Ali vaš partner kuha?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali ON kuha??

da
89
67%
ne
43
33%
Skupaj glasov : 132

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 13. Maj. 2009 12:43

^pa moj še eno česnovo štručko iz lidla ful dobr odtaja in pogreje :rofl: ja talenti so..
pa jajce zna ocvret, pa čaj skuhat :D
Uporabniški avatar
miaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 11. 5. 2009
Kraj: MARIBOR

Neprebrana objavaNapisal/-a miaw » 13. Maj. 2009 15:12

najboljše palačink naredi. <3
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 23. Maj. 2009 13:22

ah moj se pa kr lot in mu ponavad ful dobr rata - pica, palacinke, šmorn, sladoled, njoki u smetanovi omaki, rizota z gobami, mufini taki in drugacni,...
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Maj. 2009 13:46

Trenutno sicer nimam za koga reči, ali kuha ali ne, je pa moj bivši znal kuhati, ampak ne nekih specialitet, pač pa bolj vsakdanje stvari. :wink: Jaz pa še tega ne znam. :oops: Razen določenih jedi (jih lahko preštejem na prste ene roke), ki jih imam rada, torej jih več ali manj kuham zase, ko je sila. :D
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 23. Maj. 2009 14:22

Kuha in to zlo zlo dobr. Od testenin z raznoraznimi omakami, ki jih sam skup spaca, do purančka s sirom v raznoraznih omakah (njegova smetanova omaka je božaaanska), do palačink, obar, krompirja, drugih vrst mesa.... Uglavnem obvlada ful velik stvari, ne da se mi za vsako posebaj pisat :D
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
.frigg.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 12. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a .frigg. » 23. Maj. 2009 15:30

Moj kuha ja, ker si mora že nekaj časa kuhati sam. jaz pa ne znam :D
mimikad
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 17. 9. 2006
Kraj: bregovi Kolpe

Neprebrana objavaNapisal/-a mimikad » 30. Maj. 2009 16:38

Moj kr dobro kuha ko je porebno. Najboljše ribe speče. Poleg tega pa je on vedno zadolžen za žar. Naredi tudi zelo dobro rižoto z morskimi sadeži.


Sama nevem najboljše kuhat, sam kaj pa že spacam skupaj. Ta teden sem sama doma z bratom in mam vsak dan na sporedu kuhanje. Zdej mi pa že idej zmankuje kaj bi pripravla.

Je pa moj brat genij za kuhanje...ni da ni. Le zakaj nimam sama takih sposobnosti.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 30. Maj. 2009 21:14

Moj ne kuha, to večinoma js :) mi pa kdaj pa kdaj na svete cajte pomaga in morm rečt da nč ne nrdi narobe :D
Amaya80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 7. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Amaya80 » 04. Jun. 2009 13:11

ene ste jih pa res lepo vzgojile :D

kak nasvet?
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 04. Jun. 2009 16:14

Moj zna nardit testenine z že narejeno omako iz trgovine, juho iz vrečke, zmrzjen ponfri, skuhat hrenovke, jajca, ... Khm; mogoče včasih kupi tiste že narejene njoke in potem zmeša kako tuno zdraven... :P

aja ; pa tople sendviče na 101 način... joj kako sem lahko pozabila; pa seveda zna uporabljat žar, in potem peče čevape itd :D

To je to od njega... :P

Je pa res da znam jaz skuhat (skor) vse kar treba, in potem včasih pomaga...

Moj bivši je znal naredit vse; od domačega golaža do sadne torte in štrudla. :razz:
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 04. Jun. 2009 17:52

Moj ful dobro kuha, zna narediti veliko stvari. Rad malo ustvarja, poišče kakšne recepte, jih malo priredi in nastane fajn zadevščina.

Js pa znam samo tiste tipične jedi (testenine z nekaj omakami, rižoto, palačinke, šmorn..), lih tok, da nisem lačna. Pa meso lih ne znam pripravit, kakšne pečenke in takih stvari. Nerada eksperimentiram, ker se vedno bojim kaj bo nastalo. :D
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 05. Jun. 2009 16:30

LanaMaxim napisal/-a:Js pa znam samo tiste tipične jedi (testenine z nekaj omakami, rižoto, palačinke, šmorn..), lih tok, da nisem lačna. Pa meso lih ne znam pripravit, kakšne pečenke in takih stvari. Nerada eksperimentiram, ker se vedno bojim kaj bo nastalo. :D


meni tudi meso ne gre, sploh šnicli in to, se kar malo bojim. sem bila ful let vegetarjanka in pač nisem nič mesa pripravljala. Tako da to raje prepustim mojemu, ki zelooo rad kuha, ampak škoda da je taka lenoba in se mu ponavadi ne da.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 10. Jun. 2009 22:11

No midva sva dons glih z takratkega dopusta pršla in morm rečt da mi je fuuul pomagou, res sm bla vesela, res prou morm ga pohvalt, sam od sebe je kuhal ne da bi mu kej težila al pa jamrala :) zakon :)
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 14. Jun. 2009 22:36

super kuha! zadnjič je naredu najboljše njoke z gorgonzolo ever, glih včeraj sva pa delala po njegovem receptu mehiško hrano :)
Make music, not war
Uporabniški avatar
fragolaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 23. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a fragolaa » 26. Jun. 2009 9:47

Moj tudi rad kuha in rata tudi ful ... pri tem pa se ne pusti motiti ker je prepričan da je najboljši :lol: (čeprav dobro kuham tudi jaz)

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov