Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 20. Jul. 2009 21:26

mene moj skoz zafrkava da sm bajska, bajsolina, bucika... :D pa mam 174 pa 664kg, pa se mi zdi da nism debela ga pa hecam nej sebe pogleda :P otrocje sej vem :D :D
Ut ameris, ama...

“I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.”
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 20. Jul. 2009 21:26

aaammm hehehe mislila sm 64kg :D :D :D
Ut ameris, ama...

“I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.”
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Nov. 2009 17:48

vseenomiska23 napisal/-a:
*zverinica* napisal/-a:
Aloha napisal/-a:Mene ujezijo lih obratne pripombe u smislu mal se moraš poredit (pa res nism koščeno, shirano bitjece) ... Pa ne od fanta (čeprou tut kdaj, ampak kot aktiuni športnik ve, kako živim in funkcioniram), ampak od kšnih "tetk" (k jim je itak use presuho), kolegic (pha, zato k si se ti zredila, se ne bom še jst), fotra (ta bi mi kr deset kil nalimu gor, c, c, c, pajade).


welcome to my world :) men gre blazn na živce, ko mi mami usake tolk časa reče, da "se bom glihkar posušila"...mhm, do tega je še kr deeeelč...pa da bi lahko imela kšno kilo več pa take.... jz se v svoji koži trenutno počutm supr (ok, 1 kilco morm nujno še dol spravt, ker mi je una številka bl ušeč :D ), kadar sm lačna, jem, ni to, da bi stradala...vsak nej se briga zase - dokler se fajn počutm in nimam zdravstvenih problemov, mi dejte mir! :P


:) smo že 3! najbolj me razkuri ko grem k babici al pa teti na obisk pa so sosede veni pa začnejo.. jooj kak si suha. kaj nič ne ješ?včasih nisi bla tak.. nimaš apetita? kr s takimi mi ven hodijo. pol reče moja teta saj pa ni edina da je tak suha, pa sam utihnejo pol..joj kak me to razkuri. :evil: naj se raje za svoje otroke brigajo!


hehe, no vidim da nisem edina, mene to tut razjezi. Tete pa starejši mi ksos govorijo, ja pa kok si ti suha, pa sploh nisem tolk(166/52), njihova merila so taka kot so včasih bila, ženska more biti konkretna, ker če ni, ne bo mogla delat fizično(včasih ko so bili na kmetih pa to...)
Glede kolegic isto, kolk si suha, a seveda sem suha, sem čisto prav in sem nato ponosna :) to pa da se se ti zredila, me prav nič ne briga, pa da moreš zej meni očitat lekcijo kak sm jaz suha, sam zato da bi se ti boljše počutila ker si se zredila, v stilu boljše da sm malo okrogla kot pa suha kot ti...Ati mi nič ne reče, edino se včasih heca da bi lahko imela večjo rit, tipa kam te bo fant prijel, če ni rita konkretna :D
Mama itak narjaje vidi ko shujšam, ko sem se zredila 5 kg pred leti zaraid KT, mi je skos težila da sm preveč okogla...
Fant pa pravi da se zredim za 2 kg, več se kao ne smem,da ne bo preveč, njemu še najmanj zamerim vse skupii :P
keksy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 6. 4. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a keksy » 05. Nov. 2009 17:55

Brcnla bi ga u rit mu rekla nej sebe pogleda in bi šla
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 05. Nov. 2009 19:31

keksy ta je dobra :D


Jst mislim da nič slabega ni hotel stem povedat, odvisno v kakšnem tonu! Mogoče je rekel zaradi tega da boš ŠE lepše izgledala, pa tud za tvoje zdravlje skrbi, posebej če si imela težave z kg!
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 16. Nov. 2009 2:13

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:59, skupaj popravljeno 1 krat.
piciyu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a piciyu » 17. Nov. 2009 15:43

Jaz sem se tudi zadnje mesece redila. Sem trenutno nekje kot Tigi (164/61), ampak že zguljam na teži. Včeraj sem začel intenzivno z dieto, ker mi fant teži, da ga skrbi za moje zdravje. Pred pol leti sem bila še 55/56 kg, ampak faks in "lepe družinske razmere" (beri tašča) naredita svoje.

Zdaj pazim, da zvečer po 17.00-18.00 uri samo še vodo ali nesladkani čaj pijem, vsak dan zjutraj takoj tečt v naravo, na tešče pa kislo zelje (zelje za en teden, da prečisti telo). In cel teden brez sladkorja. Pa še dvakrat na teden na pilates. Pri meni zelo deluje. Samo vztrajna moram biti.

Je pa dobra dieta tudi sok iz javorjevega sirupa in limone.

Držim vam pesti, da vi tudi uspete na želeno težo!
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 24. Nov. 2009 10:39

mirkite na prehrano...pejte na kakšen fitness forum vam bojo takoj razložili kako in kaj ;)

ugotovu sm da...
punce ki so žalostne, prizadete(ne umsko) itd...se nažirajo z raznimi sladkarijami, junk foodom itd..

pri fantih pa obratno...sploh ne jejo, zgubijo apetit itd... O.o
TOM-Lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 297
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOM-Lady » 24. Nov. 2009 11:48

Js zase vem, da bi mene osebno motilo, da bi se zredila za nevem kuk kg. Sedaj imam postavo s katero sm zadovoljna, z njo je zadovoljen tudi moj tip, in sama želim, da tako tudi ostane, seveda tudi naredim nekaj na tem. Če bi mi to reku, bi se seveda se malce zamislila nad tem (ce bi to upraviceno reku, npr. da bi pridobila nekaj očitnih kilogramov).
In nevem zakaj se nekatere tako razjezite nad takšno izjavo. Roko na srce, vsak rajši pogleda človeka ki da nekaj nase in tudi skrbi za svojo postavo. In prov presenečeno ugotavljam "neumno" razmišljanje nekaterih žensk, k dobijo tipa, ah sej zdj pa mam tipa, pa ne rabim več skrbet zase in svojo postavo in se zanemarijo v vseh pogledih tudi v pridobivanju kilogramov. In pol se takšne ženske čudijo, k tipi gledajo za drugim, k sex ni več tak k je bil. Nikakor ne zagovarjam tega, ampak tudi obsojam ne, tak je. In nikoli nisem verjela besedam tipov in se zdaj ne verjamem, k reče joj, men je pa čist vseen če zenska dobi kej kg gor, tud ce je malce bolj obilna. K pa ženske nima poleg, pa gleda za suhicam, ali pa daje komentarje nad tvojo postavo, ki je čist kontra postavi njegove partnerice. Ne ti men, sej nisem z lune padla.To bo rekel takšen tip, k ni mogu dobit takšne kot mu je dejansko vsec-z normalno postavo, in pol pač more zagovarjat nekaj.
In js še vedno vztrajam pri tem, da se partnerju pove, kaj te moti na njemu, pa čeprav se to nanaša na kilograme, zaradi katerih se nekatere tako obremenjujete, naredite pa za to, da bi jih izgubile, ničesar. :roll: In navsezadnje je potem tip prasec, ker je pač povedal, kaj ga moti.
Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 24. Nov. 2009 20:46

ah ne bi se razburjala, dokler sm si sama ušeč mi je čist useen kaj on in ostali misljo!
Zivljenje je piskotek!
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 25. Nov. 2009 23:34

hmm sam res morš bit brihten da to dojameš...jst sm šele zdele :roll:

pač ko ti fant reče; kaj če bi ti malo shujšala...pač malo shujšaj ane :P hehee
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 26. Nov. 2009 9:34

jst pa ne vem kaj bi...k ponavad (ceprav nocem priznat) mi on full dobr svetuje. sicer pomojem nimam niti za hujsat 168/54 . samo sem pa opazila da karkoli mi predlaga je pol res ql. zanc sva sla po frakominino jopico in mi je bila ena full lepa pol je bla pa zraven se ena druga k najprej sploh nisem pomislila da bi jo imela pa je pac reku da probam....no in mi je pol res bol stala in sem jo vzela...no da zakljucim...verjetno da če bi mi reku da malo shujsam bi meu po mojem prav. najbrs bi res bol zgledala. ne vem no...sicer v ekstreme pa ne bi sla. na sreco ne zahteva tega :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Nov. 2009 13:00

In potem ti reče skoči z mosta in ti skočiš.Samo ne s previsokega... Vse se da že sproti rihtati, saj se ne zredši v enem tednu ali mesecu do te mere da bi bilo potrebno hujšanje. Pač greš namesto v macka na kaj bolj zdravega pa sploh ne pride do tega.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 26. Nov. 2009 13:08

ok imam svojo glavo...z mosta glih ne bom skocila :roll: . cenim pa njegovo mnenje ker sem ze velikokrat pogruntala da je ponavadi tisto kar rece res najboljse zame...mu zaupam po 6 letih, ker sem to ze veckrat pogruntala.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Nov. 2009 13:13

Ni letelo direktno nate ampak na vse, ki bi dejansko začele hujšati ker je lubi tako rekel.Če bi bilo samo nate, bi ^^ bili vidni :)
The world is as you are.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov