Juhe iz vrečke, testenine iz vrečke

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 11. Maj. 2006 22:13

Jst pa tega sploh ne maram, včasih sm še kkšno šparglovo juhco pojedla zdej si pa rajš ta pravo nardim :wink: ........drgač so pa te vrečke strup :?
Uporabniški avatar
melodious
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a melodious » 11. Maj. 2006 22:17

Jaz jem zelo malo krat juhe iz vrečke, edino zelenjavne. Testenine iz vrečke pa tudi skorajda nikoli. Domače je najboljše :D
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 12. Maj. 2006 7:02

Juhce iz vrečke so uredu, kej druzga pa niti ne jem (ok sem pa tja 1x na to let kak Pogrej in pojej), sem pač gurmanka in me taka hrana ne privlači preveč. In tut tko ima čist drugačen okus kot če sam skuhaš (čeprav npr. Pogrej in pojej je kr dobr približek domači hrani) .
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 12. Maj. 2006 7:17

Jaz si čez teden ko pridno (:D) študiram vsak dan delam juhe iz vrečke. Full so mi dobre,zato mi je vseeno če so škodljive.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 12. Maj. 2006 7:33

Ja jem te juhice iz vrečk, ostalega pa ne več. NO ja vlasih tiste ala kitajske juhice, ampak so se mi ustavile.
Ne maram pa juhic v katerih je meso- fujj :tot:
Zdej ko mi je prijateljica povedala za en super recept za porovo juhico- ki jo obožujem jo bom od zdej naperj kar sama kuhala :P
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 12. Maj. 2006 7:37

jst pa ful ne maram juh iz vrečke.jem jo edino pod pogojem če je gobova....pa še to največkrat 3krat na let :D
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 12. Maj. 2006 7:42

jst tut ne jem teh stvari. kakšno juho že, za špagete si pa ne znam predstavljati da bi jedla te instant. res fuj, so moji 100krat bolj dobri, ker nardim najbolšo omako zraven :)
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 12. Maj. 2006 7:47

hehe mily enako tud jst :wink:
une iz vrečke je mami kupla ene dvakrat sam so ble vedno fuul slane in so ble prou ogabne..ni šans da bi uno jedla :tot:
men so moji še vedno zakon :D
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
shiry
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 22. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a shiry » 12. Maj. 2006 9:43

Juhe iz vrečke jem, vse ostalo pa :tot: Tako umeten okus, da ne morem jest :stupid:
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 12. Maj. 2006 9:46

Js mam zmeri gobovo in kitajsko juhico v stanovanju za takrat, ko reeees ni ničesar v hladilniku. Kar seveda ugotovim zvečer, ko se trgovine zaprejo. Drugače pa juh na splošno ne maram in sta te dve edine, ki se znajdeta na meniju pri meni.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 12. Maj. 2006 11:19

jst pa ne maram hrane iz vreck ker je vse tok umetnega okusa....rajs si nardim sama sveze testenine pa omakco.....al pa juho.... :D
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 13. Maj. 2006 7:16

Jst mam pa rada sam eno juhco iz vrečke ... :wink: In ta mora bit obvezno Knorova juhca z govejimi cmočki in testeninami ... Jst ji sicer pravim juhica s školjikcami ... zato k so une testenince take k školjkice :D

To je pa ubistvu edina stvar, ki jo jem iz vrečke ... Drugo mi je vse bolš, če sama kuham pa po svojem okusu pač delam stvari ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 13. Maj. 2006 19:31

bucka81 napisal/-a:Jaz jih obožujem, sploh one gobove juhice :P , pa testenine tudi, samo redkeje. Sploh pa je taka hrana fajn, ko si ful lačen, pa da ne rabiš kuhat tam nekaj pol ure al pa še več :D
Al pa za kako hitro večrejo. Ne, vem, meni so dobre te zadeve, glede zdravja pa,...kaj je danes sploh še zdravo? Še sadje ni več zdravo, ker je vse umetno pridelano :roll: , tak, da se s tem ne obremenjujem.


Ti pa tega sploh ne bi smela jest, če si noseča :!:
Uporabniški avatar
x_nika_x
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 20. 5. 2005
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a x_nika_x » 13. Maj. 2006 20:19

Jst mam rada juhice iz vrečke. Najrajš mam porovo, fižolovo in gobovo :) Njami. Jem jih pa tko no ene parkrat na mesec.
^^Ah dj no mal pretiravaš. Sj je sam juha. Kokr je že Bučka rekla, kaj je pa dons še zdravo?
Če jočeš, ker je iz tvojega življenja izginilo sonce, ti solze preprečujejo, da bi videl zvezde...
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 13. Maj. 2006 20:57

Juhce jem, če jih kdo nardi, sami se mi nikol ne da župe kuhat :D drgač mam pa ful rada Knorove makarone s špinačo. Prvič ko jih je mami nardila sm si misnla fuuuuuj makaroni pa špinača zdej sm pa čist nora na njih, celo vrečko sama zmažem :oops:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov