Cosmo sprašuje: Kako pogosto se odpoveš večerji?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako pogosto se odpoveš večerji?

Glasovanje se je zaključilo dne 21. Mar. 2006 15:42

Vsak dan, ker pazim na postavo.
13
17%
Samo, kadar se prejšnji dan pregrešim.
18
23%
Nikoli, ker rabim energijo za učenje in delo.
47
60%
Skupaj glasov : 78

Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 14. Mar. 2006 17:39

Applebitecc napisal/-a:Pa kakšni trapasti odgovori so to na voljo...
Nikoli, a moram met zato razlog v učenju in v podobnem? Pač mi ni treba pazit na linijo in mi ni treba spustit večerje, zato je ne. :P

K da se vse ženske 3/4 časa ubadamo s hujšanjem, no... :roll:
Tipični cosmo odgovori. :lol:


se podpišem. jaz tudi ne hujšam pa jem večerjo samo ko mi pač zapaše :D .nimam nikoli kakega posebnega vzroka!
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 14. Mar. 2006 17:42

jaz jem ko mi paše...pa naj bo to ob treh popoldan ali ob treh zjutraj...težav s kilogrami na srečo nisem nikoli imela...zato pojem kaj mi paše...in kdaj mi paše.... :D
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 14. Mar. 2006 17:43

js se tud ne odpovedujem hrani zvečer, jem takrat k sm lačna, če pa nism pa pač ne jem... :wink:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 14. Mar. 2006 17:55

ponavadi ne večerjam. edino če mam res zgodaj kosilo-to je recimo najkasnej ob dveh;takrat kaj malega pojem zvečer,ampak ne po sedmi uri.jem pa predvsem sadje,če že.
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 14. Mar. 2006 18:37

Smejkica napisal/-a:Ponavad ne večerjam, če pa že kej je pa to kšno sadje, jogurtk al pa kej podobnega. Ne vem, nekak sem se tko navadla in niti nism lačna zvečer. Razen, če se gre kam tko na večerjo al pa kej podobnega. Če me pa daje lakota pol pa tut kej bolj konkretnega pojem zvečer in tut ni panike zarad tega. :)


podpis. Drgač je ta večerja ponavadi čokolino :D žitarice al pa kak jogurtek :)
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 14. Mar. 2006 20:38

Jaz redno večerjam, vendar nikoli težkih obrokov. Ponavadi je to kak riž z zelenjavo (zelo male porcije), največkrat samo sadje, ali zelenjava (popečene bučke recimo). Tudi kak jogurt, polnozrnat kos kruha ... Prehranjujem se itak po Montignacovi metodi, ki priporoča večerje. Ne sme biti pa zvečer nobene maščobe ...
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 14. Mar. 2006 20:44

joj jem ob vseh možnih urah..... včasih od 6 nič več (zelo redko), včasih jem ob pol 2 ponoči, včasih ob 6 zjutri, čist odvisno, pač ko pridem iz službe.... mal zamenjan bioritem, pa je tut prehrana enako zmešana :oops:
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 14. Mar. 2006 20:53

bejbika napisal/-a:mah jst jem, ko mi paše ... večerji se ne odpovem namerno, če nisem lačna, pač ne jem ... če me prime ob treh zutri, potem jem ob 3h zutri ...
bedno, da neki stradaš, ker se boš baje za gram zredu, ker je to pač večerja ... nej babe mal več gibajo, pa bodo lahk tut čevape ob 2h zutri jedle :P


Evo se podpišem ... jst tut jem ko mi paše :wink: Ko sm pač lačna jem ... Pr men itak ni šans da zdržim do naslednjega jutra, če danes jem kosilo ob npr. 15h pa da potem do naslednjega jutra nič ne jem ... ma da umrem direkt :D

Tko da če mi zapaše it na horsa od 3h zjutri, grem pa ob treh zjutri na horsa!! :P
Tko da tko kot je že bejbi rekla ... mal več gibanja in telovadbe pa lahko tut večerjo jemo. :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 14. Mar. 2006 20:53

Ni razloga da bi se odpovedala večerji.. večkrat se zgodi da imam še drugo pa tretjo večerjo. Pač veliko jem. So še drugi načini ohranjanja vitke postave kot pa s spuščanjem obrokov.
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 14. Mar. 2006 21:02

Jst večinoma kr večerjam, probam pa to narest do 20h...ker drugač težko oz. slabo spim...razen če nisem lačna, ampak to je redko. Probam pa jest lahko hrano, čeprov mi glih zvečer najbolj pašejo obilni sendviči :D

Drugače mam pa večerjo raje kot zajtrk oz. se zajtrku brez problema odpovem oz. mi niti ne paše tolk (jem sadje), večerje se pa kr držim :D
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 14. Mar. 2006 21:29

tiasha napisal/-a:
bejbika napisal/-a:mah jst jem, ko mi paše ... večerji se ne odpovem namerno, če nisem lačna, pač ne jem ... če me prime ob treh zutri, potem jem ob 3h zutri ...
bedno, da neki stradaš, ker se boš baje za gram zredu, ker je to pač večerja ... nej babe mal več gibajo, pa bodo lahk tut čevape ob 2h zutri jedle :P


Evo se podpišem ... jst tut jem ko mi paše :wink: Ko sm pač lačna jem ... Pr men itak ni šans da zdržim do naslednjega jutra, če danes jem kosilo ob npr. 15h pa da potem do naslednjega jutra nič ne jem ... ma da umrem direkt :D
še ena taka tu :) jaz tudi nimam enih pravil po kateri uri se je, po kateri se ne je..pač ješ ko si lačen, preprosto. :D
as if.
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 14. Mar. 2006 22:34

Jst pa ne jem večerje sploh. Jem v šoli kkšno jabolko, to je okrog 10h, pol ob 15h kosilo in to je to.... Pa vmes mogoče še kkšne hruške, sa da bi pa sendivčke al pa kej pa sploh ne, mi ne paše. Včasih ko pa kejd elam pa računalniku, pa lahko do dveh ponoči zdržim (se pravi skor 12 ur), pol grem pa JEST. Ja, JEST. :D Sam to se zgodi mogoče 2x na mesec, al pa še to ne...
Ful nezdrav način prehranjevanja, sej vem :roll:
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 14. Mar. 2006 22:42

da bi se ji neki namerno odpovedovala, to nikoli. Če sem lačna pač jem, ne glede na uro. To ne velja samo za večrejo, velja za vse obroke.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Velouria
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Velouria » 14. Mar. 2006 22:43

Že več kot 6 let ne jem po 6. uri zvečer... Začela sem v 8. razredu, ko sem kao hujšala in takrat se mi je blo ful težko odvadit hrane zvečer, ampak takrat sem bla res obsedena tko da je nekak šlo. Ene par let sem bla pol tolk panična da se niti pod razno nisem dotaknila nobene hrane po 6. uri (npr. izmišljala sem si razne izgovore, da mi ni bilo treba s prijateljico na sladoled oz. na neko večerjo, lol), zdaj pa to pravilo včasih (zelo redko, pa vendar) prekršim in mi ni več taka panika. Mam pač tak urnik, da ponavad pridem šele ob ene 7h domov in si včasih privoščim kaj majhnega. Trenutno se s tem manj obremenjujem, ampak še vedno se poskušam držat tega, da zvečer NE jem. Pa ne zato, ker bi hujšala, po tolikih letih mi (največkrat) sploh ne paše. :)
now I have you sleeping next to me ... and this is home
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 14. Mar. 2006 23:53

Jao, Cosmo, pa kaki odgovori so to?
Če že želite bit kvalitetna revija, delajte kvalitetne ankete.

O, mati božja.. kolko deklet je obsedenih s hrano.
Da se ne bi zredile kake kilce raje ne jejo. :eek:
(Ne vse, jih je pa veliko)
Pa je res malo punc, ki priznajo da jejo večerjo... kot da je to nek greh....
(če ne ješ večerje si pač trendy...)

A sploh še obstaja to, da se lepo v miru vsedeš za mizo, ne seštevaš kalorij, poješ kar ti srce poželi in se napokaš ko balon?!

Jem večerje. Sladko glih zvečer najbolj paše. :D
Če hujšam, večerje priredim. So prej in so lažje. A še vedno okusne.

In, kot je že Tamala` povedala: so še drugi načini za ohranjanje vitke postave. ;)
Imaš, da me vikaš!

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov