Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 26. Nov. 2009 13:14

aha...ok :D
TOM-Lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 297
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOM-Lady » 26. Nov. 2009 14:34

Lej če tip reče dobronamerno in če se punca sama zaveda, da se je očitno zredila in da bi bilo dobro migat. Js se zarad tega res ne bi jezila. Sama dam dost na to, in prav tako bi mene motl, če bi se moj zredil, in bi mu kr na enkrat buši zrastu. Slej k prej bi mu povedla svoje mnenje. Je pa na vsaki osebi posebej, kako bo to sprejela in koliko bo dala na to in nase!!
Nikakor mi ni privlačno zapuščeno telo, pridobljeni kilogrami, in če sm js takšna da dajem nase, tako da ohranjam vitko in čvrsto postavo, pričakujem to tudi od partnerja.
Opravičljivo je le v primeru bolezni. Da nekdo zboli, in zaradi vseh ostalih dejavnikov pridobiva dodatne kilograme. V ostalih primerih sem mnenja, da se mora človek toliko spoštovat, in dati nekaj nase, da je zadovoljen sam s sabo! :wink:
Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš!
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 26. Nov. 2009 15:21

emanuela napisal/-a:In potem ti reče skoči z mosta in ti skočiš.Samo ne s previsokega... Vse se da že sproti rihtati, saj se ne zredši v enem tednu ali mesecu do te mere da bi bilo potrebno hujšanje. Pač greš namesto v macka na kaj bolj zdravega pa sploh ne pride do tega.


ja če maš prepih v glavi boš skočila...

drugače pa ne moreš primerjati smrt z hujšanjem ali pač?

bodmo fer, a fantu nikol niste predlagale da kaj spremeni zaradi vas?
po pravici povejte
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 26. Nov. 2009 15:52

Jst ne vidim nobenga problema če nam fant kaj predlaga v naše dobro, in če punce predlagajo fantu nekaj kr je za njega boljše!
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Tejax
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 29. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejax » 26. Nov. 2009 16:02

Če fant gnjavi za vsak kilogramček, ki se mu zdi preveč in podobni heci - tak tip očitno išče ob sebi neko (v svoji glavi narisano) idealno podobo punce. V pravi zvezi je še kaj drugega kot lep videz in najbrž je tak tip še preotročji za kaj takega.

Če sta v resni zvezi, verjetno fant reče to dobronamerno ter seveda v primeru, ko je res upravičeno. Takrat se najbrž tudi punca zaveda, da bi bilo dobro narediti kaj v tej smeri. Nenazadnje, če je bila vedno bolj vitke postave, se najbrž tudi sama ne počuti dobro naenkrat v "zapuščenem" telesu.
Odkrito povedano... Verjetno bi vsaka punca tudi kaj rekla svojemu izbrancu, če bi se zapustil, začel "širiti"... Komu pa je to všeč?

Seveda pa pravi partner razume in ti stoji ob strani, če se slučajno kaj takšnega zgodi iz zdravstvenih razlogov.
Svet je takšen, kakršnega hočemo videti... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.
TOM-Lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 297
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOM-Lady » 26. Nov. 2009 16:09

Moje mnenje ostaja isto in nič drugačno kot 4 poste nazaj :D
Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš!
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 26. Nov. 2009 16:57

Meni je bivši zadnjo leto zveze tečnaril naj malo shujšam ker mu moje telo ni več všeč. In čeprav sem se več mesecel potila v fitnes centru in tekala večkrat na teden, je še kar isto govoril. In ja, to je bil eden izmed razlogov da sem ga pustila (in mimogrede...moja postava je normalna)...
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 26. Nov. 2009 17:48

vsak sprejema normalno po svoje...

še nekaj...svojemu telesu si naredila uslugo ker si trenirala na fitnessu...jst mislim da fitness veliko bolj škoduje kot nakupovanje ;)
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 27. Nov. 2009 18:01

Sej trenirala sem zaradi sebe, ne pa ker je gospod pametni tak rekel..
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov