Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 03. Apr. 2005 20:53

Hely_3 napisal/-a:Ja hvala. Res full ste dobre ki mi pomagate ko odgovarjate.

DALILA: Moj fant je bil(ko ga še nisem poznala) full debel. sedaj je pa suh. Samo malo trebuha ima. Sedaj je pa še ta trebuh zgubu in sedaj full dela vaje za roke in trebušne. Je reku da bi lahko delala vsak svoje "delo". On dela te vaje jaz pa da bi malo shujšala.
Vem, če te ima fant rad naj bom taka al pa drugačna.


....



Če je tako, hm taki ljudje so najhujši, tako kot tisti, ki nehajo kadit. Najbrž te zarad tega nima manj rad, samo zunanjost ga je obsedla. Je pa nesramno, da komentira druge kak so fine zravn tebe in s tem tebi zbuja slabo vest.
Kaj češ, vzemi ali pusti
pa pa
Uporabniški avatar
limonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a limonca » 03. Apr. 2005 21:18

Hely_3 napisal/-a:Ja meni je to fant reku. Hodila sva že tam okoli enega leta in mi je reku kaj če bi jaz kakšnih 8 kg dala dol. Velika sem 163cm težka pa 60kg. Ja vem da sem debela. Jaz sem od 5 leta smučala in pri 15 letih sem morala narediti premor zaradi težav s koleni. In takrat sem malo pridobila na notranji strani stegen in malo na riti. Sedaj sem se odločila hujšati. Sedaj sem že shujšala 4kg ker sem bila prej težka 64kg. Prava bomba kaj????Čeprav moje prijateljice se zelo kregajo ker ga poslušam.
Kaj pa ve mislite o tem????


Lep pozdrav


V rit bi ga poslala!!! Dokler teža ne škodi zdravju in dokler si sama s sabo zadovoljna, nima smisla hujšat zarad enga tipa.
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 03. Apr. 2005 21:20

tko iz naslova....ce ti fant rece d mors shujsat, pol te nima rad in bols d ga odjebes :evil:
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 03. Apr. 2005 21:25

Hm nevem no, če je glih tak... Kaj pa če jo hoče lepo prijazno opozorit in povrhu tega še izbere pravi trenutek? Ali je pač bolje, da je tiho :?

Meni se to ne zdi tak huda kritika in se mi zdi vredu, da si zaupata...
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 03. Apr. 2005 21:30

baby girl napisal/-a:tko iz naslova....ce ti fant rece d mors shujsat, pol te nima rad in bols d ga odjebes :evil:


Jaz se ne strinjam, da je to lih dokaz, sa te nima rad, le on je dosegel, kar si je vedno želel, zdaj se mu pa zdi, da si to tud ti želiš in da ti more pri tem pomagat. Vsekakor pa to ne pomeni, da te nima rad.
pa pa
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 03. Apr. 2005 21:42

ce bi te meu rad bi te sprejeu taksno kot si ne?
je pa odvisno kak to pove ja
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 03. Apr. 2005 21:43

mislim rect s kaksnim namenom
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 03. Apr. 2005 21:45

Ni odvisno sam od tega kak ti to pove, ker eni se pač ne znajo izražat, je pa razlika v tem al ti reče, veš kaj ljubica, ti bi pa lah mal shujšala, al pa če ti reče, shujši al pa grem.
pa pa
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 03. Apr. 2005 21:47

Ja seveda je ful odvisno od načina. Samo Dalila zdaj si ravno dva ekstremna načina povedala. V drugem primerju je najbolje rečt samo adijo.

Da pa nebi bil kdo prizadet pa še obstaja ogromno načinov, ki so bolj prikriti. Recimo skupna telovadba, tek, itd :wink:
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 03. Apr. 2005 21:52

ja sj ce te fant spodbuja d shujsas zato k ze sama ves d mors shujsat so najbols nacini tk k je mark povedu
ni mu treb direktno rect d shujsi
ce si pa ti cist lepo zadovolna s sabo, pa ti on rece d shujsi zarad njegovih interesov pol pa bay bay
mene bi prizadel v vsakem primeru ce bi mi fant naravnost reku nej shujsam :?
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 03. Apr. 2005 21:59

Mark napisal/-a:Ja seveda je ful odvisno od načina. Samo Dalila zdaj si ravno dva ekstremna načina povedala. V drugem primerju je najbolje rečt samo adijo.

Da pa nebi bil kdo prizadet pa še obstaja ogromno načinov, ki so bolj prikriti. Recimo skupna telovadba, tek, itd :wink:


Ja ker ve tem je fora, če ti reče shujši al pa pejd, pol to po mojem dejansko je znak, da te pravzaprav sploh nima rad in res enostavno greš.

Če pa si tvoj fant želi, da bi shujšala in ti to pove, pa to ni znak, da te nima rad, ampak je v bistvu faca, da ti je upal to povedat. Sej se pol loh naprej pogovoriš kolk mu to pomen itd itd. Pol je pa tko kot sem rekla, en reče bol grdo en pa bol lepo, ampak če je to le njegova želja, ne pa ultimat, to še ne pomeni propad zveze, ampak kaj pa vem, a veš sej če maš žensko rad je zate lepa kakršna je, popolna pa ni in obstaja možnost, da bi kot si nekateri želijo spreminjat kaj v karakterju svojga partnerja, si isto želijo sprement kaj na telesu.

Evo dober primer, kaj pa če si partner želi sprement kaj v karakterju?

Sej vem to ni popolnoma enako, je pa vseeno dokaj podobno.
pa pa
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 03. Apr. 2005 22:53

hm hm ... :oops:
ja jz tud svojmu fantu nonstop govorim naj shujsa, naj pazi na prehrano, na proba ne jesti tega, naj se vec giblje.. ker se je v zadnjih2letih zelo poredil... :?
samo to ne pomeni da mi ni vsec ?!
jaz ga imam tudi takega najrajsi na svetu :!: :!: in teh sprememb tudi opazila nisem, dokler ni zacel sam malo jamrati..potem so zaceli se kolegi..
no zdaj pa jamramo vsi, ucinka pa nobenega :)
jamramo pa zaradi njega, ne zato da nam tak ni vsec ali pa karkoli podobnega, ampak zato ker njemu zelimo dobro, ker ce bo izgubil par kg se bo tudi sam pocutil izredno boljse, samozavestnejse...

najbrz se bova vpisala v fitnes in zacela z jutranjo telovadbo, tudi meni ucvrstitev ritke ne bi nic skodovala :razz: :razz:

ce pa ne bo nic iz tega, pa ne bo.. midva bova se zmeraj skupaj :!:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 04. Apr. 2005 0:36

Če želiš shujšati zaradi sebe mu predlagaj, da skupaj telovadita....če je to res samo zato, da se boš ti v svoji koži dobro počutila. Če pa želiš shjuadi tega, ker si to on želi, ti pa bi mu iz vse ljubezni rada ustregla, da bi bila zanj res "bomba"....je to zadnje kar si želiš.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 04. Apr. 2005 8:51

Hmm ja jst res ne vem kaj bi si misnla ... prvi trenutek bi sigurno bla užaljena, ker če me ma rad naj me ima takšno kot sem ...
Največji problem pr tipih je ko tut če mislijo dobr ne znajo tega na lep način povedat ... Sej lahko bi reku ... Ej lubica kaj pa če bi se midva oba dva začela mal več s športom ukvarjat ... pa bova šla en dan rolat, pa en dan tečt pa en dan na kolo ...
Pa bi se čist drugač slišalo pa še vesela bi bla, ker bi še mal več časa z nji preživela ... Samo ne tega ni v moških glavah ... :roll: :?
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 04. Apr. 2005 11:05

ko je meni to rekel fant po zelo dolgi vezi sem skor dol padla.
me je pa zelo bolelo.
po eni strani je bil poduhovljen in moja notranjost mu je pomenila vse, ampak samo do trenutka, ko sem se zredila za par kilogramov.
meni je takrat vso samozavest zbil in priznam, da me je še danes strah, da se mi bo ta film ponovil.
pa da bil vsaj sam neka poosebljena lepota - pa daleč stran od tega.
vsak naj pomede pred svojim pragom - nihče ni popoln, en ima krive noge drug rumene zobe ...

zdaj sem si pa dala duška se takoj boljš počutim. :lol:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron