Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 25. Apr. 2009 13:36

qqq
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:10, skupaj popravljeno 1 krat.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 25. Apr. 2009 18:07

ja ok, js bi mu vseen rekla to, itak fora :P
pa zaenkrat nimam takih problemov s težo, zato sm to napisala bolj v svojem imenu ;)

sploh pa nima men kej tip govort, da sm debela. lol, če že je to moja očitna stvar? :?
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 25. Apr. 2009 20:02

ah ne pretiravajte no :wink: pač rečeš vem / ne nisem.
Zdej boš pa krneki nazaj govoru: " to si tudi debel" lol no, saj niste 13 stare :?
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 25. Apr. 2009 20:33

densy napisal/-a:ah ne pretiravajte no :wink: pač rečeš vem / ne nisem.
Zdej boš pa krneki nazaj govoru: " to si tudi debel" lol no, saj niste 13 stare :?


a ne razumeš heca? sploh ne vem zakaj se zapičite v stvari, ki so napisane za foro, ne pa da se v njih poglablja. Tebe, poleg 2 žensk, sm mela tak na block, sm zdj ni več te funkcije.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 25. Apr. 2009 20:37

Mene je Moj (ko sm se zredila) opozoru, da sm se zredila in mi predlagau, da se nej lotim malo migat. Nism uzela za nič slabo, ker mislim, da mi je hotu pomagat, ker me pozna in ve, da se bom pol fajn sekirala, da če sm mu še ušeč. Do zdej ni kazau znakou, da bi blo kej narobe (seksulano oz. v smislu privlačnosti), ker se usake tolko malo zredim.
Pa tud Moj se je zrediu in sm mu to tud povedala. Zdej ga učasih malo hecam, da ma trebušček ko nosečnca na začetku, ampak ni mišljeno nič slabo.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 26. Apr. 2009 10:22

marypa napisal/-a:
densy napisal/-a:ah ne pretiravajte no :wink: pač rečeš vem / ne nisem.
Zdej boš pa krneki nazaj govoru: " to si tudi debel" lol no, saj niste 13 stare :?


a ne razumeš heca? sploh ne vem zakaj se zapičite v stvari, ki so napisane za foro, ne pa da se v njih poglablja. Tebe, poleg 2 žensk, sm mela tak na block, sm zdj ni več te funkcije.

:cry:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 28. Apr. 2009 19:02

positive vibration napisal/-a:
cvetkaaa napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:
marypa napisal/-a:če ti reče kj tazga mu rečeš: Ti tudi nisi ravno suh :razz:


ja kaj nj mu jst rečem, ko mi rečem da sm se zredila v rit pa v trebuh (ne reče direkt da nj shujšam?!) on ma pa same mišice in oh in sploh minimalno špeha :D nemorm mu rečt da ni glih suh ;)


Če ima mišice najbrž ni prav zelo suh. Vsaj ponavadi je tako.

Dobro, pa če ma mišice, mu ne bo glih govorila, naj shujša, al?


Oh, joj, mišice lahko pomenjo samo večjo kilažo (kr pač vagajo več od špeha), zato dejstvo, da je nekdo mišičast ne pove nč o tem, a je suh, normalno grajen al konkretno nabit (nikakor pa ne debeu).
In u končni fazi, tut če ma preveč mišic, je to še vedno bolš kt da ma preveč špeha.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 28. Apr. 2009 21:05

^^saj je Nia že rekla, da nima njen nič špeha. Pa tudi sicer, splošno sprejeta predstava o moškem z mišicami je, da se verjetno ne trese ko wackelpuding :)
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 28. Apr. 2009 21:31

Mene osebno če mi fant to rekel, bi pa zlo przadelo. V tej stvari sem zlo, zlo občutljiva namreč. :( Žal.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 28. Apr. 2009 21:36

Ah, meni je moj to že parkrat rekel. Priznam, da sem dobla v zelo kratkem času par kil gor, tk da po eni strani mu dam prav, po drugi strani pa sem itak že navajena špikanja okoli velkih riti in podobno...mam 2 sestri, kar pojasni trdo kožo...
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 05. Maj. 2009 17:03

polly-polly napisal/-a:Mene osebno če mi fant to rekel, bi pa zlo przadelo. V tej stvari sem zlo, zlo občutljiva namreč. :( Žal.
tudi jaz. :(
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 07. Maj. 2009 10:43

Aloha napisal/-a:Mene ujezijo lih obratne pripombe u smislu mal se moraš poredit (pa res nism koščeno, shirano bitjece) ... Pa ne od fanta (čeprou tut kdaj, ampak kot aktiuni športnik ve, kako živim in funkcioniram), ampak od kšnih "tetk" (k jim je itak use presuho), kolegic (pha, zato k si se ti zredila, se ne bom še jst), fotra (ta bi mi kr deset kil nalimu gor, c, c, c, pajade).


welcome to my world :) men gre blazn na živce, ko mi mami usake tolk časa reče, da "se bom glihkar posušila"...mhm, do tega je še kr deeeelč...pa da bi lahko imela kšno kilo več pa take.... jz se v svoji koži trenutno počutm supr (ok, 1 kilco morm nujno še dol spravt, ker mi je una številka bl ušeč :D ), kadar sm lačna, jem, ni to, da bi stradala...vsak nej se briga zase - dokler se fajn počutm in nimam zdravstvenih problemov, mi dejte mir! :P
cami
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 17. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a cami » 25. Maj. 2009 23:34

nezaslišano! saj ok, če ti pomaga itd. če bi ga sama prosila, ampak da ti reče direktno, je pa kar grdo in neobzirno. sigurno tudi on ni popoln. sploh pa, nisi nobena bomba, nehaj no, :roll:
Uporabniški avatar
Lotta*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Lotta* » 01. Jun. 2009 20:04

če bi mi reku u hecu...res hec...potlej bi mu rekla, da se bo pač mogu zadovoljit z manjšimi joški :D

če bi mi pa kr tko reku, bi mu pa fejst zamirla. Odvisn bi mogl bit to tud od mojga hamlanja kok govorim skoz da mam velko rit pa tko. ampak bi se pa fejst zamislna, če bi mi tko resno reku. Bi mela kr globoke pogovore okol tega.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 02. Jun. 2009 19:37

mene prizadelo nebi, bi si pa verjetno dala mislt in se obremenjevala kr neki casa...

ubistvu sva se lih o tem zanc pogovarjala in sm mu rekla da je to isto kot ce bi js njemu rekla da ma ful mjhnga pa da bi pac lah kj naredu glede tega :roll:
Zivljenje je piskotek!

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov