čez pas, to še ni razlog za preplah.
Uporabniški avatar
redlion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 28. 9. 2004
Kraj: strawberry city

Neprebrana objavaNapisal/-a redlion » 10. Apr. 2005 9:53

baby girl napisal/-a:redlion, lepo d si zadovolna s svojo postavo zdj, sam se sam men zdi al ti je fant mal na trd nacin povedu d shujsi? :?


verjetno res ni zbral lih najlepsega nacina.. me je pa vsaj spodbudl k temu da sem se pogledala v ogledalo in ugotovila da js tega ne rabim.

shujsala sem 12kg v 4 mesecih. 3x na tedn sem sla v fitnes, 1x al 2x pa tect ali na rolerje.. pa ob vsakem lepem vremenu sva se sla sprehajat po soncku.

aja, pa zgeckanje ful pomaga za trebusne misice - preverjeno :D tko da povejte vasim fantkom naj vas po cele ure zgeckajo. krneki kalorij porabis pri tem :D

jedla sem iste stvari kot prej, s tem da sem zmanjsala obroke in jedla najmanj 5x na dan pomalo (priblizno na vsake 3 ure).

shujsas pocasi, se pa navadis jest veckrat po malo, kar je bolj zdravo kot kako naziranje.

pa da ne bo katera mislila da mam zdej postavo kot manekenka.. se zmeraj mam mal spehca na trebuscku in na bedrih.. pocasi pocasi pa upam da se bom tut tega znebila :roll:
Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 10. Apr. 2005 19:32

mhm.....to je tut men reku pa sm mu rekla naj se mal zredi za ne morm kost na men prenašat :P :P :wink: :razz:
all day i dream about sex-adidas
Uporabniški avatar
Eneya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: rob Gorenjske

Neprebrana objavaNapisal/-a Eneya » 11. Apr. 2005 11:17

meni pa tega ne govori fant, ampak moja starsa.... moja mati se hvali pred svojimi prijateljicami, da ona nima celulita d jaz ga pa imam... pa zadnjic me je ena znanka vprasala ce sem shujsala, ker so mi presiroke hlace.. moja mami se je zasmejala in rekla d jst pa ze nisem shujsala, ampak da so se hlace tok raztegnle... oci mi vedno gleda pod prste kaj jem in enkrat mi je celo rekel, da ne bi slucajno sla primerjat stegen med sabo...
sej to clovk en cas se poslusa, pol mu pa pocas na psiho udar... sej vem d bi loh mal zgubila, ker mam pr 164 cm 57 kg, pa s celulitom mam tud precej tezav.. sam.. kaj naj... :oops: :oops:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov