Katere začimbe pašejo h kateri hrani?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 05. Jul. 2009 15:00

Enostavno veš kaj paše kam.. Povohaš in če ti paše zraven daš notri, drugače ne.
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 03. Apr. 2010 16:44

Jaz imam rada močno začinjeno hrano in mi skoraj vseovsod paše vse, malo povoham in se mi zdi, da moraš samo najti pravo razmerje...
Uporabniški avatar
Vincent
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 12. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Vincent » 12. Mar. 2011 23:44

Okej, kot da ne piše zadaj na pakungi vsake začimbe kam se najbolj prileže?!
suomi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 3. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a suomi » 13. Mar. 2011 8:10

Ja to sem tud jaz hotla rečt, da piše ponavad na začimbah kam paše.
Drugače pa je najbolje, da ti osnove nekdo razloži, potem pa je potrebno veliko prakse v kuhinji, da rataš dober ;)
Jaz imam pomoje okrog 50 začimb in vse uporabljam. Kuham jedi iz celega sveta, ki zahtevajo svoje.
Pri nas veljata cimet in klinčki samo za sladke jedi. Dejte ga enkrat probat k rižu, zelenjavi, paradižnikovi omaki, enolončnicam,... (ne kar na pamet, poglejte si recepte za orientalske jedi).

Drugač pa curry ni za v smeti, samo uporabljat po pameti. Krasno paše k rižu in raznim pikantnim paradižnikovim omakam.
Jaz ga sicer ne uporabljam (ker je to mešanica začimb), si ga po potrebi zmešam sama. Osnova je kurkuma, ki je v uporabi skoraj dnevno.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 13. Mar. 2011 8:33

suomi napisal/-a:Ja to sem tud jaz hotla rečt, da piše ponavad na začimbah kam paše.


meni pa na začimbah piše, kako se gojijo (svetloba, zalivanje), probaj tudi take začimbe, so boljše od tistih, kjer piše, v katero hrano pašejo! :D :D :D

šalo na stran, sedaj se začenja sezona dišavnic, najbolj kvalitetne na svetu so iz Albenge-Italija. Sem ravnokar napisal mail prijateljici, ki dela v firmi, ki izvaža dišavnice (sveže v lončkih), katere slovenske firme so naročile dišavnice, da vem, kje kupiti... :D

ko dobim odgovor, javim! :P
suomi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 3. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a suomi » 13. Mar. 2011 8:53

Se strinjam, da so sveže dišavnice najboljše. Recimo sveža bazilika ima čisto drgačen vonj-okus, kot sušena. Sam enih se pač ne da pri nas gojit, tko da... Jaz imam najraje trajnice, da jih ni treba vsako leto sadit! :)
Čakam da ozeleni žajbelj, timijan, origano, meta, melisa, drobnjak,....
katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 13. Mar. 2011 22:44

*etty* napisal/-a:Mi mamo doma celo paleto nekih začimb, ampak jst večinoma nimam pojma katera začimba paše kateri jedi?

Recimo kam paše:
- bazilika
- rožmarin
- timjan
- curry
- lovor
- muškatni orešček

Origano gre k pizzi, to vem :D


Baziliko dajem v paradižnikovo omako in na jed iz malancanov/bučk+paradižnika+mocarele.

Lovor dajem v vegetarijanski golaž in kheer(azijski mlečni riž).

Muškatni orešček dajem v bešamel, tega pa npr. v vege lazanje.

Ostalih naštetih ne uporabljam.

Uporabljam pa še:
-kurkuma: v sabdži, v gorsko mineštro
-ingver: v sabdži, gorsko mineštro, v sladoled, piškote, sadni čaj
-kardamom: v kheer, testo za ocvrto sadje, sladoled
-origano: v pelate za na pizzo
-kumina: v jedi z zeljem in v gorsko mineštro
-koriander: v sabdži, rdečo salso
-čebula v prahu: v večino vegetarijanskih slanih jedi oz. povsod, kamor gre sicer navadna čebula
-česen v prahu: enako kot čebula
-mleta rdeča paprika: v vege golaž, vege pasulj, v rdečo salso
-mlet čili: v rdečo salso
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 14. Mar. 2011 8:41

Jaz nikoli ne gledam striktno kam naj bi kaj pasalo. Ogromno uporabljam začimbe, doma jih imam prek 40 in grem vedno po istem principu - če mi po vonju deluje, da bi pasalo k jedi, gre vanjo.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 14. Mar. 2011 9:52

Jaz uporabljam te stvarce takole:

- bazilika-dam jo k vsemu, kamor dam paradižnik :D
- rožmarin-ga ne uporabljam, čeprav mam že pol leta še zapakiranega na polički :D
- timjan-enako kot rožmarin
- curry-povsod kjer je piščanec, rižote
- lovor-bolonjska omaka
- muškatni orešček-ga ne uporabljam
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 14. Mar. 2011 13:40

Jochie napisal/-a: sedaj se začenja sezona dišavnic, najbolj kvalitetne na svetu so iz Albenge-Italija. Sem ravnokar napisal mail prijateljici, ki dela v firmi, ki izvaža dišavnice (sveže v lončkih), katere slovenske firme so naročile dišavnice, da vem, kje kupiti... :D

ko dobim odgovor, javim! :P


evo prvi odgovor, zaenkrat je naročila Kalia, danes nalagajo, jutri bo v Ljubljani, se pravi pojutrišnjem verjetno v trgovinah. pričakujem pa še odgovor, kaj so naročili ter velikosti lončkov (upam, da so naročili lončke 14cm)! :)

poslal sem tudi mail v Kalio, če bodo prodajali v vseh svojih prodajalnah ali samo v večjih vrtnih centrih.
http://www.kalia.si/sl/vrtni-centri

ko bo kaj novega, javim....:)

pa spisek si moram narediti, kaj bi imel, naslednjo rundo dobim gratis dišavnice, tokrat sem bil prepozen... :P :D

še original: per ora solo Kalia (Semenarna), parte un nuovo ordine oggi J ( saranno domani a Lubiana) peccato non potertele spedire!

edit: dobil odgovor iz Kalie, da jih imajo na vseh prodajnih mestih.

čakam še informacijo iz albenge, kaj so naročili...iz kataloga Kalie predvidevam, da origano, majaron, peteršilj in timijan, po ceni sodeč pa predvidevam, da je lonček 10 cm...ter lovor (po ceni sodeč lonček 14)
http://www.kalia.si/index2.php?option=c ... =component

edit: kupili so mix v lončkih 9 ter v lončkih 14 rožmarin, barvne timijane, baziliko, majaron, origano, peteršilj, šetraj, barvni žajbelj in lavando! :D

pojutrišnjem grem v šoping, ko pridem domov pa bodo ene fiiiiiine testenine s paradajzom padle...made by me.... :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 14. Mar. 2011 15:38

Jochie, hvala, super info! Te zarad tega ne bom tepla ker maš preveč smileyev v postu :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 14. Mar. 2011 15:41

^^priporočam dišavnice v lončku 14! :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 14. Mar. 2011 15:42

Grem danes!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 14. Mar. 2011 15:48

počakaj, danes nalagajo v Albengi, jutri bo v skladišču v ljubljani, verjetno pojutrišnjem v trgovinah!

pa vse dišavnice iz Albenge imajo v zemljo zapičeno etiketi in gor vidiš, da so iz Albenge...da ne boš kaj drugega kupila! :D
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 14. Mar. 2011 15:50

Aha, ok, hvala za pojasnilo. Najboljše da res ti javiš ko boš kupil pa grem potem v trgovino.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov