Coffee to go

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 25. Nov. 2009 13:37

-zeleni čaj mene še peklensko drži pokonci! včasih še bolj k kava..

drgač pa:
-mcdonalds, če seveda ni taka gužva za blagajno da mi vzame manj časa da spijem kavo v kafiču kot pa da čakam tam
-petrol, kr je reeees odlična
-kofi mašini na filofaxu, najboljša kava z lešnikom ever... če ne zarad drugega se pa zarad tega splača it na fax :D

pa mislim, da ma una stvar na čopovi pod mekom tud kofi2go... pa pr konzorciju so nekaj časa tud meli c2g... mislim, da se je celo kafič tak imenoval, ampak ker nisem pozorna na žalost nimam pojma če je še...

me pa res zanima... kak je loh v nekem kafiču za vas normalna kava užitna, koffe to go pa čist zanič? glede na to da gre za isto stvar v različnih lončkih....
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 25. Nov. 2009 19:47

Lol, jaz sem jo tudi pila pred like več kot 6 leti v Londonu in drugje v tujini, pri nas smo pač za časom. :D Je pa tudi meni najboljša na Petrolu, pa še draga ni. Sicer pa bi bila pripravljena plačati tudi več denarja za zares dobro kavo, torej če bi imeli tudi pri nas končno Starbucks, ne vem zakaj bi bilo pa zdaj to "rezervirano" sam za tujino. :wink: Sicer pa v kafičih več sploh ne pijem kave (pijem samo belo kavo ali kapučino, obične kave ne prebavljam, ker mi je premočna), ker nikjer razen v enem kafiču prek hale A ne nardijo dobre, sam pokasirat znajo. :roll: Pol si doma še boljšo belo kavo nardim, čeprav je kupljena v Sparu.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Nov. 2009 21:40

Ravno danes sem zasledila v reklamni brošuri CityPark-a(predzadnja stran), da bo med drugim (v novem delu?) se odprla ena kavarnica, CoffeeShop, ki naj bi bla na foro Starbucksa - ampak valda s precej manjšo ponudbo, domnevam.
Uporabniški avatar
TOXIC
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 24. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOXIC » 25. Nov. 2009 22:28

purple_rain napisal/-a:Ravno danes sem zasledila v reklamni brošuri CityPark-a(predzadnja stran), da bo med drugim (v novem delu?) se odprla ena kavarnica, CoffeeShop, ki naj bi bla na foro Starbucksa - ampak valda s precej manjšo ponudbo, domnevam.

dans so ze zacel delat..zelo vsecen ambient, pa lokacija tud ok (ce odmislim blizino wc-ja), bomo jutri sprobal ponudbo, k bo uradna otvoritev.. :cool:
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 25. Nov. 2009 22:48

upam da bodo v temu coffee shopu stregli še nekaj poleg kave :D :D :D :D

dodatek da se umiriš pred šihtom ali faxom O.o :O
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 25. Nov. 2009 22:49

purple_rain napisal/-a:
Me.Myself.and.MY.EGO napisal/-a:pijte raje zeleni čaj, je bolj zdrav kot kava, vsebuje kofein če ne celo več kot kava, topi maščobe in še marsikej bi se našlo :D


kaava sux
Ampak zeleni čaj ne zbudi in ne drži pokonci (ker pač nima kofeina; mogoče misliš črnega, ki se neki trudi delovat :rofl:). :P

Tale Petrolova kava je pa (poleg bencina) bojda najbolj prodajan produkt na črpalkah. :)


punca ti še veliko stvari ne veš ;)

http://www.aktivna.si/prehrana/za-aktiv ... -8129.aspx
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Nov. 2009 23:02

^^
aktivna.si napisal/-a:TEANIN: Je aminokislina, ki ima nasproten učinek kot kofein in ima tako pomirjajoč učinek ter daje zelenem čaju prijetno aromo.
(ja, vem, piše tudi, da vsebuje kofein, pa vendar - vidim, kar hočem vidt, ane :))
Plus osebne izkušnje: en teden sem mela "eksperiment" kako bi se zeleni čaj obnesel čez dan namesto kave -> neuspešno...

Ne pravim pa, da so slabi čaji, prav nasprotno, sam ker je tema ravno o kavi.... :D
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 25. Nov. 2009 23:23

nima veze...jst ne pijem kave pa se zbudim ob 6.30 in ko pridem do faksa sem kot rožca :D

se pa strinjam da bi res tle v slo moral odpret en coffee shop z eno đolco zraven :D hahahaha
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 25. Nov. 2009 23:57

purple_rain napisal/-a:Plus osebne izkušnje: en teden sem mela "eksperiment" kako bi se zeleni čaj obnesel čez dan namesto kave -> neuspešno...


kaj ni to zalostno da ne znas funkcionirat brez kave? :D jaz je nikoli v zivljenju nisem niti poskusila, mi zelo smrdi, in je niti ne nameravam pit, pa zdrzim tut 3 dni pokonci polna energije, ce spim 3 ure in se vstanem sem takoj budna, itd. brez problemov, pa ne pijem nobenih energijskih pijac ali kakrsnekoli oblike kofeina =)

zdaj sem sele vidla kaj vse ma starbucks, bom sla tja ko bom v tujini na kaksne caje, vroco cokolado, tortice...jaz sem misla da je bolj kot ne samo za kavo :D
A diamond is nothing more than a chunk of coal made good under pressure.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Nov. 2009 20:57

^^Si potem ena tistih srečnic, ki so high on life. :D
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 26. Nov. 2009 22:01

Sem glihkar hotla vsem kofetarcam sporočit za tale Coffshop v Cityparku. Baje je ful velika izbira različnih kav, pa tudi tortice in podobno... ;) No, js grem ziher sprobat kako sladico. :cool:
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 27. Nov. 2009 9:02

z mojim sva narocila kapucino pa kavo z mlekom pa naju je prislo 4 EUR...ok sej vse ql ce bi bila kava dobra...
za tiste ki ne pijete kave...ok pohvalno ampak morte pa vedt da je to tud tko mal za pocrklat...tko k je za ene cigareta. sicer je pa kava v mejah normale zdrava in je cisto ok da se jo pije :D
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 27. Nov. 2009 10:39

Kaj a v coffeeshopu sam strežejo kavo, nč drugega :D ..
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 27. Nov. 2009 10:41

se tortice k cist fajn zgledajo :razz:
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 27. Nov. 2009 10:43

Kaj pa cannabis, hashish, marijuana :D


http://www.coffeeshop.freeuk.com/GenCS.html
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: haley