Žgane pijače

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali pijete žgane pijače?

Da.
30
63%
Ne.
7
15%
Občasno ob posebnih priložnostih.
11
23%
Skupaj glasov : 48

Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 21. Feb. 2009 12:42

Uh jaaa :D. Jez mam rada malibu (če se temu sploh lahko reče žganje), na navadno vodko sm po novm alergična, drgač sm pa u Franciji rada pila tudi Pastis (tu je pijača iz Marseilla in je okus ku po enih zeliščih al pekočih bonbonih, je pa 40% :oops: ), rada mam kko sadno vodko al pa kke likerčke (a to je žganje?!). Po navadi pa pijm kr vino (bambus), ker se mi zdi še najbolj naravno in najmanj škodljivo.
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 21. Feb. 2009 13:44

moi T napisal/-a: drgač sm pa u Franciji rada pila tudi Pastis (tu je pijača iz Marseilla in je okus ku po enih zeliščih al pekočih bonbonih, je pa 40% :oops:

To pa takooo diši!!! :)
Mene vonj spominja na janež, ne vem pa, če je res.
Zadnjič spremenil metuljčica*, dne 21. Feb. 2009 13:45, skupaj popravljeno 1 krat.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 21. Feb. 2009 13:44

Men je odlična kombinacija puškin black sun + jabolčni sok :love: :scherzkeks:

Prov v hladilnik hodm skos krast puškina. :P
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Feb. 2009 13:49

Jst pa ponavad, če pijem alkohol, pijem red bull-vodko. Pa martini bianco mi je tud všeč.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 21. Feb. 2009 13:59

Yazmeen napisal/-a:Jst pa ponavad, če pijem alkohol, pijem red bull-vodko. Pa martini bianco mi je tud všeč.


Martini je desertno vino ne žgana pijača :) (se mi zdi... :razz: )
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 21. Feb. 2009 14:55

js žganih pijač skor da ne pijem.. občasno pade kašna redbull-vodka al tekila sam še 3 ure po tem ko spijem se zgražam nad okusom (jegra, visikeju in takih stvari pa preprosto ne morem k mi začne tkoj obračat)

zadnjič sm pila puškina in mi je biu tko fin da sm samo tankala (sm si še rekla da mi ne more neč tistih 17%).. bujš da ne povem v kakem stanju sm bla drugi dan :roll:
in po 3 kozarčkih vodke sm bla tudi že končana, k sm se preveč navadla na vino
tko da če se le da pijem samo vino, kr drugi dan sm ku nova :D
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 21. Feb. 2009 15:36

čistih žganih pijač ne pijem, razen če me kej po trebuhu zvija, potem spijem domačga jegra. drgač pa imam najraje mešanje s sokom, npr. kakšno jagodno vodko z jagodnim sokom, potem puškin z jabolčnim, malibu cola, jack cola, hruškovc pa jabolčni. se pa zaradi slabih izkušenj izogibam tekile.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 21. Feb. 2009 18:08

anjica napisal/-a:obožujem malibu :D

zdj sm pa zasledila da obstaja tut malibu z okusom ananasa, banane, manga... a mogoče kdo ve kje se da to kupiti?


vem da obstaja z okusom ananasa in manga in da se ga dobi v leklerju... meni je ananasov boljši od kokosa, se kar solidno meša z anansovim sokom, ampak nasplošno nisem ljubitelj malibujev...

če pijem žgano pijem vedno in povsod samo gin-tonic, drugega ne maram, ampak gintonic by me je pa zakon... z ravno pravšnjo količino limonc in ledu...

redbull vodka je tud ql ampak se je izogibam ker je kao nevarno kombini9rati alko pa redbull...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Feb. 2009 22:40

fun napisal/-a:
Yazmeen napisal/-a:Jst pa ponavad, če pijem alkohol, pijem red bull-vodko. Pa martini bianco mi je tud všeč.


Martini je desertno vino ne žgana pijača :) (se mi zdi... :razz: )


Sj nism nikjer omenla, da je žgana pijača :? A tle sem nej bi se pisal sam, kere žgane pijače pijemo? Nism sploh prebrala prvega posta.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 21. Feb. 2009 22:51

^Naslov teme je že žgane pijače.

Jaz pa največkrat in najrajši popijem gin-tonic. Mi je odličen, sploh ne alkoholast, ampak tak osvežilen. Viskija sem se v gimnaziji prenapila, vodke ne prenašam, raznorazni likerji so mi pa ogabni. Malibu se mi je pa zagravžu, ko smo ga enkrat z cockto light mešal. Fuuuuj.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Feb. 2009 23:06

sončk napisal/-a:^Naslov teme je že žgane pijače.

Jaz pa največkrat in najrajši popijem gin-tonic. Mi je odličen, sploh ne alkoholast, ampak tak osvežilen. Viskija sem se v gimnaziji prenapila, vodke ne prenašam, raznorazni likerji so mi pa ogabni. Malibu se mi je pa zagravžu, ko smo ga enkrat z cockto light mešal. Fuuuuj.


Zdj vidm ja, prej sploh nism registrirala, takoj sm pomisnla pač na alkoholne pijače.
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 21. Feb. 2009 23:10

Moj najljubši je mojito. Stocka in ruma ne prebavljam, vodka pa bol tko-tko, zlooo poredko.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Feb. 2009 11:28

Po tanovm ne pijem več vodka + juice :D se mi od včeri zamerla.
Še zmeri tekile all the way :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Feb. 2009 11:49

Yazmeen napisal/-a:
fun napisal/-a:
Yazmeen napisal/-a:Jst pa ponavad, če pijem alkohol, pijem red bull-vodko. Pa martini bianco mi je tud všeč.


Martini je desertno vino ne žgana pijača :) (se mi zdi... :razz: )


Sj nism nikjer omenla, da je žgana pijača :? A tle sem nej bi se pisal sam, kere žgane pijače pijemo? Nism sploh prebrala prvega posta.


Martini se meša iz vermuta (ki je desertno vino) in gina. Torej je vsaj delno žgana pijača :)
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 22. Feb. 2009 11:59

S tekilcami sem imela vedno slabe izkušnje... Ma, nasplošno jih imam z žganimi pijačami vedno. Pa se mi za nekaj časa zagabijo.

So pa na top listi jegr in borovničke. Vsi tisti miksi s kokakolami, džusi, redbulvodkami... Pridejo v poštem le občasno. Whiskeya pa ne prenesem niti, če je čez politega pol litra kokakole.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov