Dietni napitki

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ania91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 21. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ania91 » 21. Jul. 2011 12:25



Pozdravljene.

Sem nova na forumu. Ustvarila sem temo o dietnih napitkih, kot so ti shake-i, pa zelena kava in to. Če katera to pije in kako mnenje imate o tem ? Tega sem našla, pa si ga lahko katera pogleda, če jo zanima. Če slučajno, še kaka podobna tema, se pa opravičujem.

http://www.aminostar.si/ultra-diet-shak ... a-hujsanje

Lp
Anja
tejahorvat982
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tejahorvat982 » 22. Jul. 2011 7:34

Pozdravljena, ker sem ravnokar videla tvoj link ti moram povedati, da jaz omenjeni napitek uporabljam že dobrih 6 mesecev. Ne sam, da je okusen - tudi bolj "šlank" sem ratala. Ker imam tako delo-in tudi sama sem mal kriva- si prej nisem privoščila hrane čez dan zdaj pa si napitek odnesem v službo in voila, nič več čipsa in smokija,...Tak da men je super. Pa LP :) :)
Teja
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Jul. 2011 9:45

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Feminim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Feminim » 22. Jul. 2011 10:07

tejahorvat982 napisal/-a:Pozdravljena, ker sem ravnokar videla tvoj link ti moram povedati, da jaz omenjeni napitek uporabljam že dobrih 6 mesecev. Ne sam, da je okusen - tudi bolj "šlank" sem ratala. Ker imam tako delo-in tudi sama sem mal kriva- si prej nisem privoščila hrane čez dan zdaj pa si napitek odnesem v službo in voila, nič več čipsa in smokija,...Tak da men je super. Pa LP :) :)

Vau. Človek ti skoraj verjame. :D
Drugače pa bi si lahko omislili malo bolj izvirna nicka in podpisa, ker samo kakšna naivna ženska v želji po hitri izgubi teže verjame, da to ni ena in ista oseba. :)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 22. Jul. 2011 21:58

:roll:

Sam moraš biti res neumen, da tako slabo sestaviš reklamo..
Teja/Anja malo več preberi o prikritem oglaševanju in kako se ga lotiti, ker tole je piece of s***
A goal without a plan is just a wish.
tejahorvat982
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tejahorvat982 » 25. Jul. 2011 11:32

Pozdravljeni:
Vidm , da ste vsi sovražno nastrojen, pa bi želela najprej nekaj razčistit:
1. Ne vem od kdaj potrebuje služba v javnem sektorju oglaševanje (sem namreč zaposlena v javnem zavodu) in izobraževanja iz prikritega in ne odkritega oglaševanja za enkrat ne rabm
2. Anie… ne poznam in upam,da se bo kej oglasla : če je pa nik slučajn podobn pač je in ga zarad tega ne bom spreminjala
3. Če je men izdelek všeč mi je pač všeč in pr men deluje: sto ljudi sto čudi oz. različnih okusov
Pa s takšno konotacijo vam želim še naprej prijeten čvek na forumu.
LP
:eek:
Teja

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov