Haribo bonboni

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mate radi bonbone?

Zelo
90
45%
ja
47
23%
tako tako
35
17%
ne
29
14%
Skupaj glasov : 201

Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 15. Jul. 2005 9:09

js dobim včasih full napade na bonbone :D:D pol so pa še v familiji vsi na bonbone nori pa je kr fertik :D:D
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 15. Jul. 2005 9:13

ja, enako...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
leena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a leena » 15. Jul. 2005 9:15

jst sm pa nora na CEDEVITA bombone.
K sm bla mejhna mi je biti bogat pomenilo, da si lahko kupis tolk cedevita bombonov kt hoces (unih tamejhnih okroglih - celo skatlco u usta naenkrat... nebesa)
:D
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 15. Jul. 2005 9:35

jaz sm nora ne te kače... :D
Slika
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 15. Jul. 2005 9:44

jz na medijeeeeee
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 15. Jul. 2005 10:54

Pepuzlin napisal/-a:
lisička napisal/-a:Nasploh bonbonov ne maram kej preveč...mogoče mi kdaj kakšen zapaše in to je to. Je ni čez čokolado :D


sej maš čokoladne bonbone tut :D:D


Ja, ampak so še vedno "bonboni" in še vedno je ni čez čokolado. :)
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 15. Jul. 2005 10:58

Jest če že jem bombone, potem so to samo mentolovi, drugi pa zelo redko, če ga kje dobim ......... najrajš mam pa tud jest čokolado ...
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 15. Jul. 2005 11:01

Snow flake napisal/-a:Jest če že jem bombone, potem so to samo mentolovi, drugi pa zelo redko, če ga kje dobim ......... najrajš mam pa tud jest čokolado ...


Tako velja tudi zame. Mogoče, če sem res lačna, pa da je to edina stvar pri roki, potem ga vzamem. Imam pa najrajši tiste mehke ali pa karamelne, ne to "gumo".
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 15. Jul. 2005 11:27

Ej, ampak res... A niso ti gumijasti bonboni ful nezdravi? Ful majo teh emulgatorjev pa tega... Jaz jih sicer obožujem, ampak jih bolj redko jem. :D
Uporabniški avatar
leena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a leena » 15. Jul. 2005 11:30

*~LUCIFER~* napisal/-a:
leena napisal/-a:hehe noben ni tko obseden s haribo medvedki kt moj fotr... ma svoj vecerni obred...
k gre spat, si nardi pet kupckov na nocni omarci in v vsakem kupcku so od vsake barve po en. sm prsla enkrat mim in mu pojedla rdecga iz enga kupcka in je stari cist ponoru da sm mu zjebala sistem
:stupid:


jz tud to delam!!!!!!! pol pa tko nardim, da je enako stevilo medotov v vsakem kupcu. Pol pa najprej rdecga pojem, pol zelenga..bele pa prihranm cel kupcek za na konc, kr so mi najbolsi :D


hihi, zakon
to mu morm pa prov povedat, da ni edini :D
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 15. Jul. 2005 11:35

ful dobri.
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 15. Jul. 2005 11:37

leena napisal/-a:
*~LUCIFER~* napisal/-a:
leena napisal/-a:hehe noben ni tko obseden s haribo medvedki kt moj fotr... ma svoj vecerni obred...
k gre spat, si nardi pet kupckov na nocni omarci in v vsakem kupcku so od vsake barve po en. sm prsla enkrat mim in mu pojedla rdecga iz enga kupcka in je stari cist ponoru da sm mu zjebala sistem
:stupid:


jz tud to delam!!!!!!! pol pa tko nardim, da je enako stevilo medotov v vsakem kupcu. Pol pa najprej rdecga pojem, pol zelenga..bele pa prihranm cel kupcek za na konc, kr so mi najbolsi :D


hihi, zakon
to mu morm pa prov povedat, da ni edini :D



Leena, zdele sem se pa nasmejala do solz.Kaj ma tvoj fotr za vsako stvar svoj sistem?? :lol:
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
leena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a leena » 15. Jul. 2005 11:50

izitanči napisal/-a:
leena napisal/-a:
*~LUCIFER~* napisal/-a:
leena napisal/-a:hehe noben ni tko obseden s haribo medvedki kt moj fotr... ma svoj vecerni obred...
k gre spat, si nardi pet kupckov na nocni omarci in v vsakem kupcku so od vsake barve po en. sm prsla enkrat mim in mu pojedla rdecga iz enga kupcka in je stari cist ponoru da sm mu zjebala sistem
:stupid:


jz tud to delam!!!!!!! pol pa tko nardim, da je enako stevilo medotov v vsakem kupcu. Pol pa najprej rdecga pojem, pol zelenga..bele pa prihranm cel kupcek za na konc, kr so mi najbolsi :D


hihi, zakon
to mu morm pa prov povedat, da ni edini :D



Leena, zdele sem se pa nasmejala do solz.Kaj ma tvoj fotr za vsako stvar svoj sistem?? :lol:


hehe ja, ma svoje fore. ko je prebral, da so v igrci free cell vse igre resljive se je spravu resevat vse po vrsti. od st 1 naprej. zdej je nekje pr 18.000 sam je trenutno cist nesrecen, ker mi je napajalnik crknu na masini in ga morm zamenat, tko da je ze dva dni brez
:schreiben:
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 15. Jul. 2005 12:17

Ah tam so itak vse rešljive, sam men jih kakšno četrtino ne rata... Preveč se zaženem, haha. Tipično zame. :D :wink:
Uporabniški avatar
-=beiba=-
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 31. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a -=beiba=- » 15. Jul. 2005 12:18

OMG!!! :rofl: pokam od smeha, beibe! :)
leena, kok sm se narežala, sm začela sestri brat in nism mogla pridt do konca od enkrat :)


svašta, še dobr da sm šla mal počekirat tole temo da sm se 'mal' nasmejala :D


:zustimm:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov