Alkoholne pijače

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 23. Dec. 2007 23:43

Pozabil sem omeniti, da sicer večinoma pijem sokove, še posebej jagodni sok. Mmm... :cool:
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 23. Dec. 2007 23:57

hmm..najveckrat pijem bambus (s refoskom al teranom),naj pijaca pa mi je definitivno teranov liker :D d best :gut: al pa malibu ;)
drgač pa rada pijem juice-vodko,al redbull-vodko...bandidos hot al pa ice sta mi tud dobra,sam po dveh me začne trebuh bolet :?
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 24. Dec. 2007 1:11

Jaja js sm se zdj spomnla še na GinTonic - to mi je pa res tok dbest ;) Al pa kdor gre v Španijo more nuuujno probat Poncha (s sokom)... Sm ga spila eni španki.. ful je dobr :D

Drugač pa ne prenesem piva, vina, šampanc tut samo takrt k sm tok pjana d ne okušam več, vodke.. ipd =)
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 24. Dec. 2007 1:14

Jst sm se pa u zadnjem letu ful umirila glede alkota..Na začetku zarad zdravja nism mogla, zdej pa nekak mi ne paše..k se ful slabo počutm pol nasledn dan..Enkat na 2mesca (ČE) kej spijem..

Drgač pa je res dobr tist teranov liker kukr ga je Analise omenila(un z borovničkam še-nekak mešan)..rajš mam žganje..kako vodko,al pa malibu(Sladk..njamy)..vino pa pivo..vino pol ful želodc peče,pivo pa skos lulat hodm, al pa glava boli nasledn dan..

Nism nek strokovnjak u alkotu tku k učas, k sm ga znesla tuk, da me je sram k se spomnm :)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 24. Dec. 2007 1:33

Huh alkoholne pijace... Ne maram vina (ce ze, samo nazdravim, pa se to samo z belim), piva tud ne. Mogoce spije na leto 2 Bandidos Ice.

Od zganih pridejo v postev sam kake sadne vodke in borovnicke, mogoce viski. Ampak res to sam cist mal, za vzorec.

Drgac je pa moja najljubsa pijaca redbul :D Pa kakav, voda in ananasov sok so mi tud usec.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 18. Mar. 2009 23:43

Pomagejte :D
A obstaja kšn fake Jägermeistra? Kje bi dobila kej tazga? Mogoče kšn Lidl, Hofer tud???
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 18. Mar. 2009 23:46

Hofer vem da ima neki zeliščnega. Nism pa probala. Je pa precej pocen- okol 5 evrov.

Poročaj, če probaš :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 20. Mar. 2009 17:10

No, da zveš - sm šla v Hoferja in kupla enga fejk Jegra :D Maš pa 3 prbližn iste zadeve, tko da se da še zbirat. Okus pa vonj sta prbližn enaka, cena je pa 5, 6 €.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 20. Mar. 2009 18:52

Koliko je pa naslednji dan mačka? :) Meni se zdi to največji problem poceni žganja. Po grlu dol ga že nekako spravim, samo naslednji dan je pa kriza.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Mar. 2009 19:00

^^ Izkušena pivka :D pri men je pa sam količina popitega važna (razen pri tekili, kjer sm pa zmeri k roža naslednji dan po 2 urah) :D

A katera slučajn ve, kje je fora, da se tekilo pije z soljo in limono?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 20. Mar. 2009 22:19

Julia, ne vem, kok bi blo kej mačka, kr to spijem ene 3 moje runde in mam kr dost - je tak fajn pekoč občutek :D
Pr men je vedno problem, zarad katerga me je že prevečkrat obrnl količina - vedno spijem enga al pa dva preveč in preden se zavem, je že prepozn, vulkan se prebudi :roll:
Se mi zdi pa ful dobr, da dobim 3 tele Hoferjeve Jegre za ceno enga originalnga. Sm kupla še eno vino iz Čila tm, pa morm probat, če je dobr, je pa močn, črn.
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 21. Mar. 2009 16:19

redkokdaj spijem kakšen špricer, za novo leto šampanjec.to je pa vse.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 22. Mar. 2009 12:07

*mala* napisal/-a:A katera slučajn ve, kje je fora, da se tekilo pije z soljo in limono?
Moj odgovor bi bil: Ker je drugače nagraužna :D
Nevem, zakaj se tako pije, jaz vem da je itak ne maram, če pa jo že kdaj pijem pa obvezno rabim tisto limono na koncu če ne lahko kr umrem :D
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Mar. 2009 13:04

^^ Sm zmeri mislna, da to mora iz nekje izvirat. Kak star običaj, da ti limona z vitamini prepreči mačka, sol pa...no ne vem kaj.
Mam pa kolegico, ki pije tekilo brez limone in soli. Js pa rabim vsaj limono na koncu (sol kdaj ni pri roki).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 22. Mar. 2009 18:54

1. tekila
2. redbull vodka

moji dve najljubši alkoholni pijači :D drugače največkrat v lokalih pijem bambus al pa pivo ...
če kupimo v trgovini, mešam belo vino & coca colo, breskovo vodko (iz lidla za 4€ je ful dobra) & ledeni čaj, jagodno vodko & coca colo, ... uglavnem se pije vodko ;)

jullia_ - meni je ta vodka breskova iz lidla full dobra in je lahko spijem res ful ... ampak naslednji dan pa čudežno nikoli nimam mačka .. po ostalih žganih pijačah ga pa ponavadi imam :D
Let's swim to the moon .....

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov