Kalčki

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 23. Avg. 2009 21:46

Se opravičujem, če je ta tema že bila - je nisem našla z iskalnikom.

Zanima me, če si katera sama pripravlja kalčke doma (sama kali seme) in kako - v kalilniku, navadni posodi, katera semena ipd? Vgl. izkušnje s tem.
There are no shortcuts to any place worth going.
MIHAPIHA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a MIHAPIHA » 25. Avg. 2009 8:42

Jaz uporabljam kar te tukaj
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 25. Avg. 2009 12:15

Jaz jih delam sama doma (sicer jih že kar nekaj časa nisem-dobro da si me spomnila :D).
Delam jih pa iz leče. Zelene mislim da :D
Najprej jo splahnem in namočim čez noč. Naslednji dan vodo odcedim, jih še enkrat splahnem, nato pa jih dam kar v kozarec za vlaganje in jih pokrijem z gazo. Vsakih nekaj ur lečo splahnem, odcedim in pokrijem z gazo. Čez dan ali dva, ko so kalčki veliki približno 1-2cm, so nared za uporabo. Največkrat jih jem v solati (mmmm..).
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 28. Avg. 2009 10:01

Jaz sem jih zadnjič prvič kupla (sojo in krešo, oboje Valentin)...položila sem gazo na sito in potem to oboje na krožnik in posula semena kreše na gazo. To delam prvič, tako da postopek verjetno ni ok :D ampak nisem vedela, kako naj drugače preprečim zastoj vode.

Niso pa vzklila vsa semena, prb. polovica semen je takih, da so samo "počena", pa ne vem, če bo sploh kaj zraslo..nekatere rastlince pa so že kar visoke.
There are no shortcuts to any place worth going.
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 28. Avg. 2009 11:41

Hm... nisem ravno ekspert za kalčke, samo vseeno probaj tale moj način. Sem gla sicer prebrala v eni knjigi, tako da že mora bit pravilno. No, pa še rata ;)
Če bodo kalčki ful zrastli, bodo grenki, tako da pazi! Pa preden daš semena kalit, jih preberi, da ne bo kaksen poskodovan vmes, ker potem ne kali!
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 31. Avg. 2009 12:07

Sem dala kalit lečo in to grooozno smrdi :oops: Vsi tako smrdijo ali je to značilno samo za lečo? Prav cel prostor smrdi in ne vem več, kam naj jih dam.
There are no shortcuts to any place worth going.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov