Ali vaš partner kuha?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali ON kuha??

da
89
67%
ne
43
33%
Skupaj glasov : 132

shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 02. Feb. 2009 12:02

zdejšnji ne kuha... ni da ne zna (še boljš k jst matr) sam kaj vem.. jst sm tista pri hiši ki kuha kar mi gre tut mal na jetra, k bi včasih jst rajš ležala pa gledala tv medtem ko se bo kosilo pripravilo samo od sebe. No ja sej me pelje ven jest dostkrat :D
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 02. Feb. 2009 12:23

Hmm.., ne kuha. Mi pa pomaga pri pripravi hrane (naredi solato, kakšno stvar nareže ipd). Zadnje čase kaže tudi neke znake zanimanja, v smislu: 'kaj si dala zdej notr, kolk časa morš zdej to kuhat..' Mogoče pa me kdaj celo preseneti s kakšnimi špageti, hehe.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
GoldenEye
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenEye » 02. Feb. 2009 12:44

Ker ne živiva skupaj, tega niti ne vem. Doma mu ni treba... mislem pa, da ni čist anti-kuhar, ker mi je parkrat zelo z veseljem pomagu pri pripravi kosila :)
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 02. Feb. 2009 14:35

Moj je kuhar in je logično, da je on tisti, ki kuha konstantno. Jz ubistvu sploh ne znam kuhat in me vadi, ko je čas. :D
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 02. Feb. 2009 15:08

Jst sem ponavad tista, ki je glavni kuhar, on je pa pomočnik (kar pomeni, da ko nareže vse, kar mu naročim, zbeži v dnevno :P).
wistaria
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 1. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wistaria » 02. Feb. 2009 15:35

Po navadi jaz kuham, ker se vedno skregava :D imava vsak svoje predstave o kombinacijah...
Mi je pa zadnjič skuhal odlične njoke z gorgonzolo in paradižnikovo solato s čebulo, njami :freude: vsekakor pohvalno.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 02. Feb. 2009 17:11

Moj pa kuha in to ful rad in ful dobr, jz pa tud obožujem kej pacat po kuhinji, tko da mava svoj hec, da sva tim, in vse kar skuhava je dobr zato, ker je skuhan z ljubeznijo. :wink:
Edino peče ne (zato pa jz tok bolj), ampak je reku, da bi se rad kej nauču in zdej že speče njami magdalence.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 02. Feb. 2009 17:38

Kuha in to ful dobro... ponavadi niti ne pusti pomagat, ampak tam sedim ko ena princeska in opazujem kaj čara :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 02. Feb. 2009 23:40

Nekih blaznih specialitet ne skuha, ampak osnovno pa zna..

če pridem lačna s faxa, mi naštima testenine s paradižnkovo omako, al pa za zajtrk jajčka speče.. pa hrenovke zna skuhat (lol), pa ocvret zna tud kej..

ga pa jst učim počasi.. zadnč je zmesu testo za pizzo, pa enčilade mu tud niso več tuje :D
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 02. Feb. 2009 23:44

Da, da.. on kuha.. :)
To pa zato, ker jaz lahko zivim en mesec od spagetov, katerih on ne prenese.. In ker znam delat vecinoma sladice, cesa drugega se pa nikoli nisem lotila..

In potem pac on kuha, da 'nebi umrla od lakote', kakor on pravi :lol:.

In itak, potem da mu pumpam ego, mu recem da so najboljsi kuharji moski.. Itak ne pali, kuha pa vseeno :). Obozujem spagete!
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 02. Feb. 2009 23:52

moj pa fuuuuuuuul dobr pa rad kuha. :flower:

obožujem njegov pečen krompir in meso, spečeno skupaj v pečici. ful dobro začini z vegeto, česnom v prahu.

na dopustu je on glavni kuhar. skoraj rajši kdaj vidi, da mu ne pomagam, ker je ful natančen, kako mora biti zrezana npr. paprika ali pa paradajz. :lol:
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 03. Feb. 2009 9:22

Se mi zdi, da ma on več smisla za kuhanje kot jaz.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 03. Feb. 2009 17:08

^^Isto :D . Če bi "tekmovala", kdo on naju več in bolje kuha, bi bil to sigurno on. Ker sem jaz, kljub temu, da je moja mama kuharica, en velik kuharski antitalent in ne kuham nič drugega, kot pa pašto (včasih jo celo prekuham) in paradižnikovo omako (ki velikokrat ni dovolj slana) :oops: :D ... On pa ima vsaj ta občutek, da ve, koliko začimb potresti u hrano... :wink:
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 04. Feb. 2009 17:06

Moj kuha. In to zelo dobro. Ko sva se preselila skupaj, jst nisem mela pojma o kuhanju, tko da naj je bolj on gor drzu. Skuha vse od a do z.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 04. Feb. 2009 17:29

Bolj ne kot ja. Sej če bi izrazla željo, bi pustil, da ga kaj naučim, se pravi mu ni težko se naučit pa dostikrat kaj upraša kako se kaj nardi. Ampak mam jas veselje s kuhanjem tko da raje jas skuham.
I laugh at gilded butterflies.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov