Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 04. Apr. 2005 11:22

Hehehehe... Jah, pač, fant poskuša s časom in določenim pritiskom doseč svoj 'ideal' pri bejbi. :x
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 04. Apr. 2005 11:33

priznam nism brala ostali postov, samo neki zadnjih... men je to en reku... pa sm mu rekla: ce ti kej ni vsec me pa ne gledat. pa sva bla hitr zmenjena... :lol:
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
Natty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 21. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Natty » 04. Apr. 2005 12:08

No men se je tud že zgodilo, da mi je fant to rekel, pa ne da bi bla debela. Pač nisem suha prekla, ampak čist navadna punca, s povprečno težo. Pa sm mu rekla, da se jst dobr počutim ipd. Pa je nehal. Pol je začel, da naj si lase pristrižem, ker se mi lasne konice že mal cefrajo :? pa sm rekla, da to sm itak misla nardit, ampak nisem mela cajta... prov... pol je šel na moje obrvi, da naj si jih začnem oblikovat ipd. pa da ne bo pomote-moje obrvi so že naravno lepo oblikovane in ne rabijo dodatnega puljenja, marsikatera punca mi to zavida, ampak on NEEEE! :? V glavnem, počasi se je vtaknil v vsako k**** stvar na meni! Začela sem zgubljat samozavest, na koncu pa sem se odločla da je najboljš, da njega skenslam. :D in zdej sem veselo samska in ne bo mi en tip solil pamet kaka naj bom, če se sama dobro počutim v svojem lastnem telesu. Tist k me bo mel rad, me bom mel rad tako k sem!!! :wink:
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 04. Apr. 2005 12:16

Natty :gut:

No jz sm prepričana da mi ne bi blo vseen če bi mi kej tazga reku. Sicer se mi to še ni zgodil, sam če bi se mi ... :fight: Nej tip zdravi svoje komplekse na kom drugmu ... Ponavad nas na drugih moti tist, kar sami ne mormo spremenit. Jah jebiga jz tazga tipa ne bi doug gledala. :<
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 04. Apr. 2005 12:19

dalila sory sam se ne morm strinjat s tabo :nixweiss:
ce ti fant rece d shujsi, pa tud ce na lep nacin, samo zato d bi on meu idealno bejbo, pol ne vem zakwa bi se mucla pa trpela samo zaradi njegovih uzitkov, ce si pa sama cist zadovolna s svojim telesckom :roll:
tko d taki fantje niso za mene carji
ne vem lahk d sm te tud narobe razumela....
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 04. Apr. 2005 12:59

ali ti pove na grd ali lep (diplomatski) način, vedno je namen isti

tako da ...

če hujšaš zase in da se boš sama bolje počutila s tem ni nič narobe, da pa bi hujšala, da bi ugajala tipu oz. komerkol pa ni šanse

človeka je treba sprejeti takega kot sam želi in mu paše da je
pa če je to z malo viška kilogrami, presuhega, plešastega ali s kakršmokoli napakico, saj vendar vemo, da nihče ni popoln
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 04. Apr. 2005 13:44

Hely_3 napisal/-a:Ja meni je to fant reku. Hodila sva že tam okoli enega leta in mi je reku kaj če bi jaz kakšnih 8 kg dala dol. Velika sem 163cm težka pa 60kg. Ja vem da sem debela. Jaz sem od 5 leta smučala in pri 15 letih sem morala narediti premor zaradi težav s koleni. In takrat sem malo pridobila na notranji strani stegen in malo na riti. Sedaj sem se odločila hujšati. Sedaj sem že shujšala 4kg ker sem bila prej težka 64kg. Prava bomba kaj????Čeprav moje prijateljice se zelo kregajo ker ga poslušam.
Kaj pa ve mislite o tem???

Če bi hujšala, bi zase, ne pa zato, ker je to rekel fant.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 04. Apr. 2005 13:54

ma jst se sploh ne sekiram če mi moj kdaj prjav, da bi lahk mal shujšala... takrat mu ponavad rečem:
a) ja k bojo teb lasje zrasl :twisted: ali
b) če ti kej ni všeč pejt pa si zber kakšno anoreksičarko :evil: ali
c) če bom shujšala pol tud jošk nam mela več :D ...
pa smo hitr zmenjen...
pa bytheway nism debela (nisem pa tud glih podhranjena :D ) , je pa res da ponavad pozimi dobim par kilc, ampak jih pred poletjem zarad sebe tud izgubim
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 04. Apr. 2005 16:45

baby girl napisal/-a:dalila sory sam se ne morm strinjat s tabo :nixweiss:
ce ti fant rece d shujsi, pa tud ce na lep nacin, samo zato d bi on meu idealno bejbo, pol ne vem zakwa bi se mucla pa trpela samo zaradi njegovih uzitkov, ce si pa sama cist zadovolna s svojim telesckom :roll:
tko d taki fantje niso za mene carji
ne vem lahk d sm te tud narobe razumela....


No sej veš lepo je da smo si različni in mamo različna mnenja, tko da, če se ne strinjaš z mano se ne strinjaš z mano, nikol nisem rekla da bi se mogla, vsek ima svoje poglede a ne.

Lp.
pa pa
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 04. Apr. 2005 17:47

moj odgovor v tvojem primeru bi bil: 'Dragi, kaj si bi ga dal ti malo povečat.' :twisted:
Uporabniški avatar
dragon_fly
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 24. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dragon_fly » 04. Apr. 2005 17:50

puma napisal/-a:moj odgovor v tvojem primeru bi bil: 'Dragi, kaj si bi ga dal ti malo povečat.' :twisted:


:gut: :rofl: :rofl:
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 04. Apr. 2005 17:53

dragon_fly napisal/-a:
puma napisal/-a:moj odgovor v tvojem primeru bi bil: 'Dragi, kaj si bi ga dal ti malo povečat.' :twisted:


:gut: :rofl: :rofl:


:lol: Vaš odgovor je pravilen. :rofl:

Drugače pa se strinjam z ostalimi... Če ti je to rekel le zato, da bi imel popolno punco, potem že ni pravi. Če pa ga skrbi zate, je pa druga pesem... Nisem zasledila, če si morda kje napisala, na kak način ti je to povedal... :?:
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 04. Apr. 2005 18:17

strinjam se s FairyAngel...

ampak... meni se z 160/64 ne zdiš predebela... :?

drugače pa, ne vem meni moj to še nikoli ni rekel, kakoli sem predebela... sedaj sem sicer shujšala 4kg, pa sem šele na začetku, ampak to delam zase... bomo videli... držim pesti da se prav odločiš, ve pa jih zame ka mi rata...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
petuš
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petuš » 04. Apr. 2005 19:54

:runterdrueck: Živjo!
samo tolko bom povedala, imela sem fanta ki mi je ves čas težil s tem da sem debela, še po seksu mi je vprašal ali se nisem malo zredila. Bila sem z njim sedem let, prenašala njegove izpade, januarja pa sva se razšla, seveda na njegovo pobudo. Minilo je dva tedna in od takrat me kar naprej gnjavi po telefonu ( mislim da si bom zamenjala gsm št.), pa mi govori kako je nesreče in kako mu gre vse narobe. Jaz pa sem razčistila sama s sabo, tudi če nimam idealne postave in mamm večjo rit, mi tega ni treba poslušat, naj si najde tako ko bo zanj idealna. Vem da bom enkrat našla nekoga ki me bo sprejel tako kot sem in le takrat bom srečna!
Punce če res mate tak tečne fante se jih rešite, ker ni vreden tega trplenja, vse kar boste odnesle od tega da vam pobere vso vašo samozavest!
petuš
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petuš » 04. Apr. 2005 19:54

:runterdrueck: Živjo!
samo tolko bom povedala, imela sem fanta ki mi je ves čas težil s tem da sem debela, še po seksu mi je vprašal ali se nisem malo zredila. Bila sem z njim sedem let, prenašala njegove izpade, januarja pa sva se razšla, seveda na njegovo pobudo. Minilo je dva tedna in od takrat me kar naprej gnjavi po telefonu ( mislim da si bom zamenjala gsm št.), pa mi govori kako je nesreče in kako mu gre vse narobe. Jaz pa sem razčistila sama s sabo, tudi če nimam idealne postave in mamm večjo rit, mi tega ni treba poslušat, naj si najde tako ko bo zanj idealna. Vem da bom enkrat našla nekoga ki me bo sprejel tako kot sem in le takrat bom srečna!
Punce če res mate tak tečne fante se jih rešite, ker ni vreden tega trplenja, vse kar boste odnesle od tega da vam pobere vso vašo samozavest!

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov