Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Jun. 2009 19:40

To nikakor ni isto, ti se lh razširiš na gmoto maščobe v velikosti mini tovornjaka, pravtako pa shujšaš do kosti, medtem ko on na velikost svojega tiča nemore NIČ!
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 02. Jun. 2009 19:41

Ne, ni isto. Če ma on majhnega, dejansko ne more nič glede tega.
Če pa ma ženska prevelko rit, pa lahko kaj naredi okol tega. (pustimo ob strani extremne primere, ko gre za bolezni ipd.)

Pol pa je nadaljevanje samo stvar psihološkega boja. Al bo ona vztrajala pr tem, da jo mora sprejet tako kot je, ker se ma tud sama tako najraje, al se bo zamislila nad svojo ritjo.
Odvisno od velikosti riti in samozavesti ženske.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 02. Jun. 2009 19:52

zakaj je ta tema v podforumu kuhinja :eek:
Uporabniški avatar
vseenomiska23
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a vseenomiska23 » 06. Jun. 2009 11:20

...
Zadnjič spremenil vseenomiska23, dne 27. Nov. 2009 11:07, skupaj popravljeno 1 krat.
hippo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 23. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a hippo » 10. Jul. 2009 21:15

rekla bi mu: ko bi bila dolžina tvojega jezika dolžina nekega drugega organa bi bilo tudi lepo :)
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 10. Jul. 2009 21:42

Če bi mi rekel, i me sigurno prizadelo, čeprav vem, da bi to rekel dobronamerno. Je pa pri nama tak, da se jaz vedno sekiram in gledam, kje imam kaj preveč, on pa vedno pravi, da če imam kje kaj, naj ne shujšam, ker je njemu prav fajn, ko me lahko kje bolj prime :) Moj pa je suhec (oz. ma lepo postavo, malo mišic in to) in se ko slon počutim poleg njega, kljub tega, da, če sem oblečena mam lepo postavo, ampak tiste nepravilnosti me motijo, ko nisem oblečena. Znam si komplicirat življenje pač :P
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Luss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 5. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Luss » 11. Jul. 2009 14:25

Mene bi prizadelo, če bi mi reko v kakem čudnem tonu.. če bi mi pa lepo povedu pa morda ponudo, da bo z mano telovadil, pa vrjetno ne :)

No, mal te že stisne pr srčku, k verjetno tut sam veš, da bi rabu shujšat, ampak ja..načeloma bi sprejela kot "konstruktivno kritiko" - seveda ob pravem tonu in v pravem trenutku..
Z nasmehom si lepša.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 11. Jul. 2009 14:37

densy napisal/-a:zakaj je ta tema v podforumu kuhinja :eek:
Ker ze vec kot 20 strani isti drek tenstajo.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 20. Jul. 2009 14:42

Mahagonij napisal/-a:
densy napisal/-a:zakaj je ta tema v podforumu kuhinja :eek:
Ker ze vec kot 20 strani isti drek tenstajo.


:rofl:

Meni se zdi prav, da tip pove punci, da bi lahko shujšala. Ves ta crap o "moral bi me imeti rad, če bom taka al pa taka" je kar nekaj! 2 si morata biti privlačna, delat na tem, da se ne zapuščata, itd. In čisto razumem tipa, ki trenira, ki se trudi izboljšat postavo, da si to želi tudi od punce. A vam je pa fino, ko imate ob sebi nabildanega tipčka oz. takega z normalno postavo, ki vam je všeč? Sama imam to pošlihtano v glavi, nikoli se ne bi zapustila, ker se zavedam kako pomembno se je dobro počutiti v svoji koži in kako pomembno je, da tudi po nekaj letih izgledaš privlačno fantu. In obratno, fant punci. Kaj pa mislite, da bo fant čakal, da se razlezete na 100kg in bo še kar tiho, ker vas LJUBI. A dejte ga lomt. Jaz bi prej rekla, da je VAM vseeno za tipa, če se vam zdi ok, da se zapustite, zredite in želite, da se vas tip še vedno noro sexualno želi.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 20. Jul. 2009 14:48

Ja no dobr, če se razlezeš na 100 kg, je prav, da ti reče (že zaradi tvojega zdravja), če se pa zrediš za par kg, je pa mal neprijetno.
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 20. Jul. 2009 14:55

Se strinjam. Ampak tudi, če jih imaš na 160cm 60kg in se zrediš za tistih ubogih 5 kilc, se telo spremeni. Mogoče je že pri 60kg bil malce nezadovoljen, ampak ga ni toliko motilo, ko pa je npr. prišla na 65kg, je pa že moral nekaj rečt. In to se mi ne zdi nič narobe. Zakaj bi sploh ženska prišla na 65 kil? Ne štekam.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 20. Jul. 2009 15:05

Ne štekaš, zakaj se ljudje zredimo? :? Stres, učenje, preveč sladoleda poleti? Ne vem, moj bivši je bil tak, ni mu sedl, ko sm se zredila, pa nism debela, zato k je mel pred mano same neke anoreksične (dejansko). Je bil precej obseden s težo, zvečer ni jedel, skoz mi je neki prbiju, kako je lepo, ko moškemu izstopajo rebra, itd... In me je to zelo prizadel, ker itak vsak kokr tok normaln človek opazi, da se je zredil in ve, da bo tud shujšu. Meni pač teža precej niha, ampak nikol ne grem v ekstreme in če se pri mojih 175 cm zredim za nekaj kg, se mi ne zdi nobena katastrofa, ker vem, da bom tud shujšala, še vedno sm.
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 20. Jul. 2009 15:18

Sonček, štekam to. So določeni dejavniki, ki vplivajo na težo, tudi pri meni. In to, da se zrediš zaradi tega ali onega, je meni čisto razumljivo in sprejemljivo, ni mi pa ok, če je osebi vseeno za to, čeprav se s tako težo ne počuti ok. In potem še zahteva od fanta, da jo sprejema kot takšno, če ji pa kaj omeni je pa cel halo, kako jo ne ljubi. Ljubi jo, samo sexy mu ni več, kar pa je problem.

Tvoj bivši pa je zgleda imel problem sam s seboj in še dobro, da je bivši.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 20. Jul. 2009 16:25

men je pa kul da mi fnt pove, če opaz da sm se zredila...sicer nism lih vesela ampak spoštujem to d mi pove, ker ne misl nč slabga, ampak ve da mi velik pomen postava pa da se marsičemu odpovedujem na račun tega. Je res, da ko se partner zredi nekej časa še gledaš pol pa že moš neki rečt če gre vse sam še na gor:) moj je plavanje trenitu in se je zredu za 10 kg, sam nima špeha, mau mn mišic, ne zj da bi mu kšne zaloge in mu pol včas mau rečm d nj mau mn je, če ga vidm da se kr baše :D
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 20. Jul. 2009 20:40

Midva si doskrat poveva, ko se zrediva. Eden drugmu stokava,da sva ko pujska in pol si nekako pritrdiva. Več al mnj se nikol ne užaliva al pa da bi uzela to zares, sam enkrat me je mau zabiu, ko me je božau po trebuhu in mi reku,da sm malo bajskasta ratala. Sej neb blo hudga,sam pred tem sva se nek skregala in mi ni blo lih kej prijetno.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov