Klepetalnica

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Dec. 2017 18:49

Očitno je že nekdo mel podobne ideje :D

Slika

http://www.bhg.com/recipe/gingerbread-cake-pop/
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Firestorm
Debatorica
Debatorica
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 13. Dec. 2017 19:16

O uau, ful so lepe.

Za gingerman piškote sicer ne vem, da bi kdo prodajal, ima pa Hofer vsako leto take velike špekulas srčke z luknjico, skozi katero lahko napelješ vrvico. So kot nalašč za okraševanje pa še zelo okusni. Tako da če ne najdeš kaj boljšega, je tudi to ena opcija :) Najdeš jih v okrogli plastični škatli.

Pasto za okraševanje pa z lahkoto tudi narediš - stepeš beljak z veliko sladkorja v prahu in nekaj soka limone, nadevaš v plastično vrečko in odrežeš vogalček, da lahko skozi iztisneš pasto. S tem se dobro da risati, lahko pa se uporabi tudi za lepljenje različnih okraskov na piškote (razne kroglice, zvezdice, lunice...itd.).
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Maj. 2018 8:18

Hej, kje ste kaj jedli dober steak?

Lahko Ljubljana, ali kje drugje po Sloveniji, sem se priprevljena peljat da probam še kaj novega :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Firestorm
Debatorica
Debatorica
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 19. Maj. 2018 8:22

Sicer že nekaj časa nazaj, ampak Argentino. Res dobra hrana.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Jun. 2018 14:12

Ko sem se vselila v stanovanje, so bili uni zažgani robi, madeži okoli kuhinjske plošče... sicer sem skušala zribat ampak rees ni šlo dol. meni, kot clean freaku, je to kr težko gledat. a ima katera ideja kako se tega znebiti?

Hvala!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri