Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 02. Mar. 2008 13:56

mgerdevi napisal/-a:če bi te res imel rad tega nebi rekel...


jst sem pa iskrena do tistih, ki jih imam rada. in če bi se mi zdelo, da mora shujšat, bi mu to tudi povedala. tako da tudi ne bi pretirano zamerila, če bi mi fant to rekel. zadnja stvar, ki si jo želim v zvezi je, da se 'zapustim'.
Uporabniški avatar
mgerdevi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mgerdevi » 02. Mar. 2008 17:16

maš prow ja samu za njeno težo kukr je napisala ne moreš rečt da se je zapustila...pač ma obline ne...pa tudi on bi jo moral meti rad takšno kot je .... in če prav razumem je shujšala za 4 kg ... ja sory pole pa res ne vem kaj fant želi....
Uporabniški avatar
jowko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 25. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jowko » 02. Mar. 2008 17:40

Glih če jo imaš rad ji boš to rekel... ker drugi bi jo mogoče samo opravljali kar se tiče njene teže!

Če se punca zapusti in se zredi bi ji sigurno to rekel. Tudi kolegom/kolegicam, ki se zredijo povem. In kaj je tukaj slabega? :roll:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 02. Mar. 2008 17:57

^^meni bi blo malo nerodno, če bi mi moj tip to reku...tuki je pa spet odvisno kolko časa sta sploh ukop...
midva sva kr dosti časa skupi, in če bi mi tip to reku, bi se malo zamislila nad sabo...če je res tko...in bi pričakovala, d mi tip pri hujšanju pomaga...d me ne še bolj potlači, ampak d mi stoji ob strani, pa d hodi z mano teč (al kej podobnega)...
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 02. Mar. 2008 21:15

Men se zdi da se kr dost folka zredi ko so enkrat v resni zvezi. :D Tud moj bivši se je zredil pol ko sma bla že kakšno leto skup, pa sicer mi ni blo to ravno všeč, ampak ni me pa neki motlo, da bi mu prav rekla naj shujša. Sam če bi mela pa enga ki bi se zredil za 10 kil al pa več, bi mu pa zihr rekla in zato ne bi zamerla, če bi tud kter men reku da bi se mi to nardilo. Sicer pa js itak vem da že če bi se zredila za ene 5 kil, ko bi se sama takoj angažirala in začela hujšat, mi ne bi blo treba rečt. :lach:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 02. Mar. 2008 23:54

midva se pa kar strinjava, da naj se on malo zredi, jaz pa zgubim kako kilco (ker jih mam že itak preveč...)... zamerla mu pa nism, ko mi je reku, da ne bi blo slabo, če bo mal shujšala... ker pač vem, da tud če ne bom, me bo še vedno meu zlo rad... sm se pa res spraula hujšat (ampak zarad sebe), ker mam zarad teh (~ +15) kil težave s kolenom in zgledam kot slon :? ... že kar dost ljudi mi je reklo naj dvognem leno rit in shujšam, kar pa ni tako lahko... vzrok vseh teh kil je poškodba kolena in pomanjkanje telovadbe za 3 leta, samo to pa ljudi zgleda ne zanima, važno je, da človek zgleda 'len'... upoštevala sem edinole zdravnikov nasvet: manj kg pomeni malj obremenjeno koleno in manj bolečin --> shujšala sem 20 kg, kar pa ni bilo lahko... (nažalost sem jih 5 pridobila nazaj... ah ta fax in pomanjkanje motivacije za telovadbo).... že dolgo se ne sekiram več zaradi opazk o moji teži, mi grejo skozi eno uho not in skoz drugo vn...
brezvezne se mi zdijo opazke zarad 4 pridobljenih kg, zgodba bi bila drugačna, če bi se nekdo v vezi zredil za 10 ali 20 kg... 4 kg niso takorekoč nič, le mal na oblinah pridobiš... :roll:
pravim pa: če kermu nism všeč taka kot sem, naj pa gleda proč... tako tud odvečnih kil ne vidi hehe :P
Uporabniški avatar
Bejbika23
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 15. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Bejbika23 » 03. Mar. 2008 8:29

Ryu, se strinjam s tabo. Če gre za 3, 4 kg pridobljene teže, ni kritično. Drugače je, če se lateri od partnerjev zredi za 20 kg.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 03. Mar. 2008 12:30

mgerdevi napisal/-a:če bi te res imel rad tega nebi rekel...me prow zanima kako bi on odreagiral če bi se mu ti kej pritožila da te na njemu moti...

to je jasen znak da ni pravi zate in zato si raje najdi koga ki te bo mel rad takšno kot si....

če bi meni to rekel mu nebi ostala dolžna....ker vsak ma svoje napake in ravno zaradi teh napakic smo edinstveni....


:roll: to pa je ljubezen! :? bi bla torej na istem kot če bi on tebi to rekel. le, da ga ti mogoče ne bi zbadala zaradi teže, ampak zaradi drugih napak. kaj ko bi on to razumel kot "neljubezen"? :roll:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 03. Mar. 2008 22:10

no angel napisal/-a:Men se zdi da se kr dost folka zredi ko so enkrat v resni zvezi. :D


khm :oops: še kako res :D ...to bi lahko rekla zame, ampak *on* se pa itk ni nč zredil, ker ma tako presnovo... :)
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 03. Mar. 2008 22:25

Moj se pa načrtno redi :D K je bl suh pa tko..pa me ne mot,ker postaja drgačn kukr k sm ga spoznala..Sama sm ista..mi nima kej očitat :D Zaenkat..

Sicr pa če bi mi to reku..bi se najprej zamisla,premisla..če je to res..Pol bi pa od njega prčakvala kako spodbudo al pa kako družbo za kako aktivnost,k bi pomagala pr temu. Sicr je pa tut odvisno od tega na kak način bi mi to reku..al tko zaničljivo(kukr moj bratranc svoji punci govori :? ,k ji že od samga začetka skos to naprej meče..sam ona je res lena in ne vem kaj..sam to je čudno k je že od prej taka..ne vem kako lahko pol kej tazga zahteva-ne rečem če bi se s časoma pač..)..bi razmisla 100%o njegovih besedah..Zihr pa bolijo take negativne besede..
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 03. Mar. 2008 23:22

je
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 18:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 18. Apr. 2008 9:09

a veš kaj pa jaz mislim zadne čase, k sem tudi pridobila malo na teži, ravn tulk da mam večji trebuh, in pol se ne počutm vredu, z krajšo majčko, ...da mi moj fant to reče, bi me štihnal v srce, ker resnica boli, ampak hkrati se pa povsem zavedam, da sem nekoč bila suhica, oblekla sm lahko praktično skor vse, in ker me je takšno spoznal, se vame zaljubu, bi si pač želel, če bi dala kak kg dol, in ve, ker sem mu večkrat omenila, da se ne počutm vredu s pridobljenimi kilami. ve da si tudi sama želim shujšat kakih 5 kil. Ne vem no, da bi mi pa reku kr za 8kg dol. bi ga pa usula besedno.

Meni moj reče, da se bova skupaj gibala, bova šla na kolo in laufat in bo šlo dol. Lepo mi reče, pa tut sam ve, da se je nmal poredu. Tud trebušček.

:schaf:
Uporabniški avatar
irisina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 8. 2006
Kraj: =)

Neprebrana objavaNapisal/-a irisina » 18. Apr. 2008 14:08

No, mene pa ne bi prov nič motil, če bi mi moj povedal da sem se zredila.. ker tko ko je že ena omenla nekaj postov nazaj - zadnja stvar, ki bi jo hotla je ta, da se zarad resnga fanta zapustim :roll:
Sam dobr, zdej tud odvisno od tega kako ti reče ane... lahko ti na lep način pove, pa ni pol tko hudo... Sej mogoče bi bla vseen mal užaljena (ker sej veste kako je - resnica boli :D ), ampak rajš vidm da mi pove kar si misl, ne pa da bi mu blo bad pa mi neb nč reku, nevem no...iskrenost je vseen na prvem mestu, a ni tko...sploh v resnih zvezah
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 18. Apr. 2008 14:32

Če ga kaj moti pr men, naj mi pol rajš predlaga na zloooo blag način, kot npr. greva skupi mal telovadit, al pa kaj podobnega. Da mi reče, naj shujšam-je že kriza. Sam še vedno bolje to, kot pa da te začne klicat: debeluška, ali pa kaj zelo neprimernega v vulgarnem smislu...joj,mu kar vrat zavijem :!:
:wink:
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 18. Apr. 2008 15:12

meni je tudi povedal, pa mislm da ga je bilo kar strah, če bom kaj užaljena. ampak nisem bila. je pa vseeno malo neprijetno slišat.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron