Želja po sladkem

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 05. Nov. 2007 22:17

*inch* napisal/-a: sam ubistvu pa od eurokremov jem sam nutello, ni šans d bi kej drugega probala.. bljak!


Hm, ne vem, kaj sicer pojmuješ pod besedo 'eurokrem' (to znamko redkokje še prodajajo, se mi zdi) :P ... Če naj bi šlo za čokoladni oz. lešnikov namaz, ti lahko priporočim še par kvalitetnih primerkov, npr. Milkin čokoladni namaz, bio organski namaz iz črne čokolade, temen čokoladni namaz iz Cukrčka (imajo pa tudi karamelnega in noisette)... Pa neka francoska znamka ima zanimive kombinacije okusov, npr. črna čokolada s pomarančo :cool: ...

Je pa res, da je cena ponavadi malo višja kot pri Nutelli :wink: ...

Joj, pa pred leti mi je bil všeč Snickers namaz, pa so ga pri nas nehali prodajati :? ...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 05. Nov. 2007 23:24

cukr8 napisal/-a:Joj, pa pred leti mi je bil všeč Snickers namaz, pa so ga pri nas nehali prodajati :? ...
Pa če se ne motim, so včasih imeli tud Milky Way namaz, mmm...
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 05. Nov. 2007 23:39

^^ Ja, to tudi, ampak je Snickers bolj poseben :D (z vso tisto mehko karamelo, arašidovim maslom, čokolado...)... V Nemčiji in Angliji sem ga npr. potem še našla...
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 06. Nov. 2007 11:34

js sm zdej u Lidlu odkrila ful dober lešnikov namaz... isto kot Nutella ampak res tut ful dober :)
mislm pa da Milky Way je pa še pr nas... sam verjetno u kakem večjem šopingcentru :)
simonn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a simonn » 06. Nov. 2007 14:09

Čokolada je žal ful švoh za zobe, posebej te milke in to, sami E-ji. Probj raj 70 al pa 75% čokolade al pa te medenjake http://darila.enakupi.com/Bio-medenjaki ... 17447.html , js jih ful naročujem in so zlo dobri, pa še baje naj bi bli zdravi
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 06. Nov. 2007 14:35

Bljak.. Jaz medenjakov videt ne morem!

Jaz pa zdej namesto, da čokolado napadem (sem lahko celo 300g popapala) si zdaj kapučino naredim! Saj je vseeno sladko, ampak ima vseeno manj kalorij, kot pa cela Milka :D
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
*inch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 3. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inch* » 06. Nov. 2007 17:20

am...ja sem mislila čokoladni namaz ja :lol: pri nas rečemo eurokrem, pa se nit nism zanesla d sem to napisala. drgač pa milkin namaz še nisem probala, ma morm kr milka pa je itak d best :D
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 06. Nov. 2007 17:25

simonn napisal/-a:Čokolada je žal ful švoh za zobe, posebej te milke in to, sami E-ji. Probj raj 70 al pa 75% čokolade al pa te medenjake http://darila.enakupi.com/Bio-medenjaki ... 17447.html , js jih ful naročujem in so zlo dobri, pa še baje naj bi bli zdravi


sej je marsikaj škodljivo za zobe, sam hudiča če je pa tak dobr :twisted:

drugač pa sm odkrila eno ful dobro temno čokolado...

E-je se najde pa kje druge tut ;) ... sicer pa sej če v mejah normale to uživaš, nebi smel bi tak hudo :) ... neki dreka je pa tut treba kdaj pojest :rofl:
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 06. Nov. 2007 20:27

purple_rain napisal/-a: Včasih sem še tko smotana, da mi ni do *česarkoli* sladkega (npr. kakšni piškoti) ampak prav *mora* bit čokolada!


Heh, jaz si tudi ponavadi v glavo vbijem točno določeno stvar in me ne more noben prepričati, naj se odločim za kaj drugega, pa če je še tako dobro :roll: ... Tudi če moram na drug konec mesta zaradi neke sladkarije, ki mi je tisti trenutek padla na pamet :D ...

Je pa zanimivo, da mi prej celo življenje niti ni bilo kaj preveč do sladkarij... En Snickers ipd. sem na primer po rezinicah jedla po cel teden... Pa še to precej redko... Niti spomnila se nisem na čokolado... Zadnja leta je pa bolj redko to, da preživim dan brez česarkoli sladkega :boese: :motz:...
Rebook#3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 16. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Rebook#3 » 09. Nov. 2007 21:00

Kinder Buennnnnnno! :razz:
piciyu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a piciyu » 09. Nov. 2007 21:10

...pravkar sem požrla 100g milko z lešniki... je bila okusna... vendar se večinoma držim stran od sladkarij, ko me pa zgrabi, pa se najem da mi postane slabo, in pol nekaj časa nimam težav s sladkim

...je pa malo težje pri pecivu... tam je pa vsakodnevni košček skoraj že potreba :razz:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Nov. 2007 20:04

Prej sem jedla Milko - tole novo Dessert Au Chocolate :D sicer pa ja - sem sladkosned da večjega ni, čeprav zmanjšujem :D
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 13. Nov. 2007 20:44

^^ Meni pa ta ni tok všeč; sem jo že lani nehala kupovat :D ...
Sem pa zadnjič probala Lindtovo dokaj temno čokolado s cimetom & koriandrom in ni bila slaba :)


Grrr, ravno zdaj se bliža sezona sladkih pregreh, jaz se moram pa odvajat :?
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 14. Nov. 2007 14:03

jst pa ponavadi jem milko s piškotom, al pa piškote s koščki čokolade, ampak samo une iz spara, k majo full več čokolde notri :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Nov. 2007 16:02

Aaa, zdaj sem se spomnila, da v predbožičnem času pridejo na police trgovin cimetovi piškoti v obliki zvezdic (če katera ve o katerih govorim :D). Enostavno jih obožujem! :D Nimam pa rada izrazito temne čokolade (to mi skos babica podari, jaz pa jo ponavadi iz vljudnosti sprejmem potem pa podarim dalje komu, ki jo ima rad) :)

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov