Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 21. Apr. 2009 17:49

mam obcutek da se zaveda posledic tko da se mi niti ne bi upu... :)
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 21. Apr. 2009 18:25

Trenutno mi ni treba hujšat ali kaj takega in mi skoz govori kok sem mu všeč. Bi pa hotela, da bi mi v prihodnosti, če bi se preveč zredila dajal kakšno motivacijo, predloge za rekreacijo. Boljše to kot pa, da mu ne bi bila več všeč.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 21. Apr. 2009 18:27

midva se skoz zajebavama neki s tem :D

da bi mi pa resno to reku..hm, ce bi blo u nesramnem smislu - :evil: ; ce bi blo pa na mestu (da bi se res ful zredila in bi to na lep nacin povedal) pol bi pac sprejela kritiko.

taki fanti pa ki hocejo da majo njihove punce popolno postavo in jim tezijo zarad par kil, ja js mislim da je njim vseeno ce bi eno lutko vlacli poleg sebe. to se men ne zdi ''imeti rad cloveka in ga sprejeti takega kot je''.
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 21. Apr. 2009 18:35

:D
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 0:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 21. Apr. 2009 18:59

Jaz sem mu že sama od sebe pred časom omenila, da moram par kg dol. Pa je rekel, da ni treba. Če pa že želim, ni problema, samo ne v rit :). Itak me pa ima rad takšno kot sem, s kakšnim kg več ali manj. Drugače pa je moj že po naravi zelo suh. Nima potrebe po hujšanju. Nekako sva mi2 narejena - on bi lahko vsak večer pojedel goro hrane, pa bo prej shujšal kot se zredil, jaz pa samo pogledam kos kruha zvečer, pa že pridobim kakšen kg. Pač ima drugačno prebavo od mene.
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 21. Apr. 2009 19:15

Meni je pa reči nekomu, da naj shujša čisto odvisno s kakšnim namenom to reče. Lahko je zelo dobro namerno, ker ga pač skrbi tvoje zdravje, videz,... lahko pa je slabšalno, če preprosto misli, lahko bi bila bolj suha, bolj lepa. Težko je točno opredeliti kako se ta izjava razume.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 21. Apr. 2009 19:29

če ti reče kj tazga mu rečeš: Ti tudi nisi ravno suh :razz:
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 21. Apr. 2009 21:55

Odvisno na kakšen način mi reče. Če mi reče na nesramen, grob ali takrt k mam pms: run :evil: . Drugače bi mu pa predlagala naj greva skupaj na post, da bo obema koristilo :D (to bi bila komedija, revček je že tako skos lačen)
Mi je pa že marsikaj rekel in je cel ostal :lol:
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 21. Apr. 2009 22:00

No meni je nekoč eden rekel, da bi se pa lahko malo zredila, ker sem suha :roll:
Uporabniški avatar
mitkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 98
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mitkica » 23. Apr. 2009 8:18

ni mi še noben to rekel.
pa tudi če bi se zredila, dvomim da bi uspel to komu rečt, ker bi prej sama začela izvajat ukrepe. če pa bi, pa ne bi bila jezna ali užaljena.
no...to lahko govorim zdaj, ko nisem bila v situaciji. kaj bi bilo v resnici pa ne vem :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 23. Apr. 2009 9:23

;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:13, skupaj popravljeno 1 krat.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 23. Apr. 2009 9:47

Jaz bi bila vesela, če bi mi kdo dobronamerno rekel da naj shujšam, če nebi sama opazila da sem se zredila.. Ampak pomojem bi bila jaz prva, ki bi opazila dodatne kg, in bi zagnala preplah preden bi me tip poslal hujšat.
Če pa bi šlo vse skup predlaleč, in da se nebi znala pravilno lotit "problema", bi me pa najbrž malo prizadelo.
Teženje za brezveze in vsako malenkost se mi pa zdi nesmiselno.

Moj se je malo poredil odkar je začel redno delat; ampak me nič ne moti :) ... Ker je itak zelo visok in se mu 5 kg skoraj nikjer ne pozna.
In je sam reku, da mora pas zapenjat v naslednjo luknjo, ker se je zredu, naslednji dan se je pa že ponudu da gre laufat z mano, pa dal mi je nalogo, da vsako jutro poskrbim da se bo dobro razgibal. :lach: :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 23. Apr. 2009 19:06

Mene ujezijo lih obratne pripombe u smislu mal se moraš poredit (pa res nism koščeno, shirano bitjece) ... Pa ne od fanta (čeprou tut kdaj, ampak kot aktiuni športnik ve, kako živim in funkcioniram), ampak od kšnih "tetk" (k jim je itak use presuho), kolegic (pha, zato k si se ti zredila, se ne bom še jst), fotra (ta bi mi kr deset kil nalimu gor, c, c, c, pajade).

Moja mami je fotkotu večkrat rekla, da je šou predaleč in nej se mal ustau, pa to še nikol ni blo mišlen nesramno, niti on tega nikol ni tko dojeu.

Sam se tega zave še pred tovrstnimi opazkami, ampak čaka, da "se neki zgodi" (se zagleda na eni fotki in zagrozi, da se je ne kaže naokol, se zasopiha s psom na štriku, uzre previsoke cifre pritiska, ...).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 24. Apr. 2009 6:19

~NIA~ napisal/-a:
marypa napisal/-a:če ti reče kj tazga mu rečeš: Ti tudi nisi ravno suh :razz:


ja kaj nj mu jst rečem, ko mi rečem da sm se zredila v rit pa v trebuh (ne reče direkt da nj shujšam?!) on ma pa same mišice in oh in sploh minimalno špeha :D nemorm mu rečt da ni glih suh ;)


Če ima mišice najbrž ni prav zelo suh. Vsaj ponavadi je tako.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 25. Apr. 2009 13:14

cvetkaaa napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:
marypa napisal/-a:če ti reče kj tazga mu rečeš: Ti tudi nisi ravno suh :razz:


ja kaj nj mu jst rečem, ko mi rečem da sm se zredila v rit pa v trebuh (ne reče direkt da nj shujšam?!) on ma pa same mišice in oh in sploh minimalno špeha :D nemorm mu rečt da ni glih suh ;)


Če ima mišice najbrž ni prav zelo suh. Vsaj ponavadi je tako.

Dobro, pa če ma mišice, mu ne bo glih govorila, naj shujša, al?
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov